Рожище: Відбувся автопробіг «Не зрадь Революцію Гідності»

19 Лютого 2017, 20:39
6144

У неділю, 19 лютого у Рожищі на площі Незалежності о 12.00 стартував автопробіг «Не зрадь Революцію Гідності». Організували його ГФ «Народна самооборона міста Рожище», ГФ «Самооборона міста Ківерці» і Національний Корпус «Азов».

Метою такої акції було вшанувати пам’ять тих людей, які три роки тому віддали своє життя на Майдані. Активістам хотілось нагадати деяким людям  про ці жертви, нагадати їм про те, що є дуже багато людей, які бачать, знають, і які переконані, що пам’ять жертв і Героїв Майдану потрішки починає забуватися.


1


1

1

1

1

«Всього-на-всього три роки пройшло з того часу, відколи серце України розривалося від куль снайперів, коли переважна більшість країни, яка не могла бути фізично на Майдані, завмерла біля екранів телевізорів в болісному очікуванні.

І всього три роки, а Небесна Сотня вже перетворюється в красиву фразу, в гарну легенду. Люди, які фактично в мирний час, поклали свої життя за країну. Шалена кількість людей буквально за три роки згадується лише по якихось датах, річницях. А жити потрібно так, щоб не ховати очі, коли Небесна Сотня дивитиметься на нас», – зазначила Наталія Марценюк.


1

1

1

1

Люди, які зібралися на площі Незалежності, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв і заспівали Гімн України. 

Автопробіг стартував, попереду рожищенські та ківерцівські автомобілі, які попрямували в Луцьк на Театральний майдан. Там також зібралось трохи люду, які прийшли вшанувати жертв Майдану.



3

1

4

Перед присутніми виступили чоловіки, які одними з перших відправились боронити кордони країни, активний учасник торгової блокади на Сході України Богдан Пташник, безпосередній учасник подій на вулиці Інститутській, боєць, який брав участь в обороні Донецького аеропорту Андрій на псевдо «Фестиваль», громадський активіст, волонтер часів Майдану, волонтер і благодійник до цього часу Руслан Хомич, громадський активіст і волонтер Костянтин Зінкевич, очільник ГФ «Народна самооборона міста Рожище» Олександр Дулюк і прості перехожі, які не змогли стояти осторонь цієї події.



2

Богдан Пташник
Богдан Пташник

Андрій на псевдо «Фестиваль»
Андрій на псевдо «Фестиваль»

1
Руслан Хомич
Руслан Хомич

1
Костянтин Зінкевич
Костянтин Зінкевич

1
Олександр Дулюк
Олександр Дулюк

Присутні так само, як і в Рожищі, вшанували хвилиною мовчання Героїв Майдану та заспівали Гімн України. Дві рожищенські солістки Лілія Мартинюк і Людмила Семера заспівали кілька пісень, якими вшанували подвиги Героїв.

Автопробіг продовжувався... Всією колоною учасники поїхали «у гості» до чиновників, аби вручити їм символічні подарунки, символи корупції – «золоті батони».

На жаль, жоден із чиновників не вийшов, та активісти все-таки кожному з них лишили презенти на пам’ять.


1

1

2

2

1

Опісля колона автомобілів вирушила до Ківерець, аби й там віддати шану Героям. Це була кінцева точка акції.

Отож, автопробіг закінчився. Активісти подякували всім тим, хто долучився до нього і ще раз вшанував пам’ять учасників Майдану. 

2

1

2

1


 

Коментарі
19 Лютого 2017, 23:02
поговорили в мікрофон і розійшлись, доводьте справу до кінця тоді жертви не будуть марними. Здатні тільки писками посвітити
20 Лютого 2017, 01:18
То точно шо правда то правда п.....ти не мішкі носити
20 Лютого 2017, 01:36
А ви навіть і поговорити не прийшли, а щось пишете ще...це добре, що про Героїв не забувають, а шанують! Слава Україні!!!
20 Лютого 2017, 01:45
Молодці, що проводите такі речі, і нагадуєте людям про наших побратимів, які загинули на війні((( про тих, хто віддав своє життя ради рідної держави...якби просто забути і нічого такого не організовувати, то це неповага до всіх загиблих...просто б про них забули і все на цьому..а хіба так можна, хіба цього вони заслужили?
20 Лютого 2017, 01:55
І по клавіатурі шаловлівими ручонками бігати теж нічого спільного з мішками. А сказати це Богдану Пташнику в якого за плечима гарячі дні майдану, далі - добровольцем на сході, поранення в голову, інвалідність... Або Андрію "Фестивалю" в чиїй біографії бої на Інститутській та Донецький аеропорт. Скажете??? Ні!!! Це страшно, а сидіти і "шльопати" коменти не страшно. Відразу відчуваєш себе супер героєм: я ж анонімно всім розказав, як треба жити. Хто молодець? Я молодець! Але ти не молодець... Ти непорозуміння...
20 Лютого 2017, 10:40
А що там робивКосинський? Покажіть йому Схід накарті
20 Лютого 2017, 12:02
Кого ви лякаєте? Що вами перераховані люди можуть зробити?...
20 Лютого 2017, 12:08
Треба було вчора вийти і висловити свою позицію а не анонімно в інтернеті , що сміливості нехватило ??? От якби по 100 грам наливали да шашличок то всі зійшлисяб а так всім просто всеодно , це трагедія для всієї України а не активистів , тут по правді 90% рожищенського району треба спалити всю ту сіру масу , Рожищани ганьба , а активісти все правильно зробили
20 Лютого 2017, 12:16
І до чого ти це ляпнув? Хочеш сказати, якщо я не прийшов на ваш автопробіг, то я не патріот? А може моя молитва за загиблими на Майдані була щирішою, ніж ваша поїздка з людьми 80% яких не заслуговують називатися патріотами! А от ти точно сіра маса, яка ходить по Рожищі і козиряє своєю "особливістю". Тільки козиряти то немає чим. Респект Хомичу - він серед вас єдиний, щирий патріот, який зробив на 1000 відсотків більше, ніж ви всі разом взяті.
20 Лютого 2017, 12:19
Тіщо рахують що без їх хтось зробить , так рабами політиків і помруть , зарплату 3200 дали а по правді 2600 , зате собі по 400000 тисяч взали і на державному забезпеченні , промніться люди ненадоїло копійки рахувати і чекати поки хтось щось змінить ?
20 Лютого 2017, 12:20
Тіщо рахують що без їх хтось зробить , так рабами політиків і помруть , зарплату 3200 дали а по правді 2600 , зате собі по 400000 тисяч взали і на державному забезпеченні , просніться люди ненадоїло копійки рахувати і чекати поки хтось щось змінить ?
20 Лютого 2017, 12:20
А да, забув, бачу бійців - їх шана і повага!
20 Лютого 2017, 12:27
Так само молився як і прийшов , не за патріотизм мова а за вшанування героїв , непутай лжепатріот
20 Лютого 2017, 12:32
оТ ТИ Й ПОКАЗАВ СВОЄ ІСТИННЕ ЛИЦЕ. ВИХОДИТЬ ХТО НЕ З ВАМИ ТО ВСІ "СІРА МАСА". нЕ ДАЙ БОГ ТАКИХ ПАТРІОТІВ
20 Лютого 2017, 12:36
Ти що накуряний , подумай про що пишеш , вшанування памяті , ти що тут ліпиш , ти взагалі патріотизм на дівані проявляєш , комнатний патріот , перестань нести брєд
20 Лютого 2017, 12:55
Голову Громадської ради при Волинській ОДА затримали напідпитку за кермом - https://ar.volyn.ua/20170220-holovu-hromadskoji-rady-pry-volynskij-oda-zatrymaly-napidpytku-za-kermom/
20 Лютого 2017, 12:57
То не треба всіх ображати і називати сірою масою! І не тобі судити кого розстрілювати, бо кожен вшановує по своєму. І це не означає, якщо не прийшов, то вже ніхто!
20 Лютого 2017, 13:07
Не поняв, а що нікого не обурила точка зору Галини? Людина вважає, що ваші герої вбивали своїх же людей, які хотіли змінити своє життя на краще.....
20 Лютого 2017, 14:09
Це не точка зору , це зрадниця нашої країни , ( СЕПЕРАТИСТКА ) треба їй квиток в рускій мір подарувати , хто за ???
20 Лютого 2017, 16:38
ще рік-другий і вшануєм країну Україну<br/>амінь
20 Лютого 2017, 17:13
Що це за воно таке умне , покажи своє рильце троьх кольорове
20 Лютого 2017, 19:01
Автопробіг-то добре але теж намарно...
20 Лютого 2017, 19:58
Загинули даремно
20 Лютого 2017, 23:19
І автопробіг марно, і далі гинуть даремно....
21 Лютого 2017, 00:50
Сидіти вдома і хаяти багато розуму не треба. Справжні мужчини на Сході, хто тут, той повинен так працювати і жити, щоб нашим чиновникам страшно було подумати про хабарі, а не розкошувати і заробляти на крові Героів. Я жінка, але жалю не викликає жоден, хто паразитує на тілі Украіни, як би солодко не виспівував, про свою &quot;значущу&quot; роботу в ім'я Батьківщини. Всіх, хто бере хабарі, як колись у Китаі, до розстрілу. Повірте, тоді б одиниці рвались до влади.
21 Лютого 2017, 08:37
Коли люди беруть прапор в руки вони думають що покращать своє життя , але насправді для цього треба в руки брати лопату і працювати .
22 Лютого 2017, 10:19
http://www.volynnews.com/news/authority/volynianyn-rozpoviv-pro-smerti-na-maydani-velykyy-kesh-i-snayperiv-o/<br/><br/>ВОЛИНЯНИН ПРО МАЙДАН: ВЕЛИКИЙ «КЕШ», СНАЙПЕРИ ОПОЗИЦІЇ І НОВИЙ РЕЖИМ