Рожищенським медикам передали благодійну допомогу

24 Березня 2020, 10:17
4945

Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав перший транш медичних масок від підприємства «Гірсам».

Допомогу передали медикам 23 березня. Про це повідомила лікарка-педіатр Оксана Ткачук.

Жінка зазначила, що допомогу отримали від директора підприємства де Вріс Хендріка Герріта та заступника Олександра Вавруха.

«Щиро дякуємо за допомогу у ці непрості часи! Просимо усіх небайдужих громадян долучитись до ініціативи», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: 

Коментарі
24 Березня 2020, 13:38
Леся Іванівна поправляєтесь не по днях а почасах скоро вхідні двері не пройдете
24 Березня 2020, 14:01
поки видають з під поли
24 Березня 2020, 14:12
Хороший приклад для інших! Нехай Бог благословить таких людей, що дбають про захист рожищан.
24 Березня 2020, 18:57
Чомусь мовчить пресловута Сила Правди з бенефіціаром Зелінським???)<br/>Не тисне в очі Хутряна ферма???<br/>Мерзотники ви, заказні писаки.<br/>Ерік усім приклад показав. Не стоїть осторонь в хвилину скрути. А ви де, правдолюби та борці за правду???
24 Березня 2020, 19:26
Згадалося як нещодавно сесія затвердила Редзію захмарну зарплату,то може для прикладу іншим поділиться
24 Березня 2020, 19:30
Ти на Лесю не дивись жаба,сусідка твоя казала,що тебе прозивають трупєшньою,бо мало тобі зосталось,через вірус на похорон твій прийде дві людини
24 Березня 2020, 22:57
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_eae82f38-4524-4343-8205-be63a212312c <br/>з декларації - дохід нарахований 21,8 якщо - податки 17,5 &amp;quot;захмарна зарплата&amp;quot;
24 Березня 2020, 23:01
Ото да Ерік маски привіз,а я думав що він хоть який небудь апарат ш.д купить ,а тут маски...
25 Березня 2020, 00:14
Ти очкастий страшнуватий недоросток)))<br/>Обережно! Не питай по кому подзвін - скоро по.. порушниках Закону!!!)))
25 Березня 2020, 18:20
Стидобище, на тридцятому роцi незалежностi медицина на папертi з простягнутою рукою. Всiх, хто мав вiдношення до управлiння краiною, треба судити. Почти з усiх президентiв, без виключення. Вирок тiльки один: намазать лоб зеленкою i в &amp;quot;росход&amp;quot;.
29 Березня 2020, 13:09
У Лесі Іванівни з формою все СУПЕР. Ти бидло краще на себе подивися. КОРОВИСЬКО!!!!!!!!