На чотирьох вулицях у Рожищі не буде води

24 Березня 2020, 08:24
3421

Через аварію на водопроводі на вулиці Січових Стрільців не буде води за кількома адресами у Рожищі.

Аварія сталась 24 березня. Про це повідомили на сайті міської ради.

Води не буде з 9:00 до 15:00 (попередньо) на вулицях Січових Стрільців, Івана Франка, Філатова та частині Привокзальної.

«Рекомендуємо рожищанам запастися водою», – йдеться у повідомленні.

Рожищенське ПЖКГ просить рожищан з розумінням поставитися до тимчасового відключення води.

Коментарі
24 Березня 2020, 14:23
Путiн i до труб уже добрався...Напустив корозiю, скотиняка.
24 Березня 2020, 14:54
Ні це Х*йло до труб добрався. Це комуняки набудували, а воно все тепер почало гнити, ламатись, ржавіти. Треба те все розкопати і на металолом здати. Геть спадок совдепії !!! P.S. Ще від Совєтів залишились гес, тес, аес, лікарні, школи, аеродроми,... і навіть адміністративні приміщення де натхненно працюють національно свідомі чиновники, тіпа Олександра Пирожика в Луцьку. Негайно все роздерибанити і здати на металолом, биту цеглу, панелі.
24 Березня 2020, 15:28
Запрошую до толерантностi, матюки ж на думку наших лжепатрiотiв характернi тiльки совку. А самi вони бiлi i пушистi, оскверняти мову нi-нi. Але вiд факту не вiдвернутися: за Роки незалежностi цi бiлi i пушистi навiть собачоi будки не збудували, били себе тiльки в груди та кричали, як вони люблять свою неньку. Все, весiлля закiнчилось, поперек важен похмiлля.
24 Березня 2020, 15:41
Дякую за зауваженя, буду толерантним. Постараюсь, імбіцилів восємь классов, більше не чпокати незлим тихим словом.
24 Березня 2020, 15:55
Путін дуже вдячний, розумово недорозвиненим громадянам - учасникам профінансованих америкою подій у 2013-14 рр. , які обіцяли російськомовних жителів півострова Крим навчити розмовляти українською мовою, в той час коли діяв закон 5029 Ківалова-Колісніченка. P.S. З нетерпінням чекаю цікавих флешмобів від великих рожищенських патріотів.
24 Березня 2020, 16:02
Оце як покроплять, великі рожищенські патріоти, дезрозчином тротуари, а ПТН ПНХ побачить на Ютубі іхній флешмоб - відразу поверне нам Крим, Донбас, Кубань і навіть віддасть місто Челябінськ разом з першим російським євроінтегрованим фрезерувальником Іваном Дуліним.
24 Березня 2020, 20:09
Потрібно дійсно провести справжню декомунізацію:розвалити всі совкові тес,аес і т.д.<br/>А потім почати розстрілювати совків і совкодрочерів,які ще чомусь залишились жити в Україні з часів СеРиСеРи.<br/>От тоді буде дійсно українська Україна.
24 Березня 2020, 21:23
Дурінь, якщо ти розвалиш тес і аес, то крім техногенної катастрофи і радіоактивного забруднення, зникне електроенергія в твоєму будинку і у твого інтернет-провайдера теж небуде світла. Як же ти, убоге диво людської популяції, будеш коментарі писати і розказувати про побудову Нової України??? Купи собі ровера з генератором, бо будеш як твоя прабабця лучиною і каганцем світити, щоб не пальнутись в темноті своєю імбіцильною частиною тіла.
24 Березня 2020, 21:31
Імбіцили, восємь классов...
24 Березня 2020, 23:01
Якби ти тіло цікавилось хоть чимось,то б знало що за часів незалежності був введений 4-тий блок, сучасний, на Рівненській АЕС,є багато вітрових та сонячних станцій. Повір,мені енергії вистачить,якщо тут не буде тАких комуняр типу тебе .Тільки жорстока декомунізація
25 Березня 2020, 02:22
Вас лашпєтів давно треба зачистити,будете гнити,якась користь від таких виродків хоч буде.І повітря очиститься і гамно в землю ляже
25 Березня 2020, 03:24
Йолопино, ти в зеркало недивись. Там крім себе дауна нічого непобачиш. Ги-Ги. У-у-у лашара.
25 Березня 2020, 03:28
Знімуть карантин, поїдь в Ліпини, провірся в дохтора. Хоча в тебе діагнпз один - імбіцил майдаун.
25 Березня 2020, 19:07
А що то було:“Ги-Ги.У-у-у лашара”? Що всрався?<br/>Ти навіть грамотно писати не вмієш,а діагнози ставиш. Не дивно що з такими безмізкими прихильниками, ні комуняри,ні янучара нічого не побудували.