У Рожищенській лікарні прокоментували чутки про пацієнтів з підозрою на коронавірус

22 Березня 2020, 13:40
8949

Уже два дні Рожищем ширяться чутки про буцімто пацієнтів з підозрою на коронавірус, яких нібито відправили на обстеження в обласну інфекційну лікарню.

Аби підтвердити чи спростувати цю інформацію, Район.Рожище звернувся за коментарем до адміністрації Рожищенської центральної районної лікарні.

У медичному закладі запевнили, що чутки не відповідають дійсності.

Станом на ранок 22 березня жодного хворого з підозрою на коронавірус Covid-19 не направляли з Рожища до обласної інфекційної лікарні.

Читайте також:

Коментарі
22 Березня 2020, 15:53
А на обласному новинними сайті звіт - підозри на коронавірус в Рожищенському, Іваничівсьму і Луцькому районах. Так де ж правда?
22 Березня 2020, 16:04
Читайте уважно всі сайти, а не лише заголовки <br/>&amp;quot;Окрім двох пацієнтів у Волинській обласній інфекційній лікарні, є хворі з підозрілими симптомами у Рожищенському, Іваничівському, Луцькому районах&amp;quot;<br/>Так можна сказати про любий район. бо банальний кашель - це вже підозрілий симптом. сидіть вдома і мийте руки. Я вам можу точно сказати, що хворі є вже в кожному районі області. в кожнісінькому!!! але підтвердити то вам ніхто не зможе, бо ж нема чим.
22 Березня 2020, 16:07
і цей текст теж уважно прочитайте. вони спростували, що нікого не направляли в інфекційну. а про те, чи є хтось у нашій лікарні ніхто ні слова не сказав)))
22 Березня 2020, 16:13
Вілкула треба залучити до діагностики. Вілкул навіть майданівцям встановив точний діагноз -- імбіцили восємь классов.
22 Березня 2020, 16:19
Стаття закону забороняє розголошувати медичну таємницю. Лише розумні рожищенці про це незнають.
22 Березня 2020, 23:23
Стаття закону, як Ви висловились, забороняє повідомляти персональні дані або уся медична і немедична інформація про стан здоров’я пацієнта є медичною таємницею. Лікар, медсестра, будь-який інший медичний працівник чи інші особи, яким у зв'язку з виконанням їх про­фесійних або службових обов'язків стало відомо про хворобу, не мають права розголошувати будь-які відомості про пацієнта, крім перед­бачених законодавчими актами випадків. Тобто йдеться про пацієнта - конкретну особу. А інформувати суспільство про кількість хворих (заражених) в умовах пандемії, на мою думку потрібно, для прикладу як це робить МОЗ, або ж у новинах по телефізору кожнного дня. Вони що, порунуть закон? Думайте, що пишете &amp;quot;Юрист&amp;quot;.
22 Березня 2020, 23:35
Громадяни, зберігайте спокій, головне зараз сидіти вдома і ніде не ,, лазити,,,мити руки з милом,обмежити спілкування з людьми,і при високій температурі звонить до сімейного лікаря.!!!Всядьтеся вдома!!!! Якщо ви не лікар, рятувальник, працівник аптеки,тим більше, якщо ви людина похилого віку.!!!!!
23 Березня 2020, 00:46
Радзій отримує зарплату 50 тисяч а ви люди добрі дайте гроші на маски на антисептики. Музика виписує премію йому .Сука будеш відповідати за все. Живе в в Луцьку а ви здавайте гроші.Гнати суку з Рожищ.
23 Березня 2020, 11:18
Треба було приходити на конкурс на головного лікаря ЦРЛ, а не тепер в коментах жовчю спливати...
23 Березня 2020, 11:56
Кінець вже близько......
23 Березня 2020, 12:44
Мій кінець останній,бо я-ОСТАННІЙ ГЕРОЙ.
23 Березня 2020, 14:52
Багато хто з перших будуть останніми, а останні — першими
23 Березня 2020, 17:09
Всемогутній вірус, дуже Тебе прошу, хапани нехорошу людину, яка видаляє коментарі - редактора цього сайту.
23 Березня 2020, 17:35
хто з лікарів про коментував?
23 Березня 2020, 19:18
скоро ми прийдемо
25 Березня 2020, 13:11
Ну давайте пророчте апокаліпсис,це найлегше,що має статися станеться А ті що перші вже там нема що їх згадувати:)