Призначили виконуючого обов’язки директора РД «Просвіта»

16 Лютого 2017, 14:40
3541

Днями відбулося засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку, участь у якому взяв голова районної ради Андрій Музика.

Йдеться на офіційному сайті Рожищенської районної ради.

В ході засідання депутати розглянули питання про призначення виконуючого обов’язки директора Рожищенського районного дому «Просвіта» та рекомендували звільнити Лідію Романюк з посади директора Рожищенського районного дому «Просвіта» у зв’язку з закінченням Контракту 13.02.2017 року і призначити її виконуючою обов’язки керівника даного закладу до прийняття рішення про призначення директора відповідно до чинного законодавства України.

Окрім того, на розгляд депутатів було винесено заяву Сергія Горбача, який звернувся до голови районної ради з проханням призначити його на посаду директора Рожищенського РД «Просвіта».

Після жвавого обговорення та заслухавши присутнього на засіданні Сергія Горбача, депутати вказали заявникові, що відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування», питання щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, що перебувають в управлінні районних і обласних рад, а також призначення і звільнення їх керівників, вирішуються районними радами виключно на їх пленарних засіданнях, про що заявникові буде надана відповідь у визначений законодавством термін.

Коментарі
16 Лютого 2017, 17:35
що за нісенітниця
16 Лютого 2017, 19:44
що тут не зрозуміло ? призначили ТВО директора РД " Просвіта", поки буде знову обиратися новий директор. а пан Горбач своєю заявою вважає ,що депутати то ніхто. і голова райради має саме ЙОГО призначити і крапка.
16 Лютого 2017, 19:47
А як можна призначити виконувати обов'язки директора особу яку звільнили у зв'язку із закінченням контракту?
16 Лютого 2017, 19:58
Таки да, тепер Романюк не є працівником "Просвіти" , то як її можна було призначити в.о керівника?????????
16 Лютого 2017, 20:10
Контракт, це форма строкового трудового договору, я вважаю, що таким рішенням, контракт перетворився в безстроковий договір і тепер працівника, який ЗАЛИШИВСЯ на посаді після закінчення строку контракту, буде не так просто звільнити.
16 Лютого 2017, 20:55
Горбач, гниличка ,хотів дорватись до годівнички. )))))
16 Лютого 2017, 21:44
Шановний пане ти таки точно гавнюк. Дивись не лусни. А хотів би бути Ти на цій посаді
16 Лютого 2017, 22:11
так Горбач до суду подав заяву.ВІН ХОЧЕ СУДУ....ЧИ ТАНЬКА.....ЇЙ НЕ ПРИВИКАТИ.
17 Лютого 2017, 02:24
Людину яка не позубам зризуть плітками:-) Це до всіх які проти Суперового Горбача,який допоможе у всьому:-) це не романюк:-) і її ще во ви що з глузду зїхали уже зовсім що ви чудете:-)
17 Лютого 2017, 09:18
і в чому ж ця суперовість проявляється ? Супер брехун чи супер самовпевнений ? чи може супер по заявах ? а ще може супер по не знанню законів . Бачу ціль , не бачу перешкод , це певно його правило. А Романюк призначили згідно закону на час процедури конкурсу і обрання нового директора. все просто. буде оголошено конкурс - хай подає документи . МОЖЕ пройде.................
17 Лютого 2017, 17:24
Як ви не можете зрозуміти Романюк Л. звільнили вона не перебуває у штаті як працівник РД "Просвіта" і крапка. Виконувати обовязки може лише людина яка працює у колективі РД "Просвіта" . А ще хочу зауважити то одного ви не могли приначити директорм мовили, що це суто сесіййне питання пане голово, а другу і звільнили і призначили своєм розпорядження, це не абсурд. Звертаюсь до районної ради читайте закони і виконуйте , а то вигляда що у Вас там безпредел. За Вами плаче ще не один позов до суду. Ще з аптекою не розхлібались, а вже знову на чудили . Треба уже вказувати на вашу не компитентність. Сміх тай годі.
17 Лютого 2017, 20:02
І хто ж це такий "компитентний" юрист? Почитай на дозвіллі Вікіпедію.
17 Лютого 2017, 20:58
Це моя захисниця. Вона знає закон.
17 Лютого 2017, 21:39
Захисниця Танька
17 Лютого 2017, 23:21
Я думаю, що це вона "шалунішка"
18 Лютого 2017, 02:41
Ні ні ні . Шалунішечка це лідочка, яка думає що буде робити. А як то шановна робити під керівництвом коли тебе ох як нехочуть
18 Лютого 2017, 11:39
в фейсбуку? Кажуть новосадиха обізвала романючку. А вони щоб, якщо так захищають панасівну, піти до самої новосадихи і вияснити в чому причина, давай за комп строчити кляузи))))) Це канєшно по чоловічому)))) допомогли. Чесно мені теж не подобається танюша, але щоб отак писати а не робити щось... Самооборона до кінця зїхала з розуму. Немають чого робити то розводять в місті сплєтні. і купаються в їхній славі. скільки вірив раніше в їх корисність то тепер плювати хочеться. ви хлопці застрали в повному гам... і купаєтесь в кьому. розводите склоки і сплєтні в місті. чого тільки варті ваші главарі сашок вєрун і бурий
18 Лютого 2017, 14:43
Підтримую повністю !!! Ні за яких обставин громадська організація не повинна опускатися до рівня пліток. Та публікація - великий ляп.
18 Лютого 2017, 16:23
Так, не плутайте ! Панасівна йде з посади директора! Просто тимчасово виконує обов'язки поки не буде призначений новий! А це якихось від сили місяці два. Все! Подавати свою кандидатуру вона не буде!!! Ваші зауваження недоречні. Супротив громади і неприйняття депутатським корпусом кандидатури Горбача викликали махінації та нахабство з яким даний кандидат йшов на керівну посаду.
22 Лютого 2017, 22:55
Сергій Горбач - талановита людина, заслужений діяч культури Рожищенського району. Дякуємо Тетяні Петрівні за збереження, розвиток культури і творчості в нашому районі. (Хто боїться підписатися - не пишіться...).