ДТП у Рожищі: госпіталізовано водія легковика

15 Лютого 2017, 17:55
5182 Джерело: korupciya.com

У середу, 15 лютого, в 7:50 год до Рожищенської поліції поступило повідомлення про ДТП, яке трапилося в місті Рожище по вулиці Промисловій.

«Водій автомобіля ЗІЛ Віктор, 1970 року народження, житель села Єлизаветин, не вибрав безпечної швидкості та не врахував обстановки при зустрічному роз’їзді й зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2101 під керуванням рожищанина Василя, 1955 року народження», - повідомив Район.Рожище начальник Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області, підполковник поліції Олександр Басалик.

В результаті ДТП Василь з забійними ранами обличчя, лівого променевого суглобу та лівого плечового суглобу був госпіталізований в Рожищенську ЦРЛ.

На водія вантажівки Віктора, складений адміністративний протокол за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Справа скерована на розгляд в Рожищенський суд.


 

Коментарі
15 Лютого 2017, 22:59
Після дтп водій легковика добре себе почував.навіть машину свою сам розбиту забрав. А Поліція про всі обставини дтп не пише.
15 Лютого 2017, 23:24
Водій легкової машини в лікарні!!!!
16 Лютого 2017, 09:31
Може за це ДТП треба спитати в тих,хто відпоаідає за стан доріг.А не винуватити водіїв. Як можна розминутись було на цій дорозі.Хоча треба віддати належне водію Василю,який вміло себе повів.Молодець.І судити водія з Єлизаветина тоже не треба.,з кожним може статися лихо через не почищені нормально дороги.
16 Лютого 2017, 12:47
а може спитати у тих, хто відповідає за фінансування?<br/>в тих, що без економічних підстав мінімалку в 2р піднімають? після чого всі в тінь драла дають і навіть тих копійок з податків бюджет не отримує<br/>Неофеодальна Україна, рік 2017. Коли в світі літаючі автомобілі запускають в маси в Україні планують відключати електроенергію і не знають де брати вугілля
16 Лютого 2017, 13:38
&lt;p&gt;До читача, та задовбали ви, дороги не почищені! Може хватить нити? Що не видно які погодні умови? Критикувати може любий дурак. А ти іди попрацюй і вдень і вночі,тоді будеш розсуждати! Сидите тут пишете,аж бридко читати,вам шо робити нічого? Вам що зарплату платять за те,що ви всіх брудом поливаєте. Задумайтесь чи ви виконуєте свою роботу так добре,і уявіть,що всі вас тут обзивають ___ і ____,бо комусь не сподобалось,як ви іі виконали!!!!!!!!!!!! Не здумайте видалити коментар!!!!!&lt;/p&gt;
16 Лютого 2017, 15:22
Всі живи всі здорові і все гуд....а металолом то таке
16 Лютого 2017, 20:39
всі біди від бідності..ми дожилися до ручкі вже..домайданились
17 Лютого 2017, 14:31
згоден, що біди від бідності. <br/>Такими темпами за одне покоління люди повернуться до землянок, а то й на дерево<br/>відношення вже надто нелюдське
22 Лютого 2017, 13:34
думаю зранку хтось з них спішив, видимість погана. А дорога дійсно вузька, нерозчищена анітрохи! Інема чого списувати на гроші , нехватку чогось . Де комунальні служби міста?