Рожищенці підтримали активістів торгової блокади на Донбасі

15 Лютого 2017, 16:42
2133

Днями активісти ГО «Народна Самооборона» відправила активістам, які блокують залізничне сполучення з окупованими територіями, продукти та теплі речі.

«Трохи продуктів, теплих речей відправляємо сьогодні нашим «блокаторам» на схід України. Й надалі «Народна Самооборона» м. Рожище продовжує збирати продукти та речі необхідні для підтримання життєдіяльності добровольців, які блокують торгівлю з Російськими окупантами. Разом переможемо!», - йдеться на сторінці самооборонівців в соціальній мережі Facebook.









Нагадаємо, торгова блокада окупованих територій розпочалася ще наприкінці грудня 2016 року, такий крок активісти пояснюють тим, що на окупованих територіях наживають мільйони, як ватажки так званої «ДНР» й «ЛНР», так і «українські» олігархи та чиновники.


Підтримати блокаду на схід України відправився й рожищанин Олександр Наумик, демобілізований боєць 80-ОДШБ.


 

Коментарі
15 Лютого 2017, 18:48
Молодці!!!!!!
15 Лютого 2017, 20:41
А чому величезний патріот Паламар ще тут, ящички перекладає? Повинен бути в перших рядах блокувальників,як і багато інших лжепатріотів-зас-ців. Задовбали, гидота<br/>?
15 Лютого 2017, 21:53
Активісти ви ще не домайданились?
15 Лютого 2017, 22:13
А пацика ЖАБА давить
16 Лютого 2017, 02:49
Нехай ще Самооборонівці передадуть трохи антрациту на ТЕС інакше ч/з два тижні почнуться віялові відключення))
16 Лютого 2017, 09:49
тобі б не заважало трохи мозгів передати , бо в тебе віялові відключення в голові вже певно давно. в країні війна, є лінія фронту ( не розмежування ).вбивають хлопців. а ти за вільне торгування ?
17 Лютого 2017, 01:59
&quot;Дядя&quot;,не хами - антрацит давай)))
19 Лютого 2017, 06:03
Як часом хочеться,прости Боже,щоб прилетіло пару 150,120-х у Рожище,можливо тоді дійде...<br/>P.S.Проти революцій,але коли в сепарів вугілля купляється по 500 грн.за тонну а в бюджеті закладено по 2000 самі рахуйте.Віялові відключення не смертельно,вистачить терпіти!
20 Лютого 2017, 23:08
Тоді чому не перекривають інших каналів торгівлі з окупантом?Напередодні журналісти дізналися, що підзвітна Укроборонпрому фірма закуповує гусеничні стрічки для військової техніки і двигуни російського виробництва для бронетранспортерів БТР 70 через нібито британську фірму, причому за завищеною вартістю.<br/> <br/>У Росії ж кажуть, що зможуть відмовитися від українських деталей для оборонки не раніше 2018 року.<br/> <br/>На сайті посольства України в Росії йдеться, що за першу половину 2016 року обсяги зовнішньої торгівлі товарами між країнами становили 4 млрд доларів, скоротившись на 42% порівняно з 2015 роком.