Рожищани скаржаться на холод в райлікарні. ОНОВЛЕНО

15 Лютого 2017, 09:47
3905 Джерело: zdrav.ck.ua

У понеділок, 13 лютого, в редакцію Район.Рожище надійшов електронний лист від Оксани Ц., яка повідомляє: «В Рожищенській районній лікарні уже третій день нема тепла. Щепа, яку завезли, мокра і зі снігом лежить біля котельні. Просимо написати про це».

Окремо також зверталися працівники районної лікарні, які зазначали, що в лікарні уже тиждень холодно.

Кореспондентка Район.Рожище зателефонувала до головного лікаря ЦРЛ Віктора Редзія та попросила прокоментувати ситуацію. На жаль, конкретної відповіді, Віктор Степанович не зміг дати, адже, за його словами, саме їде розбиратися з проблемою, яка виникла. Але пообіцяв, що обов’язково прокоментує, чому так сталося і хто винен.

Отож, як стало відомо, головний лікар ЦРЛ Віктор Редзій вияснив у чому ж криється причина.

«Я поїхав в Іваничівську лікарню, де, в принципі, така ж сама котельня і такий же ж постачальник паливної тріски. Запевняю, що проблема не в паливі, а в механічній частині котла. Потрібно все правильно налаштувати. Проблема в тому, що недостатня кількість тріски поступає в котел.

Наразі ми проблему ліквідовуємо. Думаю, що до вечора вже напалимо, хоча загадувати наперед не буду. Хлопці працюють цілий день, чистять котли, тому надіюсь, найближчим часом все буде полагоджено», – зазначив Віктор Редзій. 

 

Коментарі
15 Лютого 2017, 12:55
Це такий натяк де ви можете опитинись після наших Рожищенськиї врачів...
15 Лютого 2017, 13:12
То нема чого ходити в ЦРЛ грітися , лікуйтесь дома і нежалуйтесь
15 Лютого 2017, 13:48
Думаєте через що ми випиваємо на роботі ? Правильно щоб зігрітися !
15 Лютого 2017, 14:06
Винні всі, хто причетний до закупівлі такої щепи.
15 Лютого 2017, 14:52
Хололдно так, ніби на вулиці!!!!!!Сидячи 2 год під кабінетом, можна зразу іти лікувати запалення)))))Нема порядку,нема розкладу, нема талонів.........Щоб попасти на прийом з дітьми, треба сидіти мерзнути ще тепер, так 5 чоловік приймають 3 год.Зробіть який небудь людський прийом, по годинах, чи по запису, ......... Дибілізм)))))А потім кажуть що пацієнти винні! Порядок зробіть в закладі!!!!!!!!Після кожного прийому, будь-якого лікаря, можна писати скаргу!!!!!!
15 Лютого 2017, 15:55
Далі буде....
15 Лютого 2017, 19:38
середа 15 лютого в лікарні холодно
15 Лютого 2017, 20:08
Так, холодно в лікарні. Але за три години в черзі до дитячого лікаря - претензії до головного лікаря сімейної медицини Мосійчука В.А.
15 Лютого 2017, 20:18
А скоротіть ще й працівників і техніка котельні, а заразом ще й сантехніка, на фіга вони потрібні, а всі роботи будуть виконувати ВРАЧІ, які змушені зігріватись спиртним, хоча глибоко сумніваюсь,що хоч один лікар назвав себе ВРАЧОМ
15 Лютого 2017, 20:47
все іде до того що скоро закриють лікарню...домайданились
15 Лютого 2017, 21:09
Оце правда. Добре, що ви нарешті це усвідомили. А ще не забудьте про власні платежі за світло і газ. Ура!!! І ганьба препоганому Януковичу з ціну на газ 32 копійки за куб /це найвищий тариф, а була і менша ціна. Вже забули?/
16 Лютого 2017, 00:09
Ото відразу видно, хто у нас ліг би під Путіна. Мабуть, швидше, ніж на Сході. Ви справді не розумієте чому у нас газ здорожчав, чи ви просто хворі на всю голову
16 Лютого 2017, 01:13
А чого до Мосійчука,в нього ,що є котельня в підпорядкуванні?
16 Лютого 2017, 01:18
А ціде літо що робили,чого не чистили котли:?Слабо.Скажіть чесно,що ця лікарня нікому не потрібна починаючи з керівників району і кінчаючи працівниками -"керівниками лікарні"
16 Лютого 2017, 13:45
А тому літом котли не чистили, що нікому це робити. Бо на літо кочегарів звільняють, така вказівка. Отож і виходить замкнутий круг, у якому борсається лікарня.
16 Лютого 2017, 19:05
Коли були нормальні дрова хоч був мороз в лікарні був ташкент.Поміняли поставщика взяли г***няну ,мокру щепу зєкономили 400т.грн алюди і працівники хай мерзнуть бо Редзій котли чистить.Мізки треба чистити!!!
16 Лютого 2017, 21:53
У друкарні 15.02.17 була температура на стаціонарі 113 градусів
16 Лютого 2017, 21:53
У друкарні 15.02.17 була температура на стаціонарі 113 градусів
16 Лютого 2017, 22:11
То хто ж винен що в лікарні холодно Янукович Порошенко Гайворонска <br/>Редзій чи кочегар крайнього не найдеш
17 Лютого 2017, 10:00
А чого шукати крайнього,і т ак всі знають,що це все робить влада ,щоб знищити нас з вами.,а всі шишки валять на керівника. Перш ніж робити реформу в країні потрібно довести рівень життя до европейського,а тоді і собі підставлять ногу ,&quot;щоб коваль підкував&quot;
17 Лютого 2017, 19:30
Самі написали що винна влада а захищаете керівника який сам і винен увсьому.
18 Лютого 2017, 14:44
Завжди в господарстві винен господар,робіть висновки !
18 Лютого 2017, 14:46
Моя б воля ,я б замінив Редзія В.С, на Козака О.А,і було б все прекрасно в лікарні!!!!
22 Лютого 2017, 16:14
То так і зробіть