Фото за п'ять років діяльності: як звітувала голова Рожищенської райдержадміністрації

28 Лютого 2020, 10:15
Голова Рожищенської РДА Інна Гайворонська 5151
Голова Рожищенської РДА Інна Гайворонська

Відбувся публічний звіт голови Рожищенської районної державної адміністрації Інни Гайворонської про підсумки роботи у 2019 році.

Захід відбувся 27 лютого за участю громадськості, ЗМІ, членів громадської ради при райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій, голів місцевих рад району. Про це повідомили у РДА.

Читайте також: Жителі Рожищенського району звертались до місцевої влади втричі менше, аніж 2018 року

Посадовиця акцентувала увагу на основних напрямках роботи райдержадміністрації, доповіла про основні показники реалізації завдань програми соціально-економічного розвитку району за різними галузями. Зокрема, акцентувала увагу на промисловості, фінансовому стані та інвестиційній діяльності, розвитку агропромислового комплексу, реконструкції доріг, а також виділила питання фінансування бюджетної сфери.

На завершення виступу голова райдержадміністрації провела для присутніх презентацію фотозвіту своєї діяльності за п’ять років перебування на посаді.

Читайте також:











Коментарі
28 Лютого 2020, 13:40
Топ-модель по-рожищенські.
28 Лютого 2020, 14:11
Інно Михайлівно, за роботу бульдозера у Вас на обійсті в Підлісках кошти в автодор коли заплатите?)))
28 Лютого 2020, 14:23
Прийшла на роботу така худенька,симпатична і так “женю” відїсти...
28 Лютого 2020, 15:53
Приємна, розумна, грамотна людина. Ті, хто гавкають, нехай гавкають далі. Інно Михайлівно, ви - приклад.
28 Лютого 2020, 16:03
<p>Приклад чого? Некомпетентності? Байдужості? Непрофесіоналізму? Хабарництва?</p>
28 Лютого 2020, 16:28
Приклад развратніци,убогості
28 Лютого 2020, 17:59
заздріть мовчки !!!! (до тих, хто гавкає постійно під любою статтею). Приємна, врівноважена, грамотна людина - так і я вважаю бо працювала з нею ще з 2006р., коли вона прийшла в РДА начальником юр.відділу.
28 Лютого 2020, 18:18
Одна з не багатьох, яка вміє слухати і давати змістовну відповідь. Врівноважена і мудра. <br/>А судити сидячи на дивані не важко. Ви підніміться і зробіть хоча б 10 частинку від того що вимагаєте від інших.
28 Лютого 2020, 18:32
Я теж працював з персоною, яка дуже скоро піде у село Цигани. Чи в Підліски<br/>Тому й кажу - &amp;quot;Інно Михайлівно, за роботу бульдозера у Вас на обійсті в Підлісках кошти в автодор коли заплатите?)))&amp;quot;<br/>P.S. Рожищанка - назвіться)
28 Лютого 2020, 18:53
Січас, Віталік, тільки після тебе!!! А що ти за того бульдозера вчепився, вже давно соляркою і бензином (на розчистку доріг від снігу) забрав автодор !! Ти як сьогоднішній все тявкаєш і тявкаєш ??))
28 Лютого 2020, 18:55
&lt;p&gt;Найбільший прикол в тому, що після майдану, активісти самі собі посади поназначали, але них імбіцилів нікуди невзяли. ГИ-ГИ.&lt;/p&gt;
28 Лютого 2020, 19:16
Що після мене? Що саме???)))
28 Лютого 2020, 20:35
Ні до чого там та робота все по колу та нічого як вилізла на посаду і так ясно а про мудрість в такому віці говорити рано та й не дуже її і видно взагалі та адміністрація нікому не потрібна дармоїди
29 Лютого 2020, 08:19
&lt;p&gt;Такі ж самі&amp;nbsp;і підгавкують,назвіть що вона зробила за час свого перебування на роботі.?&lt;/p&gt;
29 Лютого 2020, 09:07
Звіт для чиновників і для непрацюючу громадську раду. А перед депутатами коли буде звіт???
01 Березня 2020, 11:47
Слухай Жанка. Якби ти справді хоч одну книжку прочитала, то може мозгів додалося. А так дурна і не далека. Тільки коменти і читаєш. Ото весь твій розвиток. А Гайворонська звичайно читати вміє, але то нічого не міняє. Підлість і хабарництво переважають все. А ще глянути по фотках то за всі роки ширша як довша стала. За людьськи то гроші