Чому вдень в Рожищі горять ліхтарі?

08 Лютого 2017, 10:30
2733

В редакцію Район.Рожище надійшов лист від Галини Ч., яка пише: «Прочитала новину на сайті Район.Рожище про економію електроенергії в зв'язку з перевитратою, а днями ідучи по місту о 15:30 звернула увагу, що центральна вулиця міста у світлий час як вночі освітлюється!».

Кореспондент Район.Рожище звернувся до керівника «Дільниці благоустрою Рожищенської міської ради» Юрія Міщука, аби він прокоментував ситуацію.

«Це просто проходить профілактика вуличного освітлення. Ми замінюємо лампочки на енергозберігаючі. Для того, щоб замінити і побачити результат, то мусить бути ввімкнена напруга. Таке можна помітити не лише по Незалежності, а й на будь-яких інших вулицях, де є освітлення, наприклад, Грушевського, чи Кондратюка. Ми кожного дня маємо план і повинні його виконувати. Уже зробили 60 % роботи, залишилось ще 40 %. Це орієнтовно за сім чи вісім повних робочих днів виконаємо все до кінця» – зауважив Юрій Міщук.

Коментарі
08 Лютого 2017, 14:36
ЧОМУ-ЧОМУ. БО В НІЧНИЙ ЧАС ВИМИКАЮТЬ "ЕКОНОМЛЯТЬ"!)))))))))))))))))))))))
08 Лютого 2017, 15:53
Мусять у виправдання щось казати...
08 Лютого 2017, 22:38
А тобі, грамотєю, треба, щоб кругом "зрада" була. Новина, звичайно, справжня сенсація. Можна сходити на базар, до бабок, там таких новин можна на рік вперед набрати. А пані Галині Ч. потрібно листа не в редакцію писати, а в відповідну службу, якщо вже вона така свідома громадянка і так у всьому хоче розібратися. Ви б пані ще одного листа в, приміром, "Волинь" накатали по питанню ціни на вугілля по формулі Ротердама+. Хай би вони вжарили того Гройсмана))
08 Лютого 2017, 22:47
На вулиці Ломоносова, 2 місяці як поставили ліхтарі, що ВОНО вже там може міняти?
08 Лютого 2017, 23:29
Щось за часто, енергозберігаючі лампи міняють. Сам неодноразово був свідком включеного освітлення серед білого дня.
09 Лютого 2017, 11:17
Свободи слова в нашій країні ніколи не буде, коли постійно фільтруються коментарі.<br/>Просто відключіть коментування,та й все!
09 Лютого 2017, 11:46
Ті теми де люди критикують владу (особливо міську) кругом фільтрують коменти. Недавно була тема про декларацію Новосад чи як там її, там у відкриту можна було писати гадості. Заангажованість видно не озброєним оком. А ще ці люди говорять про революцію гідності європу і.т.д...
09 Лютого 2017, 13:18
не тобі судити про Революцію Гідносту! Ой не тобі!!!
09 Лютого 2017, 13:46
аааааа
09 Лютого 2017, 16:39
Я її не суджу, люди з мозгами (це не про тебе в тебе них не має) давно зрозуміли що відбулося і відбувається в країні. Не всі ж такі як ти що ведуться на обрізане вухо великого післямайданного &quot;мученика&quot; міністра спорту Булатова, золоті батони і.т.д....
09 Лютого 2017, 16:40
А кому можна судити Революцію Гідносту ?