Які питання розглядатимуть на 17-й сесії Рожищенської райради

08 Лютого 2017, 09:00
3156

17-а сесія Рожищенської районної ради скликається 9 лютого.

Відповідне розпорядження підписав голова районної ради Андрій Музика, - повідомляють у Рожищенській райраді.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про призначення на посаду директора Рожищенського районного дому «Просвіта».

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, розташованих за межами населених пунктів Березолуківської, Тихотинської, Щуринської сільських рад Рожищенського району та намічених для продажу права оренди на земельних торгах.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,2557 га, що передана в оренду передана в оренду гр. Прокопчуку Віктору Миколайовичу під виробничу базу для обслуговування будівель та споруд, та розташована за межами населених пунктів на території Носачевичівської сільської ради.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для обслуговування адміністративних і господарських будівель, що перебувають в оренді ТДВ "Рожищенський сирзавод".

5. Про передачу майна з балансу відділу освіти та молоді Рожищенської райдержадміністрації на баланс  Носачевичівської сільської ради.

6. Про  втрату чинності рішення районної ради від 20.09.2012 №18/17 «Про погодження цін на платні послуги Рожищенської районної дитячої музичної школи».

7. Різне.

Початок сесії об 11 год.

Коментарі
08 Лютого 2017, 11:03
Ану, панове-демократи, вперед гадити Горбача!!!
08 Лютого 2017, 11:48
....
08 Лютого 2017, 11:50
А до чого тут Горбач, хіба він так адекватно формував комісію. Гайворонська от кого потрібно згадувати
08 Лютого 2017, 12:02
Є така приказка - поганому танцюристу яйця заважають. Отак і нашим борцям за правду - завжди хтось у чомусь винен. Немає чого на дзеркало грішити, якщо морда крива.
08 Лютого 2017, 12:07
все буде на мазі! таємним голосуванням мене то точно протянуть.<br/>от якби відкрите було - то інша справа. <br/>але вже фсьо порєшали. таємне точно.
08 Лютого 2017, 12:07
Це можна розцінювати як зізнання адміністрації, що вони далекі від правди і навіть не борються за неї.
08 Лютого 2017, 12:15
в натуре, а чого таємне голосуваня? альо голова ради! всі за горбача чи шо? керівника комунального підприємства відкритим вродіб обирають. і все всім видно хто за кого. непорядок! ау, свідомі депутати!
08 Лютого 2017, 12:18
Як буде Горбач - то срака-мотика! Всім респект і уважуха! Гайворонська, Новосад, ще всякі Інки-Наташки керують районом! Не тошнить нікого? Я то піду, поригаю!
08 Лютого 2017, 13:43
ЛЮСТРУВАТИ ГАЙВОРОНСЬКУ
08 Лютого 2017, 14:31
А ЩЕ ПОТРІБНО ПІДНЯТИ ПИТАННЯ. НЕХАЙ ПОВЕРНУТЬ ЦІНИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ В МАРШРУТКАХ. ЦІНИ НЕ Є ОБГРУНТОВАНИМИ І ЦЕ Є ШАХРАЙСТВО. ЧОМУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЦІНИ НА МАРШРУТКИ ЗНИЗИЛИ, А В НАС ВСІ МОВЧАТЬ, ЯК ЯЗИК В ОДНЕ МІСЦЕ ЗАСУНУЛИ.
08 Лютого 2017, 14:32
Це точно. Де &quot;самооборона&quot;, чим займається? взялися вони за Новосадиху, немають чим зайнятися.
08 Лютого 2017, 14:34
ТИМ БІЛЬШЕ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРПЛАТИ В ЛЮДЕЙ ПОБІЛЬШЕ НІЖ В НАС НА ВОЛИНІ. А ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ В МАРШРУТКАХ НИЖЧА НІЖ В НАС.
08 Лютого 2017, 14:57
Вельмишановний,от купіть автобус,виграйте рейс на перевезення,знайдіть нормального водія за дешево щоб їздив і тоді знижуйте ціни на квитки.
08 Лютого 2017, 15:20
Питання Горбача другорядне. Насправді основні питання це 3-4. Якого милого Прокопчук і Сирзавод роками користуються ділянками і несплачують в б'юджет ні копійки? Це основне питання до Музики, який не вперше голова райради. Може там діє система відкатів, якими вам пане голово замулили ваші ясні очі?
08 Лютого 2017, 16:42
Чому видаляють коментарі під окремими публікаціями? Усі свідомі, що ви не є засобом масової інформації, але все ж таки, зврвди обєктивності??? Але ж правда, яка у вас обєктивність???? Сайт туалетного розливу!!!!
08 Лютого 2017, 16:57
Встидно редакціє, ми знаємо під чию ви дудку працюєте
08 Лютого 2017, 18:04
Повністю підтримую. Працюють на &quot;Самооборону&quot;- це однозначно. Про коментарі та замовні статті також згідний, та і все правда.
08 Лютого 2017, 18:09
Супер Вельмишановний! А скажіть мені будь ласка, а де логіка? То в Київській області є можливість знизити ціни на проїзд і підняти заробітну плату водіям &quot;маршруток&quot;, при тому, що там дійсно пасажири отримують на багато більшу зарплату, а в нас в Рожище багатші люди чи як?
08 Лютого 2017, 18:10
Позабирай зламки з рейсів, якими возиш людей, не звезди, що маєш мало, і ледь тягнеш на мінімалку. Не бідуєш, бо віддав би ліцензію і попіздував би в Польшу. Напевно, якби прищимили б перевізникам добре яйця і заставили б купити нові маршрутки, квитки давати пасажирам,стоячих не брати, то б і то від ліцензії не відмовились. Коли вже понажираєтесь, суки?
08 Лютого 2017, 18:29
Були б такі бідні та нещасні, то Торгові центри не будували б. <br/>Не забудьте видалити коментарі, як ви вміїте.
08 Лютого 2017, 19:58
Ти дійсно ідіот, чи лише прикидаєшся? Хоч сіру уяву маєш про земельні відносини, про поняття грошової оцінки землі за межами населених пунктів (компетенція виконавчої влади)? Чи ти троль Савчука?
08 Лютого 2017, 20:02
Ще один троль? Для недалеких, пояснюю - таємне голосування для того, щоб адміністрація не мала впливу на залежних депутатів.
08 Лютого 2017, 23:15
ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ --ЗАВТРА О 10 ГОД У ОБЛАСНОМУ УПРАВЛІНІ С\Г БУДУТЬ РОЗЯСНЮВАТИ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕНЯ НОВОЇ МЕТОДИКІ ОБЧИСЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ ОЦІНКІ ГОСПОДАРСЬКИХ ДВОРІВ НА ЗЕМЛЯХ ДЕРЖАВНОЇ І КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ---МОЖЕ ПРИДІЛЕТЕ СВОЮ УВАГУ
09 Лютого 2017, 00:01
не буде у країні добра, поки ми тут на місці такі гниди!!! Скрізь та всюди лицеміри!!! Та це позор району, людям, що при владі великі дупи сидять!!! гнати в шияку таких керівників!!!
09 Лютого 2017, 12:26
Чудіку, по - перше підтягни свою мову спілкування, навчись формолювати чітко думку, і лише тоді пиши в коментарях (нечленороздільні звуки не зарактерні для української мови). По - друге, не &quot;вроді&quot; а мабуть, і коли не знаєш точно - не пиши ахінеї. І по темі - в Регламенті районної рад чітко прописано &quot;керівники установ спільної власності району обираються таємним голосуванням&quot; і виключно на сесійно.
09 Лютого 2017, 13:37
Свєточка, а я на тебе дивлюсі...формоліровочка ти моя..)))))))))))))))
09 Лютого 2017, 14:49
Рагулів понавибирають, які розказують різну маячню,які самі не знають нащо їх туди обрали. В тебе є якесь мізерне поняття про обов'язки і права депутатів(затверджувати чи вносити пропозиції)?
09 Лютого 2017, 14:53
Чи може там на тих ділянках в Прокопчука ти гарно відпочивав? Чи те що недонадходило в б'юджет йшло на твій ШИРОКИЙ та ГЛИБОКИЙ карман?
09 Лютого 2017, 15:12
Но. Хоть буде зашо зуби повставлєти)
09 Лютого 2017, 16:08
Я радий, що мене не забувають. Усім щастя, здоров'я та успіхів.
09 Лютого 2017, 16:38
хіба тебе забудеш? Ти при всіх владах і завжди прешся на голову РДА.
09 Лютого 2017, 18:36
Якби він перся, то давно бувби головою РДА. На привеликий жаль чомусь не бажє.
09 Лютого 2017, 18:40
Якби він перся, то давно бувби головою РДА. На привеликий жаль чомусь не бажє.
09 Лютого 2017, 18:49
Ну. чим закінчилось засідання сесії, усі питання вирішили?
09 Лютого 2017, 18:59
Нарешті напишіть чи протянули наші депутати ГОРБАЧА, а може Тетяна залишилась в трубі? Не вдалось обробити всіх районних депутатів?(тобто купити)
09 Лютого 2017, 19:31
«Я чітко заявляю: жодних підстав для цього не існує! Водії ніколи не отримували зарплатню на мінімальному рівні. Тому не треба спекулювати на тому, що їм треба піднімати зарплатню вдвічі.<br/><br/>Середня заробітна плата водіїв — 4000—10000 гривень в залежності від регіону. Отже нема причин для підвищення цін на перевезення пасажирів. Це є 100-відсотковим шахрайством. І місцева влада спільно з громадськістю мусить навести порядок», - наголошує Розенко.<br/>Чекаємо реакії на неправомірні дії перевізників з боку наших місцевих депутатів. Не протерайте даремно штани за наші податки. Зробвть, врешті, щос для людей.
09 Лютого 2017, 19:45
Гаряча лінія по дозволам для перевізників та іншим питанням роботи автотранспорту: <br/><br/>тел. (044) 590-11-11, (044) 351-41-85, (044) 351-41-86 (в робочі дні та години)<br/>Шановні жителі м. Рожища, телефонуймо на гарячу лініє зі скаргами, на бездіяльність місцевої влади і, сприянню встановленню монополістів в сфері транспортних перевезень. Підстав для підняття тарифів за перевезення немає. Ніхто з чиновників не моніторив рентабельність перевезень. Де опубліковані данні збитковості?Чому цю проблему не винисли на громадське обговорення, а зробили все тишком-нишком?
10 Лютого 2017, 01:08
ша шантопа бюджетна,та інша субсидійно-халявна наволоч!маршуток дешевих захотілось?може ще таксі по субсидіях?подуктів на халяву чи ще чогось?
10 Лютого 2017, 02:45
Дуже важкий у вас випадок... Ці напади агресії щоденні, чи мають якусь циклічність, залежну від місячних фаз? Можливо особливо гостро проявляються близько півночі? 41 кабінет, випадок у вас не дуже рідкісний, повірте, кілька сеансів і ви себе будете почувати набагато краще. Жду.
10 Лютого 2017, 12:57