У Рожищі започаткували челендж з надання допомоги літнім людям

17 Лютого 2020, 16:40
Порцію доброти від працівників територіального центру отримала літня бабця, ветеран праці із пенсією у 2000 гривень. 4987
Порцію доброти від працівників територіального центру отримала літня бабця, ветеран праці із пенсією у 2000 гривень.

Територіальний центр соціального обслуговування Рожищенського району започаткував челендж з надання допомоги людям літнього віку «Поділись своїм добром».

Акцію розпочали 17 лютого, у Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Про це працівники терцентру повідомили Район.Рожище.

«День спонтанного прояву доброти з'явився як нагадування про те, що останнім часом ми байдужі до проблем і нещасть інших. У цей день важливо згадати, як важливі доброта, співчуття і взаємодопомога! Доброта – одна з найголовніших людських чеснот, завжди йде поруч з безкорисливістю, вона не чекає подяки або взаємної допомоги. Саме таким чином Всесвіт дає можливість бути причетним до того, щоб зробити світ кращим», – йдеться у повідомленні.

Мета челенджу – допомогти тому, хто цього потребує.

У рамках акції першою порцію доброти від працівників територіального центру отримала літня бабця, ветеран праці із пенсією у 2000 гривень.

«Передаємо свій челендж місцевій владі, соціальним партнерам, громадським активістам та жителям міста. Маємо надію, що «Поділись своїм добром» не буде одноденною акцією доброти», – зазначають ініціатори акції.

Вони запрошують висвітлювати свої добрі справи у соціальних мережах з хеш-тегом #поділисьсвоїмдобром, передаючи челендж іншим людям, підприємствам чи організаціям.

Коментарі
17 Лютого 2020, 18:45
Молодці! Класна ідея!
17 Лютого 2020, 23:57
Олігархи нашого міста,долучіться до акції добра
18 Лютого 2020, 00:59
Заробиш своїх грошей і будеш роздавати, а на чужий коровай рот не відкривай.
18 Лютого 2020, 01:31
Петя Порошенко, рятуй Україну!
18 Лютого 2020, 03:03
Хапуга щоб ти жив на одну зарплату,тратився лише в аптеці,а твій геморой не заживав
18 Лютого 2020, 10:08
Ти. чмо задрочене, так реалістично описало своє життя. P.S. Пальці собі в дупу не запихай, тебе обманули, що так геморой лікують. ГИ-ГИ-ГИ.
18 Лютого 2020, 10:50
Образливо,але істинна таких бидляків як ти,повно в нашому містечку,по твоїй писанині бачу,в голові в тебе вава,а піся не робоча.Свої гроші потрать на ліки,до віку бабці з новин не доживеш
18 Лютого 2020, 10:54
Ти лайно собаче не гавкай,ти грошей ще не заробило навіть на свічки від геморою,кури травку,цьомай пісю в песика
18 Лютого 2020, 12:03
Шось ти часто пісю згадуєш у своїх коментарях. Хочеш за щоку взяти? Це тобі до гея-психіатра. Він коментарі пише в новинах про звіт мера.
18 Лютого 2020, 12:16
<p>Бач пісю вмієш тримати за щокою,а гривню бідним зажав,але то пусте ти потратив ся на лікування сіфака,бо пісю потримав в роті і вава там виросла,лічи ротик і голову.Бачу вас пєдіків повно в місті</p>
18 Лютого 2020, 13:43
Звідки в тебе такі знання про пісі, сіфак, ваву? Ти що раніше був баригою, а тепер став дитям рожищенського Богдана, ще й сіфілітіком??? Ти про ґондони коли небудь чув. Це такі гумки для підролєнія. Неодягав ти свого соловейка, ось тепер і став дегенератом, сифілітиком, тролем, ну і звичайно дибілом. ги-ги-ги-ги-ги
18 Лютого 2020, 13:57
Шановна редакціє. Обмежте доступ активним коментаторам, які діляться своїми думками далекими від висвітленої новини.дякую
18 Лютого 2020, 14:25
Доброго дня, шановна Читачка сайту Район.Рожище. :-) Я, Олег Ляшко, також любитель у вільну хвилину прочитати це прекрасне інтернет-видання. Пропоную всіх пед*р@стів, в т.ч. і коментаторів геїв, відправити у вислання до Рашиської Педерації у місто Челябінськ до фрезерувальника некласичної орієнтації Івана Дуліна. Слава Нації! Смерть ворогам!
18 Лютого 2020, 19:38
Дякую, що в Рожищі біля пошти поставили контейнер для допомоги малозабезпеченим. Матиму можливість віддати деякі речі, тим хто потребує.