За рік до рожищенського бюджету надійшло 22,5 мільйона гривень власних надходжень

14 Лютого 2020, 12:21
До міського бюджету надійшло надійшло 22,5 мільйона гривень власних надходжень 2214
До міського бюджету надійшло надійшло 22,5 мільйона гривень власних надходжень

Одним з найважливіших напрямків роботи міської ради є формування, наповнення та виконання міського бюджету. Це завдання успішно виконали у 2019 році.

Про це йдеться у звіті міського голови В'ячеслава Поліщука про діяльність виконавчих органів Рожищенської міської ради за період роботи 2019 року.

За 12 місяців 2019 року до міського бюджету надійшло власних надходжень та прирівняних до них платежів у сумі 22,5 мільйони гривень. В тому числі до загального фонду бюджету – 19 мільйонів гривень, до спеціального фонду бюджету – 3,4 мільйони гривень.

Крім того, надійшло іншої субвенції з районного бюджету по загальному фонду у сумі 14,1 мільйона гривень та субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції по спеціальному фонду міського бюджету у сумі 3,4 мільйона гривень.

Читайте також: З якими проблемами зверталися рожищани у міську раду протягом року

Видаткову частину міського бюджету по загальному фонду за 2019 рік виконали на 99,6%, освоїли 30,4 мільйона гривень. Профінансували 16 галузей. Найбільше витратили на дошкільну освіту – 15,1 мільйона гривень. Найменше – на заходи із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха (3 тисячі гривень).

Коментарі
14 Лютого 2020, 14:49
А якщо ще всі рожищенські наливайки і генделики заплатять до місцевого бюджету, то грошей буде значно більше. Хто знає, коли біля генделика веранда розчистять прилеглу територію від самострою? Пишіть.
14 Лютого 2020, 15:29
Хз, там в сусідній темі Стєпашка з Драгоманова ярий захисник мера то хай прокоментує чому не виконуються приписи і не вживаються заходи.
14 Лютого 2020, 18:35
Ніяк не можу прокоментувати. Я ж не працівник міськради і не радник мера. Я лише Степан. Звичайний Степан з вулиці Драгоманова. Тому, чуваче з роздвоєнням особистості - &amp;quot;- 410&amp;quot;, &amp;quot;Кус&amp;quot;, &amp;quot;Фіма і Сарочка Кацман&amp;quot;, &amp;quot;Володзімір&amp;quot;, &amp;quot;...&amp;quot; - можеш звернутись з цією проблематикою в міську раду. Але! Даю напутнє слово - звертайся не як &amp;quot;- 410&amp;quot;, &amp;quot;Кус&amp;quot;, &amp;quot;Фіма і Сарочка Кацман&amp;quot;, &amp;quot;Володзімір&amp;quot;, &amp;quot;...&amp;quot;, а як конкретна реальна людина. Так як написано у тебе в медичній картці. У тебе вона є!))) Тоді отримаєш відповідь і матимеш змогу планку у 20% або понизити або підвищити. Однак пам&amp;quot;ятай! Відповідно до Закону України „Про звернення громадян“ анонімні звернення розгляду не підлягають.<br/>І ще одне... якщо є проблеми підгорілого очка і присутнє бажання розповідати коли у тебе був секс - ну стримайся, чуваче... ну не гарно ж... дітки читають, дівчатка читають, жіночки читають, твої сусіди із багатоквартирного будинку читають... Зрозуміло, що наболілим хочеться поділитись/, але ж не всі це можуть сприйняти і зрозуміти...
14 Лютого 2020, 18:45
Що значить “неможеш прокоментувати” ти що імпотент?
14 Лютого 2020, 18:58
Як я, Степан з вулиці Драгоманова, можу коментувати виконання чи не виконання приписів і чому не вживаються заходи?<br/>1. Хто виносив приписи? Невже Степан з вулиці Драгоманова?))) Ні.<br/>2. Кому вносили приписи? Невже Степану з вулиці Драгоманова?))) Ні.<br/>3. Хто має вживати заходів на виконання приписів? Невже Степан з вулиці Драгоманова?))) Ні. <br/>Мені ніхто ніяких приписів не вносив і не вимагав вживати заходів. На відміну. А тобі?)))<br/>Я, Степан, вул. Драгоманова, не є ні суб&amp;quot;єктом, ні об&amp;quot;єктом приписів по Веранді, а тому не можу коментувати того, чого не знаю. Це виключно твоя прерогатива.<br/>Та й не цікавить мене Веранда як генделик.
14 Лютого 2020, 21:29
О*уєть! Ну точно гомік той Степан, вул. Драгоманова. Постійно про очко і секс в коментарях пише.
14 Лютого 2020, 21:39
&lt;p&gt;Не гомік, помиляєиесь &amp;quot;читачі&amp;quot;.&lt;br /&gt; Я в такий спосіб тролю чувака під псевдо Кус.&lt;br /&gt; В коментарі під однією публікацією він досить жваво про це говорив. От я його і під***ю.&lt;br /&gt; https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/218446-z-iakimi-problemami-zvertalisia-rozhishchani-u-misku-radu-protiagom-roku&lt;/p&gt;
14 Лютого 2020, 23:07
Напиши тому чуваку що він дибіл майданутий. Це друг мера відомий рожищенський активіст.
15 Лютого 2020, 01:12
Хвали мене моя губонько:“Одним з найважливіших напрямків роботи міської ради є формування, наповнення та виконання міського бюджету. Це завдання успішно виконали у 2019 році.” Ось все це що вам ,лохторату, потрібно знати про звіт селищного голови.
15 Лютого 2020, 01:23
Хвалять мамо люди нас ви мене а я вас
15 Лютого 2020, 12:12
Стєпашка, іди пролікуйся, клавіатурний герой.
15 Лютого 2020, 17:05
Який діагноз мені ставиш? Від чого лікуватись???
15 Лютого 2020, 17:38
Від шизофренії.
16 Лютого 2020, 13:16
Лікарі не підтвердили твій діагноз. Однак проаналізували твої анонімні коментарі і дійшли колегіального висновку, що у тебе ендогенний прогредієнтний (процесуальний) психотичний розлад, що характеризується погіршенням сприйняття реальності та соціальною дезорієнтацією, супроводжується значною соціальною дисфункцією. Також зазначили, що ти нібито будуєш свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу: ця реальність затягує тебе щораз глибше, перетворюючи твоє нікчемне життя на сон. Ти живеш в іншому світі — і зовсім байдужий до навколишніх цінностей і реалій. <br/>Діагноз тобі поставили на підставі оцінки спостережуваної поведінки та інформації про симптоми.
16 Лютого 2020, 14:07
Я люблю сайт &amp;quot;Район.Рожище&amp;quot;! Скажiть, де ще, крім цього чудового сайту, можна прочитати переписку між геєм-психіатром і єкс-майданівцем бовдуром.
16 Лютого 2020, 19:27
Це реально якийсь треш.Гей-психіатр і бовдур ставлять один одному діагнози.