У Рожищі штрафуватимуть за стихійну торгівлю

14 Лютого 2020, 10:17
4119

Рожищанам розповіли про заборону стихійної торгівлі на території міста та попередили про штрафи.

У четвер, 13 лютого, старша інспекторка муніципальної поліції Рожищенської міської ради Мар’яна Демчук зустрілася з продавцями на стихійному ринку та провела роз’яснювальну роботу про заборону несанкціонованої торгівлі в парках, скверах на проїзних частинах та тротуарах. Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

Старша інспекторка повідомила про те, що згідно із Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та п. 2.5.5.1.20 Правил благоустрою міста Рожище, забороняється розташування об’єктів торгівлі на усій території міста, крім призначених для торгівлі місць (магазинів, ринку, кіосків).

Мар'яна Демчук зазначила, що від 14 лютого на порушників буде складати адмінпротоколи за статтями 152 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: Рожищанин викинув будівельне сміття на територію сусідів

Коментарі
14 Лютого 2020, 14:27
А чого в 2014 році не штрафували? Треба було тоді штрафувати, а не ходити гроші на армію збирати. Валютчиків оштрафуйте, у них немає ліцензії на фінансові операції з валютою.
14 Лютого 2020, 15:31
Рожищани, найкраще впливати на таких продавців не купуючи в них нічого. Принципово не купую... Будуть стояти отак з тими товаром то може тоді дійде.
14 Лютого 2020, 16:10
То Порошенко винуватий все покрав, а слуги немають за що продуктів купити, коксу і повій визвати
15 Лютого 2020, 11:19
У нас у місті найбільша проблема, то торгівля на вулиці, от усунемо цю проблему і буде в місті благодать, Мар’яна, а чому б тобі не зайнятися тротуарами які відсутні по всіх вулицях і всі люди з дітьми змушені іти по проїзних дорогах? Чому б не зайнятись собаками, де страшно дитину відпустити на вулицю? І таких робіт можна знайти багато для блага містян.
15 Лютого 2020, 12:20
А з чого ви взяли, що цими питаннями не займаються? Прийдіть, поцікавтеся, які питання зараз на контролі та що впроваджується в життя! А писати під "я" і щось від когось вимагати та вказувати, що робити, може кожен!
15 Лютого 2020, 16:12
Звичайно, бабусі в недозволеному місці - це біда! а от алкашня яка днює і ночує на лавочках в сквері - це покращення благоустрою. Якби залучили поліцію і закрили цих "дітей Богдана" на кілька діб... зрозуміло, що пиячити вони від цього не перестануть, але хоча б десь ховалися. Соромно біля них проходити з дитиною, такі "перли" летять, люди які автобуса ждуть часом немають де посидіти. Питання болюче вже не один рік теж, але воюють лише з бабами, значіть ці пияки комусь потрібні там і хтось їх кришує?
15 Лютого 2020, 18:23
Чого ви, мадам, вчепились до тих алкашів? Лазите ви там біля Богдана, ніби цигани, туди сюди цілий день. Алкаши нормальні люди. Вони небігали по майдаунах з каструлями на голови, і тепер не стогнуть що знов намахала влада людей і все дорожчає. Мийте свою пілотку, беріть чекушку, приходьте в гості до дітей Богдана, а потім можливо хтось з них запестить вам сєкіля пальчиком. P.S. Ви бриєте між ногами?
15 Лютого 2020, 18:43
Ти кончений придурок!!!! ШВИДШЕ ЗА ВСЕ САМ АЛКАШ ЩЕ ТОЙ!!! ЧУРМИДЛО ДУРНЕ
15 Лютого 2020, 21:00
Ну то й що,питання є на повістці денній,а що ж вирішили,мій сусід теж отримав від жінки китайське попередження.Де результати роботи хоч якісь,панні інспектор хоч щось зробила крім попередження.
15 Лютого 2020, 22:39
<p>Пані інспектор мабуть хоче по-людськи і чемно, виходячи з того, що живемо в складний час, вирішити питання вуличної торгівлі.</p>
18 Лютого 2020, 01:38
Петя Порошенко, рятуй Україну!