З якими проблемами зверталися рожищани у міську раду протягом року

11 Лютого 2020, 13:38
170 людей звернулися поштою. 3221
170 людей звернулися поштою.

Протягом 2019 року до Рожищенської міської ради надійшло 410 звернень громадян.

Про це стало відомо зі звіту міського голови В'ячеслава Поліщука про діяльність виконавчих органів Рожищенської міської ради за період роботи 2019 року.

240 громадян вислухали на особистому прийомі. 170 людей звернулися поштою. Також надійшло 38 колективних звернень.

Найбільш актуальними у зверненнях були питання земельних відносин (111 звернень), соціального захисту (112 звернень) та комунального господарства (111 звернень).

Коментарі
11 Лютого 2020, 19:02
Хоч щось той мер вирішив?Одні відписки шле.
11 Лютого 2020, 21:15
То назвись, хто ти і які проблеми піднімав - виборці ж то мають знати на які твої проблеми ти отримав відписку. Назвешся, Карамба?)
11 Лютого 2020, 23:10
Нормальний той мер. Балотуйтесь, і зробіть більше і краще. А поки що зранку на вулиці і позбирайте сміття на тротуарах, в кущах, на узбіччі доріг. Ну ви вкурсі, там де самі ж і н@ср@ли, skотиняkи.
11 Лютого 2020, 23:23
Ну може там вирішив якихось 20% і то лиш такі як на Філатова за свій кошт вулицю зробили люди. Аххх.... Ну і ще газон покропив в Колосі з Дулюком.
12 Лютого 2020, 01:23
Кух, ти можеш написати своє ім'я і прізвище?<br/>Будь-ласка, зроби це і тоді свідомі адекватні рожищани матимуть змогу тобі сказати безпосередньо на вулиці, в магазині... за вирішені мером питання і тоді ти, як порядна людина, матимеш змогу оцінити чи дійсно 20%. А раптом менше? Чи більше? Давай, Кус, по чесному. Мер по чесному звітує. В тому числі і перед тобою. Назвись, Карамба)
12 Лютого 2020, 10:43
Звертались неодноразово. Результату ноль. <br/>Земельна комісія то взагалі якийсь безпрєдєл. Хто добре заніс- тому можна і частину сісідського гарода відкроити, і підписи підробити в документах на приватизацію, і не допускати навіть до розгляду заяв на оформлення тої землі шо в тебе ще за дідапрадіда в користуванні поки її не відхватить той хто добре проплатив
12 Лютого 2020, 11:25
Без конкретних імен це фількіна грамота - анонімка, яка не береться до уваги. Пишіть: я, такий-то такий-то звертався з тим-то і тим-то і мені те-то і те-то. Тоді буде зрозуміло, що це правда, а так це лише понос словесний.
12 Лютого 2020, 11:59
Степашка, ну якщо тобі цікаво то звернись до міської ради і поцікався хто з чим звертався і які проблеми вирішено.
12 Лютого 2020, 12:04
Тобто ти не хочеш, Кус, сказати які саме твої проблеми не вирішив мер?<br/>Ти не звертався?)))
12 Лютого 2020, 14:38
Я тобі зобов'язаний розповідати про свої проблеми?
12 Лютого 2020, 16:24
Це ти,брехливе рило, хочеш сказати що Поліщук збирає те що ми порозкидали?Чи прибиральниці те все збирають,за яких тобою хвалений мер навіть не заступився,після побиття них Бурим.Де підписи мера та депутатів на захист потерпілих?Рука руку миє!
12 Лютого 2020, 18:24
Так, не зобов&amp;quot;язаний. Але разом з тим ти не маєш права обливати брудом інших. Усік???
12 Лютого 2020, 21:39
Обливати брудом, зводити наклеп і тд. - це означає оббріхувати людину і казати про неї не правду. А я кажу правду, і люди є яким попри звернення нічим не допомогли, і таких я думаю багато. Усік?
12 Лютого 2020, 22:42
Можеш назвати цих людей і себе?
13 Лютого 2020, 00:21
От сидять собі &amp;quot;власники&amp;quot; супер журналісти й так їм сумно-сумненько. І тут хоп, одна-одній каже: &amp;quot;А давай пообсираємо мера?&amp;quot;. &amp;quot;Давай!&amp;quot;, - каже інша. &amp;quot;А з чого почнем?&amp;quot;, - запитує перша. &amp;quot;А давай у звіті, де пише про купу проробленої роботи, візьмемо щось таке, щоб можна було гадити. І перегляди збільшимо і поржем!&amp;quot;, - каже. А тут під руку звернення. Ніхто в звіті не буде розписувати все конкретно, бо це великий об'єм займає. Але така інфа викликає інтерес, бо можна ж під нею гадити, додавати свої глибокі роздуми і т. п. І так подовжили час перебування читачів на сайті, збільшили перегляди. ФУФ! Робота аднако зроблена! То вам не хухри мухри! То стратегія!
13 Лютого 2020, 11:00
Степашка, якщо тобі так дуже цікаво, йди до мера- хай дасть тобі папери хто звертався до нього, на чиї звернення не відреагували то один з них я.
13 Лютого 2020, 12:16
Кус, мені особисто не цікаві твої проблеми. Мені цікаво чому ти так боїшся назватись. Тоді стане усім зрозуміло, що в такої-то людини були такі-то проблеми і мер йому не вирішив. Оце буде по суті і зрозуміло усім.<br/>Бо: &amp;quot;Ну може там вирішив якихось 20% і то лиш такі як на Філатова за свій кошт вулицю зробили люди. Аххх.... Ну і ще газон покропив в Колосі з Дулюком.&amp;quot; - ти знаєш з чим саме звертались, який % вирішення цих проблем? Як можна так доносити свої переконання людям???<br/>Ти хто такий взагалі???<br/>Напиши: Я, Степанцов Вадим Аполінарійович, звернувся в міську раду з проханням облаштувати тротуар по вулиці Мазепи. Моє звернення залишилось не виконаним відповідно до моїх вимог/потреб/бажань... Тоді може бути предмет розмови...<br/>Та й так - організувати облаштування твердого покриття по вулиці навіть на умовах співфінансування, покропити поле футбольне - попробуй організуй, зроби і тоді уже говори за 20%...<br/>Умнік, Карамба!)))
13 Лютого 2020, 13:07
Облаштувати тротуар на Мазепи не вийде))) То дорога за яку відповідає Служба автомобільних доріг. Але ви праві! Люди, які бояться себе назвати найбільше гадять. Бо що може сказати зеро!?
13 Лютого 2020, 14:44
Я знаю, шо не вийде тротуар збудувати за кошти міста - то дорога служби автомобільних доріг - перевіряв Куса і шановний Кус просто гадить. Гадить і все. Гадить не розуміючи, що не всі проблеми зможе вирішити мер, бо то може бути не в його компетенції, але... Але ж він стверджує, що вирішено не більше 20% всіх звернень!!! Розумієте? Чувак, який ні бельмеса і який пісяє назватись критикує роботу.
13 Лютого 2020, 17:39
Чувак, кому я маю називатись, ти хто такий? Я тобі чимось зобов'язаний? Може тобі ще аналіз крові представити і коли в мене секс був? <br/>Я тобі кажу як є і люди пишуть про те що проблеми не вирішені їхні. На слабо не треба тут брати нікого, бо мені насрати на те що в тебе очко підгорає від того що я тобі не представився. Ти не поліцейський так що розслабся, чудік.
13 Лютого 2020, 18:21
Одне і те ж.<br/>Браво.<br/>Молодець.<br/>Зрозуміло &amp;quot;ху із ху&amp;quot;.<br/>Проблеми підгорілого очка і коли був секс дали цьому чітке розуміння.<br/>Пиши далі. Або не пиши. Приймай сам рішення.<br/>Ти на вірному шляху в боротьбі за інтереси людей.
13 Лютого 2020, 19:44
Що ти за хрін,Степан,вул.Драгоманова,щоб я тобі називався і розповідав про свої проблеми.Може ти назвеш своє прізвище,бо щось неодного степана з вул.Драгоманова я не знаю!Тоді я підійду і розкажу тобі особисто,з чим я звернувся і які в тебе проблеми.
13 Лютого 2020, 20:41
Прикинь, як співпало!<br/>Ні я, ні міська рада теж не знають ніяких Куса і 410. Мало того, що такі особи не звертались в міську раду з проблемами, то виявляється що і таких жителів на території міста немає.<br/>Хто ви такі і що ви за хрени, що так розписуєте за чужу діяльність чи бездіяльність?
13 Лютого 2020, 20:56
Степашка, дай свій номер і я наберу до тебе.
13 Лютого 2020, 21:39
Номер чого дати? Телефону? <br/>Куди дати? Кому саме і де? <br/>Тебе не знаю, не признаєшся хто ти. Хіба в міську раду...<br/>А як до тебе звідти не дійде номер і що?<br/>Буде уже не 20%, а 19% і тоді ти, Кус, і 410, і інші воїни вашого славетного дивізіону випадете з ритму. Це не сприйнятно - так не можна ризикувати. Ви не повинні зациклюватись на одній проблемі - маєте зосередитись на усіх без виключення аспектах життєдіяльності міста, району, області, держави... а там і до міжнародних організацій... поруч... столицю вам виділять - НьюВасюки.<br/>Пропоную альтернативу: пиши сюди в коментарі свій номер телефону і я тобі повідомлю про можливе місце зустрічі. Ок, Карамба?)))
13 Лютого 2020, 22:27
Іди лікуйся, Клоун.
13 Лютого 2020, 22:37
Мабуть треба якийсь шифр щоб розшифрувати твій номер телефону у &amp;quot;Іди лікуйся, Клоун.&amp;quot;, так?)))<br/>Напишеш шифр, Карамба?)))
13 Лютого 2020, 23:00
типу Степан,типу вул.Драгоманова, за всю міську раду не потрібно розписуватись,вони собі порадять.Ти ж сам написав що хочеш знати мої проблеми,так напиши своє прізвище і я тобі підійду і скажу коли і які запити я подавав. Бо я бачу що “на словах ты Лев Толстой,а на деле ху@ простой”
13 Лютого 2020, 23:29
То ж питаю - куди писати?)))
14 Лютого 2020, 01:01
Звичайно що писати туди де ти сам пропонував мені назватись
14 Лютого 2020, 11:07
Відповідно до Закону України „Про звернення громадян“ анонімні звернення розгляду не підлягають.<br/>Саме тому я і прошу назватись, маю знати кому даю свій номер телефону. Раптом ти ворожий шпигун, п&amp;quot;ята колона Кремля? Чи раптом ти той, у кого є проблеми підгорілого очка і в телефонній розмові будеш розповідати коли у тебе був секс??? То тоді тобі до Куса. Він по цьому.<br/>P.S. Можливо через те, що ви подавали звернення анонімно, ваші проблеми мер не вирішив? Так він діяв в площині Закону.<br/>P.P.S. #РЖУНИМАГУ#)))))))))))
14 Лютого 2020, 12:11
Закон як дишло - куди повернеш туди і вийшло. Згідно законів України про ..... -- так званий майдан, є нічим іншим, як державним переворотом.
14 Лютого 2020, 12:11
Типу Степан з вул.Драгоманова,так куди мені назватись?Мер мені надав відповідь-відписку.“Я прошу...а раптом..можливо...” це плітки баби базарної чи підераста.Назвись обо надалі залишайся латентним.
14 Лютого 2020, 12:14
Чим зайняті два читача-оленя Степан і Кус?? Вже дозвонились одне до одного, бовдури?
14 Лютого 2020, 13:08
Я - Степан.
14 Лютого 2020, 13:38
Якщо бути чесним, то:<br/>- 410<br/>- Кус;<br/>- Степан, вул. Драгоманова;<br/>- Фіма і Сарочка Кацман;<br/>- Володзімір<br/>то все одна і та ж людина - то Я. Я пишу на замовлення. Я на роботі і мені пофіг думка оточуючих, звернення громадян і вирішення їх проблем.<br/>Але правда ж круто я тут розвів діалог із самим собою???<br/>Такий срач!) Класнючий.
14 Лютого 2020, 14:32