Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Стрітенська свічка: навіщо зберігати, як зробити і від чого вона захищає

09:15 11.02.2020
3909

15 лютого українці відзначатимуть Стрітення Господнє. У цей день у церквах святять свічки та воду. Стрітенська свічка, як і вода, зберігається в кожній родині.

Вважається, що вона має надзвичайну здатність допомагати у найважчі періоди життя. Також кажуть, що ця свічка охороняє житло від удару блискавки.

Традиційно освячені на Стрітення свічки дбайливо зберігають протягом року біля ікон і часто використовують як оберіг дому і захист від «злого ока» та хвороб. Запалюють громничну свічку, коли виникають труднощі. Нею іноді обкурюють дітей від переляку. Також Стрітенською свічкою обкурюють хату та господарські споруди, щоб уберегти себе й худобу від хвороб і нещасть.

Деякі люди вірять, що коли родині довгий час не щастить, хворіють члени сім’ї, то варто із запаленою свічкою обійти дім чи квартиру. Там, де вона найбільше тріщатиме, зібралась негативна енергія. Тож слід залишити свічку погоріти в цьому місці довше, а потім скропити його свяченою водою.

Коли на душі неспокій, якісь труднощі, починається сварка або ж якщо хтось не знає, як чинити в тій чи тій ситуації, треба запалити Стрітенську свічку і помолитися – це допомагає зробити правильний вибір, приносить заспокоєння.

Справжня Стрітенська свічка має бути виготовлена з чистого бджолиного воску. Головна її сила – у щирій молитві. Тоді вона приносить мир і спокій у наші душі при життєвих негараздах.

Перед освяченням Стрітенську свічку зазвичай прикрашають. Із вибором декору та свічки зі справжнього бджолиного воску допоможе рожищенський магазин «Ґудзик», що у ТЦ «Теплоцентр». За допомогою різних декоративних елементів ви можете прикрасити свічку власноруч. Вартість сомої свічки – 35 гривень.

Читайте також:


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
27 листопада
Сьогодні
Вчора
25.11.2020
24.11.2020
23.11.2020
22.11.2020