Дожилися: поцупили годівнички зроблені дітьми

01 Лютого 2017, 12:52
4796 Джерело: savepic.su

В редакцію Район.Рожище надійшов лист від Віталія В., який повідомляє про те, що в Рожищі невідомі вкрали годівнички, які зробили першокласники. 

«З 29 на 30 січня в місті Рожище біля Рожищенського НВК № 4, по вулиці Грушевського та поблизу Ощадбанку було вкрадено годівнички, які зробили першокласники. Люди включіть совість ви також були маленькими. Це сором для нашого українського суспільства!». - пише автор. 

Прикро, що люди не цінують працю інших, а в даному випадку, дітей. Кому піднялася рука вкрасти дитячі вироби? Запитання, лишається без відповіді, а совість злодіїв зрадливо мовчить.

Нагадуємо, що кожен житель міста та району може самостійно розмістити новину на сайті Район.Рожище.

Для цього необхідно натиснути на закладку у правому верхньому кутку – «Додати новину».

Коментарі
01 Лютого 2017, 15:09
Та все норм є ваші годівнички, просто в другому місті тепер висять, приходиться зайвий кілометер намотувати, але після трапези корисно політати.
01 Лютого 2017, 16:02
А подробніше , хто потягнув
01 Лютого 2017, 16:04
Хз чи я то хата, приходиться до польського кладовища літати
01 Лютого 2017, 16:41
ДІЙСНО ВКЛЮЧІТЬ СОВІСТЬ.ДІТИ РОБИЛИ Й ТІШИЛИСЬ ТИМ ЩО ЗРОБИЛИ ДОБРУ СПРАВУ-ПТАШЕЧОК КОРМИЛИ-СПОСТЕРІГАЛИ ЗА НИМИ А НЕВІГЛАС ВКРАВ
01 Лютого 2017, 17:08
кляті регіонали, адже саме їх відірвали від годівнички.
01 Лютого 2017, 17:14
Це просто сором , от зробити і розвісити нема кому , а сперти чуже спеціалістів багато
01 Лютого 2017, 17:23
Невже так тяжко взяти в руки фанеру і молоток ? Чи руки до чужого тягнуться ?
01 Лютого 2017, 19:23
<p>Тепер діти змалку будуть знати, що в нашому місті повно ... . До останньої звертаюсь: " Поверніть годівнички"</p>
01 Лютого 2017, 20:54
Чого зразу невіглас? Просто банальний злодій...може навіть з освітою вищою
01 Лютого 2017, 21:02
не..то агенти кремля вкрали...наші не можуть бо ми в гей европу ідемо...
01 Лютого 2017, 22:20
Кляті регіонали не мої і не наші це точно. Вони твої хворий регіанал!
01 Лютого 2017, 22:43
До чого тут Європа , що в кацапів більше совісті , ну- ну ..........
01 Лютого 2017, 22:47
То на кормушки на рибу забрали щоб до сіток добре манити
01 Лютого 2017, 23:03
А чого про Руслана коментар видалили? Я діло кажу, то може бути він, адже там якраз ходить і все до себе тягне. Одного разу він цілу тачку майна віз. До речі, не такий дурень, як прикидається. Знає марки всіх машин наших керовніків і бізнесменів))) Люди, ви що Руслана не знаєте?
01 Лютого 2017, 23:36
Ти чого дітей вполітику тягнеш .холоп.
01 Лютого 2017, 23:38
А хто такий цей Руслан?
01 Лютого 2017, 23:48
Отак
01 Лютого 2017, 23:59
Як би небуло , шкода дітей , напевне вони мають надію що їх повернуть (((((
02 Лютого 2017, 00:15
Можливо твоїх рук робота ? А ти тут політику закидаєш , якимось сеператизмом тягне
02 Лютого 2017, 00:44
то все шатун
02 Лютого 2017, 02:56
Руслан це все збирає?
02 Лютого 2017, 13:20
По 1 -го Травня теж поцупили.
02 Лютого 2017, 14:04
Це від тебе давно тягне незрозумілим смородом.
02 Лютого 2017, 19:49
Хто там ротик роздзявив
03 Лютого 2017, 00:30
Що ти там пікаєш латентний регіанал?
03 Лютого 2017, 09:25
За свої слова відповідаєш ????
03 Лютого 2017, 11:17
Невже то рожищани пишуть? В вас є якась мінімальна гідність?
03 Лютого 2017, 15:40
написали про годівнички , а пишуть чорт зна що , схаменіться , причом тут регіонали , європа і весь політичний бруд
03 Лютого 2017, 16:22
Синички жовто-блакитні, а регіонали їх не люблять. Їм подобаються червоногруді снігурі. От вони і поцупили, таким чином вирішили заморити бідних пташок голодомором.
03 Лютого 2017, 16:46
Бред сивої кобили , це дитячі роботи а не політ партії , замість того щоб писати дурню зробіть крпще годівничку , і непутайте хоч птахів сюди