Керівнику Рожищенської лікарні хочуть збільшити зарплату

05 Лютого 2020, 14:30
Члени комісії рекомендували голові райради видати розпорядження щодо встановлення надбавки 5211
Члени комісії рекомендували голові райради видати розпорядження щодо встановлення надбавки

Під керівництвом Сергія Дунця відбулося засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку.

У заході, який відбувся 30 січня, взяли участь голова районної ради Андрій Музика та керівники комунальних медичних підприємств району. Про це повідомили на сайті Рожищенської районної ради.

На порядок денний засідання постійної комісії з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району виносили ряд важливих питань. Зокрема, депутати детально обговорили та погодили договір, додаткові угоди до договорів оренди нерухомого майна районної комунальної власності.

Також під час засідання члени постійної комісії рекомендували голові районної ради видати відповідне розпорядження щодо встановлення надбавки до посадового окладу за складність та напруженість у роботі головному лікарю Рожищенської центральної районної лікарні Вікторові Редзію.

З усіх питань, внесених до порядку денного засідання постійної комісії, депутати прийняли відповідні рекомендації.

Читайте також:

Коментарі
05 Лютого 2020, 19:16
Жах.За складність роботи,якої????Його гнати треба.Лікарня розвалюється,людей скорочує.І за що йому надбавка???За бездіяльность.Браво.Аплодую стоя......Сором.
05 Лютого 2020, 19:35
За таке рішення , в головах членів комісії Дунця і Музики, ми аплодуєм стоячи.
05 Лютого 2020, 20:11
За шо збильшити зарплату? За розбиту машину ? За хабари? За скорочення? Гнати в шию ВЖЕ !!!
05 Лютого 2020, 20:34
Цікаво яка сума
05 Лютого 2020, 20:49
То на якому сайті, уточніть,будь-ласка, про це повідомили, а то посилання у вас непрацює?
05 Лютого 2020, 21:07
Молодець ! ковальовець віддихає!
05 Лютого 2020, 23:38
Мягко кажучи жах! Люди вставайте з колін!!! Скоро будемо вмерати бо якщо ми вагалися чи іти в лікарню чи ні бо некваліфіковані лікарі, їх байдужість та безвідповідальність вражає, дорогущі препарати які вони приписують несумісні з нашими доходами( то в Луцьк ми мабуть і невиберемося( як прикриють тут половину відділень!!! Просто розвалять лікарню, а вони зарплату збільшити!( Я думаю що треба піднімати на європейський рівень, неопускатися на рівень нігеріїї( ЦЕ НАША КРАЇНА
06 Лютого 2020, 00:00
Підняття зарплати головному лікарю дає автоматичне підняття його заступникам зп, тому всім добре а інші незаслужені і не головні недоотримують бо фонд зп іде тільки на адмін персонал, браво що тут скажеш
06 Лютого 2020, 10:22
А ви думали,скільки здоров,я він з замами втрачає в кафе Гості,поки перевірки там напоїть,а пересовати все бабство з бухгалтерії в ліс,це яке здоров,я треба,а вночі часто пісяє,значить ліки від простати треба,а вони дорогі,от подумайте все робить для лікарні
06 Лютого 2020, 10:23
Коли закінчиться блядство в районі
06 Лютого 2020, 11:32
Скоро закінчиться, все позакривається (пункти, школи, лікарня і все інше) в районі, розформують усе. І до губернії!!! А Ви люди **біться як хочете...
06 Лютого 2020, 18:33
" розпорядження щодо встановлення надбавки до посадового окладу за складність та напруженість у роботі" - треба платити Шевчуку, а ни всякій ху..єті! Він з другими гінікологами з тої больніци взагалі не вилазить!
06 Лютого 2020, 23:56
От він ту надбавку і заслужив!!!Так людина працює і так бідує!!!Попробуй в наш час вижити на зарплату в якихось 30 тисяч!Він ту лікарню так модернізував за рахунок віртуального обладнання якого накупив на кошти,зекономлені на працівниках,яких скоротив,що скоро Рожище переплюне Луцьк,а там,дивись,і Київ...Він такий іноватор!Ось свіже ноу-хау від Редзія:Україна на першому місці в світі по темпу поширення туберкульозу-а він скорочує фтизіатра...На Україну суне коронавірус,тому,прогнозовано,скоро скоротить і інфекціоніста...Отакий він прогресивний!А вам шкода грошей!!!А-я-яй!!!
07 Лютого 2020, 14:52
Редзій допоміг членам комісії знятись з обліку у Ліпінській лікарні? Тепер розумію за що надбавки гіганту керівництва.
07 Лютого 2020, 14:56
Звідки у вас інформація, що Редзій вночі часто пісяє?? Ви що жучками нашпигували житло пана Віктора? Аяяй. Негарно шпійонити.
07 Лютого 2020, 15:19
Андрюша, а Шевчуку взагалі Бог суддя за його роботу і скалічені долі.
07 Лютого 2020, 20:16
А чим тобі жіночий лікар завинив?яку долю скалічив тобі?
10 Лютого 2020, 20:50
То що вітольд ,будеш гінекологом?
10 Лютого 2020, 22:35
А хіба згідно закону про декомунізацію професію гінеколог не перейменували на піхвознавець-популіст?
10 Лютого 2020, 23:41
Плекласно,непелевелшено:-) :-) це піхвач веселун