Відбувся конкурс на посаду начальника управління фінансів Рожищенської РДА

04 Лютого 2020, 15:48
Кандидати на посаду 5793
Кандидати на посаду

У Рожищенській районній державній адміністрації відбувся конкурс на посаду начальника управління фінансів.

Двоє кандидатів проходили випробування з чотирьох етапів 4 лютого. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

На посаду претендували бухгалтерка Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького Тетяна Давидюк та депутат районної ради, голова бюджетної комісії Володимир Матвійчук

До слова, Тетяна Давидюк нещодавно претендувала на посаду начальниці управління соціального захисту. Вона набрала менше балів на конкурсі за свого конкурента, однак згодом на посаду призначили тодішню очільницю управління фінансів Лілію Клебанську.

Конкурс проводили четверо членів комісії під головуванням керівниці апарату Рожищенської РДА Жанни Дубчук.

На першому етапі конкурсу – тестуванні – Тетяна Давидюк набрала один бал, а Володимир Матвійчук – два бали. Під час другого етапу – ситуаційного завдання, яке розв'язуювали письмово, кандидати набрали по сім і п'ять балів відповідно. Під час третього етапу – співбесіди – комісія оцінила відповіді на 7,7 та 5,7 балів відповідно.

За результатами трьох етапів конкурсу Тетяна Давидюк набрала 15,7 балів, а Володимир Матвійчук – 12,7 балів.

Під час четвертого етапу конкурсу – співбесіди у голови РДА – Інна Гайворонська поставила кожному кандидату по три запитання: про їхній досвід роботи, керівні посади та досвід роботи у формуванні бюджету.

Згодом посадовиця оголосила переможця конкурсу: управління фінансів очолить Тетяна Давидюк.

Читайте також:






Коментарі
04 Лютого 2020, 19:40
І хто б сумнівався, що пройде протеже Гайворонськоі. Фінансами району ж потрібно керувати.
04 Лютого 2020, 19:43
все як по нотах?!? а хіба спецперевірку відмінили?
04 Лютого 2020, 19:43
???????????А мало бути інакше ???
04 Лютого 2020, 19:54
Давидюк нещодавно претендувала на посаду начальниці управління соціального захисту іза платида гроші Проте вплутася Шварцшоп І ось сьоводня 1000 долярів головою чесно відробленії Все чуденько
04 Лютого 2020, 19:58
Коли вже тих курв не буде в районі
04 Лютого 2020, 20:16
Та вгомонися вже ти інно. Вже й так ширша як довша. Скільки вже тобі треба????? Все ніяк не нажереся. Сядь на дієту, бо така баба вже запливша шо страшно глянути
04 Лютого 2020, 20:45
ми проведемо нормальний аудит в коледжі та АДміністрації
04 Лютого 2020, 21:31
Таня думає, що там мед і вона потягне цю справу?? Ну ну!! А співбесіди і погодження Никитюка І. не потрібно ??
04 Лютого 2020, 22:32
Просто немає слів одні матюки
04 Лютого 2020, 23:59
Ой Танюша там у коледжі фінансові проблеми а фінвідділ це хана тобі .Куди ти прешся схаменись дівчино
05 Лютого 2020, 00:23
Коледж сумує...
05 Лютого 2020, 01:05
Про таких Таньок кажуть, ти його в двері а воно лізе в вікно
05 Лютого 2020, 01:17
ну все піт з чола. гроші відпрацювала впихнула ту давидючку ще на кращу роботу як дотого. тепер як турнуть вже гайворона то хоч гроші не вертати. за це можна і бухнути з тою керівницою апарату
05 Лютого 2020, 01:35
Дилектор файний хлоп,гонит всіх з посад,і біжут,як щурі з корабла
05 Лютого 2020, 02:23
Незрозуміло, як кандидатка без досвіду роботи у бюджетній сфері перемогла кандидата, який тривалий час працював у тому ж фінансовому управлінні, досить довго очолював міжрайонний відділ КРУ - нонсенс.<br/>Незабаром на сесії районної ради треба буде представляти зміни до районного бюджету - оце й буде усім конкурсам конкурс. Я думаю, що пані Давидюк ще не знає куди вона попала...
05 Лютого 2020, 02:53
Тут до ворожки не ходи- давидюк буде пєшка а заправляти всім буде клебанська. Ця одною ж.пою якраз і сяде на два крісла. тож то одна бригада і шайкою тою ворона керує. всіх порзпихала куди їй треба і ті їй по гроб винні будуть.
05 Лютого 2020, 02:59
Яка Клебанська спеціаліст у соціальному захисту така Давидюк спеціаліст у бюджетні сфері. Отакий хлопи, у Гайворонської пасьянс.
05 Лютого 2020, 03:12
Натаскали давидюкову щоб писала і співала всепо сценарію, того і виграла конкурс. А зінчукова щось не дуже виглядає, на хвору схожа. на цій посаді зовсім спється.
05 Лютого 2020, 10:04
Чоловік давидючки шофер гайворонської договорився жінці за роботу
05 Лютого 2020, 12:47
Сіммейний підряд
05 Лютого 2020, 15:50
та питання не в тому чи &amp;quot;парішалі&amp;quot; чи сама так все знала, і написала, і на всі питання Гайворонської на співбесіді дала вичерпну відповідь. Основне питання в тому, що вона далека від районного бюджету, підготовка до сесій, дохідна частина як формується,ну видатки трішки знає КПКВ і КЕКВи !!! А звіти в департамент фінанссів ОДА ?? Куди баба лізе ??
05 Лютого 2020, 16:21
А де бідний коледж возьме бухгалтера
06 Лютого 2020, 14:12
До гоцула. Приходь до директора скоро будете разом корів доїти...
06 Лютого 2020, 16:18
Написано правду. А тепер усі ідем до Володимира Мосійчука та узагальнюємо, пишемо колективну недовіру
06 Лютого 2020, 18:09
Хто це? Володимир Мосійчук
06 Лютого 2020, 22:38
Привіт пушкін:-) а коровки там високо дійні:-) файно дають молочко
09 Лютого 2020, 17:14
Свистак та недопад довели коледж до розвалу.
09 Лютого 2020, 17:46
Після двох Майданів за участі імбіцилів, ви що хотіли - що жителі Мюнхена і Брюселя приїдуть навчатись у саму недорозвинено-роздерибанену країну європейського континенту.
10 Лютого 2020, 20:47
Вони і є імбіцили які були проти європи тому дерибанили в коледжі...