PushupChallenge: як віджималися чиновники Рожищенської РДА

30 Січня 2017, 17:20
4273

30 січня працівники райдержадміністрації прийняли виклик від ГО «Рожищенське районне об'єднання учасників АТО» та взяли участь у флешмобі «PushupChallenge». Керівники структурних підрозділів та працівники апарату райдержадміністрації у кабінеті голови 22 два рази здійснили віджимання від підлоги на камеру, згідно з правилами флешмобу.

Держслужбовці передали естафету Рожищенській міські раді, – повідомляє у Фейсбуку Тетяна Урбан.

Довідка: флешмоб «22PushupChallenge», коли учасники 22 дні поспіль, 22 рази віджимаються від підлоги на камеру започаткований 2016 року в США, набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла.

Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки.

В Україні на початку 2017 року естафета набула масового характеру і до неї долучились представники вищого політичного керівництва та військового командування держави. Акція проходить на підтримку ветеранів, що повернулись із зони проведення АТО.

 

Коментарі
30 Січня 2017, 19:55
Дитячий садок.....
30 Січня 2017, 19:59
Справжні чоловіки!Це гарний приклад для нашого покоління!
30 Січня 2017, 20:18
думаю емоції в хлопців були найкращі, що тут поганого ? + завтра поспілкуються в кого яка крепатура
30 Січня 2017, 20:40
Це навіть якийсь такий оригінальний формат спілкування і налагодження порозуміння. Пи.Си. Дубровський - красава!!!!
30 Січня 2017, 21:33
молодці
30 Січня 2017, 22:58
Головне,що прийняли виклик,вся спільна робота ще попереду.
31 Січня 2017, 00:07
А киньте хтось виклик РД "Просвіта"!!!!!!!!
31 Січня 2017, 00:17
лопати в руки і сніг відкидати треба<br/>І користь людям і для здоров&quot;ч
31 Січня 2017, 00:42
Прівєт лунатікам!
31 Січня 2017, 00:49
Підтримую!!! Дубровський люксичний!!!!
31 Січня 2017, 11:31
Ще не так давно скакали......Так нічого і не навчились.....
31 Січня 2017, 20:15
Дубровський О.В.- найкращий!!!!
31 Січня 2017, 21:09
Дубровський- найправильніше віджимався, а всі інші відбували відбувальщину.
31 Січня 2017, 23:17
Я вам дам люксичний, я вам дам красава. Ворони обскубані....
01 Лютого 2017, 00:25
Перестаньте займатися фігньою
01 Лютого 2017, 11:19
Вони вже прийняли виклик?
01 Лютого 2017, 11:29
Немає нам чим більше зайнятись як віджиматись
01 Лютого 2017, 15:40
Мені одному чується як хтось неграмотно рахує? дванадцИть, тринадцИть іт.д.
01 Лютого 2017, 16:02
А де Жога?