Яку зарплату обіцяють начальнику управління фінансів Рожищенської РДА

03 Лютого 2020, 15:20
4171

В управління фінансів Рожищенської районної державної адміністрації шукають начальника.

Конкурс на цю вакансію розпочнеться у вівторок, 4 лютого, об 11:00 в кабінеті 207 Рожищенської РДА. Про це стало відомо з веб-порталу вакансій на державну службу Career.gov.ua.

Нагадаємо, посада начальника управління фінансів стала вакантною, оскільки колишню його очільницю Лілію Клебанську призначили на посаду начальниці управління соціального захисту населення.

Начальнику управління фінансів обіцяють 7510 гривень заробітної плати та надбавки за вислугу років та за ранг державного службовця.

Коментарі
03 Лютого 2020, 17:51
Депеляторшу з культури візьміть така важна особа в рда яка не скоротилася.
03 Лютого 2020, 21:39
Знов зроблять постановку по сценарію. А Гайворонська свою протеже призначить. Коли вже цей бардак закінчиться?
03 Лютого 2020, 22:16
Скажіть будь ласка, а хто така депіляторша, мені потрітні її вміння знання і бажання. Будь ласка
03 Лютого 2020, 22:20
а ну з цього місця подробніше?? хто протеже - Танька (не з культури)??? І це не управління, а відділ має бути ?? Чи я помиляюсь ??
03 Лютого 2020, 22:39
Тож скажіть хто депіляторша?
03 Лютого 2020, 23:40
Як не пройде гайворонської протеже, то вона знову не знайде переможця. ХА-ХА-ХА. Як зручно. Бажаємо гарної ноги ззаду...
04 Лютого 2020, 00:39
Може то Жанка депіляторша? То ж фінансовий начальник, крутяк. Але з нашими мозгами ми конкурс не потянем ну ніяк, у алкашні розуму тільки на афери хватає. Хоч руки так і чешуться на гроші.
04 Лютого 2020, 00:47
Всі скорочені подавайте документи і контролюйте конкурс
05 Лютого 2020, 20:16
Для чого писати про таку низьку зарплату. Адже це лише оклад. Справжня ж з надбавками разів у 5 більша + всякі премії. Для чого брехати людям.
24 Лютого 2020, 11:56
Дайте у статтю ще премії та інтенсивність за рік і буде реальна картина а то голі та босі аж гидко дивитись