Десять авто за 40 секунд: як у Рожищі їдуть через колії на заборонений сигнал світлофора

02 Лютого 2020, 10:26
Світлофор на залізничному переїзді 7619
Світлофор на залізничному переїзді

У Рожищі на залізничному переїзді водії масово порушують правила дорожнього руху.

Відео порушень 31 січня поширив у фейсбук-групі «АвтоАндони Луцька» користувач Василь Войтович.

На відео тривалістю 40 секунд видно, як десять автомобілів проїхали через колії на заборонений сигнал світлофора. Серд них – навіть маршрутне таксі.

Коментарі
02 Лютого 2020, 13:05
Водій автобуса, Орест Волошин. Бидло!!!!! Хамло рідкісне!!!!!
02 Лютого 2020, 15:18
Відремонтуйте переїзд а не вмикається коли поїзд ще в Луцьку
02 Лютого 2020, 20:36
Всього лиш 40 секунд, щоб визначити кількісь даунів + "журналістів" не так уже й багато. Ні одна " @@@" плюс "журналізд" колгоспного видання "Світло Жовтня" так і не удосужилась вияснити причину. Фасебук хулє))
03 Лютого 2020, 12:12
<p>зваби хто ти давби п***и або колеса порізав, баран!<br /> Як що поїзда півгодини немає то якого хоч там стояти і баран подивись в якіх випадках можна переїжати переїзд без шлагбауму !!!</p>
03 Лютого 2020, 12:26
Якщо не працює світлофор то треба, принамні, подзвонити в поліцію та розповісти про ситуацію. Де б інспектор мав би приїхати та розрулити ситуацію!
03 Лютого 2020, 12:54
перший адекватний комент. подзвонити куди треба ніхто не додумався
03 Лютого 2020, 13:00
При ввімкнених заборонних сигналах світлофора чи звуковому сигналі виїжджати на переїзд забороняється!!!!!!!!!!!! Треба по перше, зателефонувати в поліцію, поліція має повідомити залізнодорожників, аби ті, терміново усунули недоліки. По друге, при прибутті поліції, висадити людей з транспорту, аж тоді переїхати переїзд де несправна сигналізація! До решту коментуючих скажу, які ви люди гнилі! Хто вам став впоперек горла? Світло жовтня? Журналісти? Ви безтолкові люди! Якщо ви знаєте про несправність даного світлофора, що ви, як відповідальні водії зробили для того, щоб усунути цей дефект? А нічогісінько, крім того щоб сидіти і срати всіх, хто вам тут не вгодив! Молодець Войтович, що побачив та виклав відео в інтернет. Тепер залізничники виправлять свої прогалини. А ви досі сріть, бо більше ні нащо не здатні. Всі вже забули аварію кілька років тому на цьому переїзді, коли водій поїхав й загинули молоді люди! Чекайте далі біди!
03 Лютого 2020, 19:17
Ти в очі скажи, що ж ти так себе називаєш!