Дівчинці з Топільного здають кров

30 Січня 2017, 09:53
3644

Для 13-річної Надійки Зубаль небайдужі люди здали кров.

Нагадаємо, дівчинку прооперували. Через нібито непросту ситуацію у сімї та школі дівчинка написала «передсмертну» записку.

Про те, хто допоміг дівчинці, йдеться на сторінці «Краплина життя» у Фейсбуку. Зокрема, у дописі зазначено:

«Дякуємо Павуській Наталії,Щуревському Валерію, Форманюку Анатолію, Хіхловському Юрію,Ємельянову Сергію, Мулявці Андрію, Мельнику Сергію, Ушлову Сергію, Прошаку Роману за четвергову та п`ятничну здачу крові Зубаль Надії!»

Коментарі
30 Січня 2017, 16:14
Хто з цих людей, що написані в статті з Топільна?
31 Січня 2017, 14:09
Дуже добре,що допомогли...Та автору запитання потрібно було б вчора навідатись в школу Топільно,і там почути відповідь ...
31 Січня 2017, 18:18
Це вже не смішно, дитині реально треба допомога, а вони ходять збори збирають... <br/>No comments!
31 Січня 2017, 21:22
g
02 Лютого 2017, 01:24
Що вы говорете!!!! Мами на карточку идуть гроши вид нэбайдужых людэй!!! Мама нэ поыижае до дытыны!!! Ликари просять на ликы гроши а тэ чудо тратить гроши на свого тюрягу який зараз в Голобах сыдыть!!! Ций дытыни мама нэ копийкы нэдопомогла мэдсэстрам вспила нахамыты за 2 разы що була в дытыны,це не маты а скотына яка хоче грошей:Навить дытыны нэ спытала що можэ щось прывэсты
02 Лютого 2017, 01:27
Дытыни потрибна допомога!!!!Алэ зараз ий треба любляча мама
02 Лютого 2017, 12:12
Пані Ірино , Досить робити винним у всьому , як ви кажете , тюрягу !!! Він зараз не в Голобах сидить -а в Польщі гроші заробляє...
02 Лютого 2017, 22:21
жаль дитину ,що така біда її спіткала.Але винна у цьому тільки її мати.Потрібно цікавитися життям своєї дитини, а то мати зробила вдома притон для мужика(нелюда).Та ця мати навіть в мачухі не годиться.А зробила всіх кругом виноватими. Як я її побачу запитаю: Коли останній раз була в дочки в лікарні.
02 Лютого 2017, 22:28
Доречі сидівшим в тюрмі закордоний паспорт недають. Ще небачив ні одного, хто сидів в тюрмі, щоб хотів працювати.
03 Лютого 2017, 00:01
ЛЮДИ !!! ДАВАЙТЕ ЖИТЬ ДРУЖНО !!! Хватит поливать друг друга грязью... Остановитесь !!! если вам так жалко ваших денег- не посылайте , помогите лекарствами. Разве вам так приятно рыться в чужом белье ?