Атовці кинули виклик працівникам Рожищенської райдержадміністрації

29 Січня 2017, 18:40
5217

У неділю, 29 січня, демобілізовані військовослужбовці, члени Рожищенської спілки учасників АТО, прийняли участь в флешмобі  #22PushupChallenge.

Виклик атовці прийняли від волонтерів ГФ «Народна самооборона міста Рожище».

Нагадаємо, флешмоб #22PushupChallenge покликаний привернути увагу суспільства до ветеранів АТО, які пройшли пекло війни з ціллю підтримати їх моральних дух.

Згідно правил, учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються на відеокамеру 22 рази та передають естафету своїм друзям.

В свою чергу військовослужбовці запросили до участі працівників Рожищенської районної державної адміністрації.  




1





 

Коментарі
29 Січня 2017, 20:49
Молодці!!! Найкращі хлопці міста та району!!!)))
29 Січня 2017, 21:13
ого....
29 Січня 2017, 22:09
Рідненькі наші, найкращі, найсміливіші, най-най хлопці!
29 Січня 2017, 22:18
Молодці,Браво)))))
29 Січня 2017, 22:52
цікаво подивитись як колектив рда на чолі з п. гайворонською буде робити віджим перед рда . а якщо не пітримають то буде СТИДОБА.
29 Січня 2017, 23:08
Рда буде на сесії віджиматися А ВИ МУЖИКИ СУПЕР СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
29 Січня 2017, 23:10
РЕАЛЬНІ пацани ! Круто, молодці . чекаєм продовження естафети
29 Січня 2017, 23:11
Аліна зірка
30 Січня 2017, 00:01
Ото молодці нетреба ні спотзалу нічого а дулюк нехай хекае дальше
30 Січня 2017, 00:18
Ото то ж не рівно дихаєш до Дулюка. Все замічаєш
30 Січня 2017, 00:31
тут ти я там ти нацик ходиш по різних статтях і бризгаєш слюною. встань відіжмись і покажи що ти нормальний мужик чи прийди і набий дулюку морду якщо він так тобі не подобається. тільки зроби щось
30 Січня 2017, 02:04
А з якого дива Гайворонська має віджиматись?
30 Січня 2017, 09:16
до до буде. це в самому крайньому випадку. якщо мужики забз.....ть. їх там зватає. Шкільний, Фандич, Кузава, Нікітін,Шварцкоп та їх підлеглі.
30 Січня 2017, 11:15
Умницы нам э Ким гордится
30 Січня 2017, 12:22
Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть москалю окупанту!
30 Січня 2017, 15:28
Браво!
30 Січня 2017, 16:25
Це все класно но вже пора збиратися більшими групами і не віджиматись, а віджимати в жажерлевиго керівництва те що вони в крали в народу...в теперешній час по іншому не можна...а це що ви віджимаєтесь ним глубоко пофігу...треба зробити так щоб вони віджимались...
30 Січня 2017, 17:19
але молодці КЛАСС КРАСАВЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 Січня 2017, 17:28
Не пофігу!!! Хлопчики ви молодці! Не слухайте нікого!!!
30 Січня 2017, 18:33
Дорогі хлопці! Є інфа шо скоро мер буде виділяти землю під зас тройку атовцям!!!!!!!!! Проконтроліруйте цей вопрос шоб усе пройшло чєстно!!!!!!!!!!!!!
31 Січня 2017, 00:16
придумуємо свій марафон - лопати в руки і маслати сніг з тротуарів і доріг.<br/>Хоча б по 32 рази)<br/>32 - це норма)
02 Лютого 2017, 23:32
Ви молодці ....СПРАВЖНІ ГЕРОЇ. ТАК ЗРОБИЛИ ЯК НАШІ ХЛОПЦІ НА СХОДІ НА ВУЛИЦІ А НЕ В СПОРТЗАЛАХ ...