Хто може очолити Рожищенську районну державну адміністрацію

31 Січня 2020, 13:39
Робочий кабінет 6593
Робочий кабінет

Головою Рожищенської районної державної адміністрації хоче стати жителька села Топільне Рожищенського району, помічниця народного депутата В'ячеслава Рубльова – Оксана Філіпчук.

Декларацію про доходи як кандидатки на посаду жінка подала 10 січня. 

Зайняти посаду голови Рожищенської РДА Оксана Філіпчук зможе після відповідного розпорядження президента України Володимира Зеленського.

Нині адміністрацію очолює Інна Гайворонська.

Оксана Філіпчук
Оксана Філіпчук

Коментарі
31 Січня 2020, 15:54
Невже немає чоловіка Рожищанина щоб керував? Одне б..ське царство.
31 Січня 2020, 16:05
Яка різниця хто ?Головне з розумом
31 Січня 2020, 16:17
Ще її бракувало,доб,ють район ,Бурий буде керувати двірниками,Іваневичка стара торгівлею
31 Січня 2020, 16:19
О! А чого не Жана чи баба Василина? Ця мені нічого не зробила! Як мені тепер закидати її лайном ? Женік! Збирай інфу!
31 Січня 2020, 16:28
Гайворонська різними махінаціями скомбінувала собі певну суму, і зараз піде собі.. чому її ніхто не перевірить,не трусане??
31 Січня 2020, 17:05
Та давним-давно вже потрібно було гнати те все гайвороння з адміністрації!Розвалили,розікрали все що можна було і неможна!
31 Січня 2020, 18:03
Що означає &amp;quot;з розумом&amp;quot;?<br/>Можеш пояснити???
31 Січня 2020, 18:04
Шановні автори, так &amp;quot;може&amp;quot; чи хоче? Бо у заголовку одне, а в тексті інше...
31 Січня 2020, 18:08
&lt;p&gt;Надіюсь дана особа буде набагато краще працювати чим &amp;quot;папєрєднікі&amp;quot; і буде працювати на благо району&lt;/p&gt;
31 Січня 2020, 18:44
бандурі. одне другому не мішає. женщіна хоче і може!
31 Січня 2020, 19:51
З розумом означає для людей,району.
31 Січня 2020, 20:16
А детальніше можна, розумнику?<br/>Покроковий план дій. Ти ж в цьому розбираєшся, чувачок!)<br/>Розкажи - що саме для людей,району?
31 Січня 2020, 20:37
Грішка заступником?
31 Січня 2020, 20:52
А нафіга вона взагалі та адміністрація чим корисні для людей ті дармоїди хтось може пояснити?
31 Січня 2020, 21:04
А срати на кого будуть?)))
31 Січня 2020, 22:05
До влади рветься ну дуууууже &amp;quot;ефективний менеджер&amp;quot;. Так файно прилаштувати приміщення друкарні під власні інтереси - це треба вміти. Вчіться, ви убогі. А тепер ковельчанка отримає в руки цілий район. Ото розмах, ото розвернеться....Да вам всі попередники будуть ангелами здаватися, я знаю про що кажу.<br/>Далі без коментарів.....
31 Січня 2020, 22:42
Яка різниця хто, зе ставлять своїх.
31 Січня 2020, 23:36
Може хоча б за своїх працівників буде краще думати, а не тільки за себе і комп. Гайворонська собі і заступниці взяла в січні оздоровчі+зарплату, а людям як кістку дати тільки 400 грн. Може при новій голові буде зарплата хоча б
31 Січня 2020, 23:47
Візьміть собі в заступники Кучмучку Раїсу, з досвідом... ідеййййй маса... мо встигне до ліквідації РДА ще одну &amp;quot;медаль&amp;quot; заробити.
31 Січня 2020, 23:57
А в грудні ворона собі супер апремію забабахала.
31 Січня 2020, 23:58
Люди скільки можна ту Гайворонську вже тримати.вже давно пора нагнати,,обікрала весь район...
01 Лютого 2020, 00:07
Кістка однакова для всіх дісталася.
01 Лютого 2020, 01:48
перевіримо діяльність РДА та комунальних закладів
01 Лютого 2020, 02:13
Відсіс Пітрівіч вам увсім. А казалі папірєднікі багата укралі. Бріхня. Тіпер влада крадє більшє.
01 Лютого 2020, 08:50
Ще лікарню і сімейну медецину заб'ють рехворматори ,людей скорочують а собі шалені зарплати і премії беруть і район можна закривати
01 Лютого 2020, 10:56
Гіршого керівника на було і не буде після Савчука нарешті здихається район таких голів і разом з падругами оптом.
01 Лютого 2020, 21:13
Будемо надіятись, що Оксана не розорити район. Савчук із своєю протеже вже набрався собі землі і не тільки. Скільки їм вже потрібно.
01 Лютого 2020, 21:26
Цікаво коли вже подавляться тими благами краденими злодії в законі!
01 Лютого 2020, 23:30
Підтримую повністю, нехай з собою разом забирає і свою падругу Цюх а то такий вже в тому цнапі бардак розвела що далі нікуди
01 Лютого 2020, 23:31
Все шо накрали в людей - хай складають собі під подушки на лікування згодиться. Є Бог на світі. Хай і далі крадуть падружки
02 Лютого 2020, 11:52
Крадуть так навіть і не снилося. Хто залишиться в рда той в темі.
02 Лютого 2020, 14:38
Як не крути та найкращим керівником за всю історію РДА був Войтович В. І.: розумний, ввічливий, інтелігентний, який дійсно цінував свій колектив, дбав за нього, не те що зараз, тільки одні чвари. Дійсно були найкращі часи в рда
02 Лютого 2020, 21:41
Так були й хороші керівники, але як прийшла алкоголічка керівником апарату то все. Відсотки давала суботильникам або шісткам які несуть інформацію їй. Ну і власне собі найбільше.
02 Лютого 2020, 21:42
Чому ніхто не подасть запит про інтенсивність і премії керівництва Рожищенськоі рда
02 Лютого 2020, 22:23
Та це все що ви пишете їм до одного місця, вони взяли що хотіли, от щоб хто посадив цю мерзоту щоб вона не могла тратити награбованого оце було б наказання!!! В нашій країні пора розпочинати самосуд
02 Лютого 2020, 22:30
То Працівник має шанси, можливості і стимул подати запит. Мова ж іде за кращі часи.<br/>Але не подасть. <br/>Бо єдиний сьогодні ПРАЦІВНИК в РДА, який працював при В.І. Войтовичу - це Аркадій Музичко, а він того писати не буде. Буде інш...а жирна істота. А чому?<br/>Тому, що він... Баба Василина.<br/>Члму Баба Василина вихваляє Войтовича В.І.?<br/>Чому? Бо їй тоді все - і посади, і пільгові молодіжні кредити, і прощення битих-трощених службових авто, і гуляння голяка з Оксаною К. на Чебенях... і так далі. Що стосується алкоголічки, то це дітище Баби Василини. Можливо, досить уже в РДА Вас, Войтовичів???<br/>І так вас там було забагато... усіх разом узятих.<br/>Хай спробує свої сили Фідіпчук.<br/>Тим паче,що кредити пільгові уже взяла.
03 Лютого 2020, 10:48
До Кузави: Шварцкоп, ти? Ах ти ж, Олежику, зміюка підколодна!
03 Лютого 2020, 11:41
А хто Тоні борг повертати буде7
03 Лютого 2020, 11:51
Держава Антоніні борг поверне.
04 Лютого 2020, 01:19
Згідний, гайвороння впершу чергу треба за сраку взяти!
04 Лютого 2020, 10:23
Яка з Філіпчук голова адміністрації , сміх та й годі.В друкарні немає ніякого порядку , а то дай ще весь район. Господи прости.
04 Лютого 2020, 16:55
&lt;p&gt;Узбагойтесь парахаботікі!)))&lt;br /&gt; Головою буде Шкода Сергій.&lt;br /&gt; При чому тут Оксана і хто вона взагалі така???&lt;/p&gt;