Самооборонівці прийняли виклик 7-річного патріота

29 Січня 2017, 07:05
3077

Волонтери ГФ «Народна самооборона міста Рожище», прийняли виклик маленького рожищанина Назара Кривов'язюка та приєдналися до міжнародного флешмобу #22PushupChallenge.

Нагадаємо, семирічний Назар Кривов'язюк першим в Рожищі розпочав флешмоб та передав естафету волонтерам із Самооборони. Про це ми повідомляли у матеріалі під назвою «Семирічний Назар кинув виклик Рожищенським самооборонівцям».

«Ми прийняли естафету від Назара Кривов'язюка та взяли участь у флешмобі #22PushupChallenge. У свою чергу, передаємо естафету Рожищенській спілці учасників АТО», - наголосив очільник ГФ «Народна самооборона міста Рожище» Олександр Дулюк.

До слова, флешмоб #22PushupChallenge покликаний привернути увагу суспільства до ветеранів АТО, які пройшли пекло війни з ціллю підтримати їх моральних дух.

Згідно правил, учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються на відеокамеру 22 рази та передають естафету своїм друзям.

 

Коментарі
29 Січня 2017, 10:06
та ну ващє!<br/>де то такий спортзал?
29 Січня 2017, 11:08
це мабуть луцьк інтер атлетика якщо не помиляюсь
29 Січня 2017, 11:56
Ще в рожишах ввдкривають новий спортзал
29 Січня 2017, 11:56
Це в бурого в теплоцентрі))
29 Січня 2017, 12:37
Тплоцентр 1 квітня відкриття
29 Січня 2017, 13:07
Самооборона молодці!
29 Січня 2017, 14:43
Черговий PR від Дулюка і Ко. та реклама спортзалу Бурого.
29 Січня 2017, 14:49
Хай краще спортзал відкриють в Рожищах, який буде відповідати всім нормам....потрібно стимулювати молодь до спорту.А то крім барів нічо нема.
29 Січня 2017, 18:44
до нацика а тобі слабо так пропіаритись вічно в своїх коментах все обгаджуєш а хлпці молодці
29 Січня 2017, 19:04
я пропіарився і тебе можу якщо захочеш тільки покажись а то ховаєшся як щур
29 Січня 2017, 21:31
Верка?
29 Січня 2017, 21:40
Що слабо #22PushupChallenge було передати Басалику в поліцію ? То хто з нас щур?
29 Січня 2017, 22:33
На що дивлюсь про те і говорю. Яке відношення має самооборона до цієї акції?
29 Січня 2017, 22:57
покажись щур небійся ато багато говориш .а відношення має таке саме як і всі небайдужі українці які підтримують як армію так і своїх солдат. нажаль такі моральні у...ди як ти цього не розуміють.
29 Січня 2017, 23:15
Коментарі як сон рябої кобили
30 Січня 2017, 00:09
Що о..ко зіграло Басалику передати, який навідміну від більшості з вас був в АТО? Чи у військкомат? Може треба було передати меру? Це дурниця передавати естафету тим для кого вона призначена, від тих хто не служить,який до армії немає жодного відношення.
30 Січня 2017, 00:22
хочеш передамо тобі а ти передасиш басалику відкрито на камеру! чи слабо !
30 Січня 2017, 10:44
А ви в курсі що це таке? Це суто американська естафета, що ви все повторяєте як клоуни. Ця естафета - приурочена як пам'ять в США щодо ветеранів війни які кінчають самогубством. Щорічно в США 22 ветерани накладають на себе руки. Тому так і називається PushupChallenge. В нас ведеться якась статистика щодо такого подібного? Чи яка різниця аби повіджиматись на камеру від Турчинова до малого. Що змінилось від цього челенжда? Ветеранам житло дали, землю чи пенцію підбавили?
30 Січня 2017, 13:07
Ось ви запитуєте чому , чого. Так, це &quot;самаабарона РОЖИЩ&quot; зробила рекламу спортзала. А на вулиці слабо було? Краще б не позоролись..