В очільниці Руднянської сільради найбільша зарплата серед сільських голів області

28 Січня 2020, 10:18
4375

Офіційний прожитковий мінімум давно не збігається з реальними цифрами, скільки грошей потрібно українцеві для життя.

Нещодавно цю проблему підняла Міністерка освіти і науки Ганна Новосад. Про це пише Перший.

Вона заявила, що зарплати урядовця в 36 тисяч гривень не достатньо для того, щоб утримувати дитину.

Журналісти поцікавились, скільки на Волині заробляють представники найнижчої ланки чиновників – сільські голови. І виявилося, що у декого заробіток не набагато нижчий за міністерський.

Згідно із деклараціями, оприлюдненими у 2019 році, понад 20 сільських голів Волині за рік заробили більше 200 тисяч гривень.

У шести голів місячна зарплата виявилась більшою за 20 тисяч гривень:

6. Ростислав Смаль (Піщанська сільради Камінь-Каширського району) – 20 тисяч гривень

5. Роман Ковалюк (Вільхівська сільрада Горохівського району) – 20,3 тисячі гривень

4. Марія Тарасюк (Коршівська сільрада Луцького району) – 20,9 тисячі гривень

3. Галина Романова (Дідичівська сільська рада Ківерцівського району) – 22 тисячі гривень

2. Алла Гонтар (Журавичівська сільська рада Ківерцівського району) – 22 тисячі гривень

1. Світлана Якимлюк (Руднянська сільрада Рожищенський район) – 27 тисяч гривень

Читайте також: Декларація голови Руднянської сільської ради: 200 тисяч готівки і земельні ділянки

1

Коментарі
28 Січня 2020, 12:58
А хто буде дурним і обділить себе? По Майданах бігало багато активістів, а повістки у 2014 році втуляли соціально незахищеним та сільським хлопчям, бо великі патріоти не дурні щоб іти туди де вбивають. Є можливість підзаробити, зробили високі зарплати. Все в нашому житті тимчасове.
28 Січня 2020, 13:06
На посаді старшого муніципального інспектора не платять двадцять сім тисяч в місяць.
28 Січня 2020, 13:17
Кучеряво живе наша головиха. Горда дуже. Як міністр. Сільським життям не цікавиться. Високо злетіла.
28 Січня 2020, 13:36
Ви її обрали, а була проста секрктарка, то у Вас є можливість повернути її із поза хмар на землю
28 Січня 2020, 13:39
Рудня рудня за стиря не боїться ні*уя
28 Січня 2020, 16:20
Ото вибрали на свою голову. А самі сидіть на мінімальну зп. і пенсію в 2 тис.
28 Січня 2020, 18:14
А голова сільської ради що платить вам мінімалку чи пенсію ? Одержує законно ,але не шукає де взяти і за що взяти хабара.
28 Січня 2020, 19:47
Ото дожилися,якась головиха в якої в селах нема не садіка дитячого не школи,вообще немає нічого,а зарплата більша як в прізідента але якщо люди барани то мовчіте далі
28 Січня 2020, 19:52
Я також жителька і бачу,як у нас гарно зроблені дороги,є вуличне освітлення,а ти є та мерзота заздрісна,якв заздрить.На рахунок гордості...бачить головиха чужу білу на гемодіаліз люлині платила,онкозворим та всім допомагає.А ти що зробило для села?
28 Січня 2020, 19:56
Депутата за цю зарплату голосували а ви їх вибирали так що тепер нема що скаржитись
28 Січня 2020, 21:15
Чого сюди приплили зарплату муніципального інспектора,а що вона зробила ,попередила про штрафи по місту,результати де
28 Січня 2020, 23:48
Таке враженнящо голова у Рудці працюєза всіх разом взятих у селі.Нівкого таких зарплат немає.Молодець.Добре пристроївся.А чи депутати знають,яку зарплату затверджують.
29 Січня 2020, 09:42
Дорогі ,люди на них грошиська з своїх карманів давали,а освітлення є але світить два фанаря і то вже мусила хоть на щось гроші дати а не тілько собі на зарплату а хворі то прикриття тоже бо де такі гроші дівати на одному свою д..пу
29 Січня 2020, 09:48
А квартиру в Киеви за який хрен купила ? 27 тисяч =малувато ПИСОК всьому голова!!!
29 Січня 2020, 20:25
Ти чмо без'язике, мразь безграмотна - ти чого обзиваєшся? Тобі зараз приємно? Я до тебе так, як ти до мене! А що ти зробило для нашого села?