Гуртожиток Рожищенського коледжу вимагають закрити

26 Січня 2020, 11:25
Кімната в гуртожитку. Фото ілюстративне 9768
Кімната в гуртожитку. Фото ілюстративне

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області позивається до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького про зупинення експлуатації будівлі гуртожитка Рожищенського коледжу.

Позовну заяву розглянули 13 січня у Львівському окружному адміністративному суді. Про це йдеться в ухвалі суду.

Позивач просить суд зобов'язати Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького повністю зупинити експлуатацію будівлі гуртожитку Рожищенського коледжу, що знаходиться на вулиці Шевченка, 2, до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Підставою позову є, на думку позивача, недотримання вимог пожежної та техногенної безпеки..

Суддя ухвалив прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження у справі.

Коментарі
26 Січня 2020, 13:47
Розберіть той гуртожиток на биту цеглу, панелі та шифер, і проблема зникне автоматично. Всіх мешканців гуртожитку розселити по будинках рожищенських учасників ЄвроМайдауну.
26 Січня 2020, 14:47
А який гуртожиток?
26 Січня 2020, 15:33
<p>ЦПХ по вулицi Шевченка. Тебе що саме цікавить: цегла чи панелі??</p>
26 Січня 2020, 19:07
Якщо буде пожежа в гуртожитку то шашлик, з комуноригів 1-го травня в Одесі, буде здаватись дитячою забавкою.
26 Січня 2020, 21:06
Розкажіть будьласка як проходять перевірки у Екомаркеті бувшому Колібрісі? Всі виходи в тому числі аварійні здані в оренду підприємцям. Навіть нехочу припускати що буде у випадку надзвичайної ситуації.
27 Січня 2020, 03:34
Можеш з'їсти мій сирок <br/>Риг тупенький голубок
27 Січня 2020, 10:14
Тут, крім тебе, ще ніхто не згадував про &amp;quot;голубізну&amp;quot;. Ти що латентний пітушок?? Те що ти довбінь ми знали раніше, а тепер ти ще і гомік. ги-ги-ги
27 Січня 2020, 14:23
Де я згадував про “голубізну” чи гоміків?Кожен думає в міру своєї розбещенності.Голубок від слова голуб.Так що задумайся хто латентний ?
27 Січня 2020, 17:22
Мамі своїй запропонуй з'їсти твій сирок, ній такий смаколик буде саме то.
27 Січня 2020, 17:24
У-у-у-у лашара ти і рагуль
27 Січня 2020, 22:19
Не “ній”, а їй. Правильно спочатку писати навчись латентний голубець,а тоді давай поради. “Укаєш” як бик в загоні,чудо в ботах!
28 Січня 2020, 10:53
Немає різниці чи &amp;quot;ній&amp;quot; чи &amp;quot;їй&amp;quot;, якщо твоя мама курва, то ти автоматично курвин син. Небесна Матня - рагулям які не пройшли тендер присвячується.
28 Січня 2020, 13:19
Різниця є.Якщо ти тупий і неграмотний латентний 3.14дар,то те що ти пишеш ніхто всерйоз не сприймає.<br/>P.S. Твоя мамка їла мій сирок.