Поліція шукає водія, який у Копачівці на смерть збив дівчину і втік з місця аварії

24 Січня 2020, 22:42
19929

У Копачівці Рожищенського району сталась дорожньо-транспортна пригода.

Повідомлення про аварію надійшло до поліції 24 січня о 18.51. Про це Район.Рожище повідомили в Рожищенському відділенні поліції.

Невідомий водій збив 23-річну дівчину, яка йшла пішохідним переходом і втік з місця аварії. Потерпілу госпіталізували, вона померла у лікарні.

Просять усіх, хто бачив цю ДТП, терміново зв'язатися з поліцією і надати необхідні свідчення, які можуть допомогти розслідуванню. За попередньою інформацією, авто – типу «черевичок» рухалось зі сторони Ковеля у напрямку Луцька.

Усіх, хто має інформацію, яка може допомогти у пошуку машини та водія, просять звертатися до Рожищенського відділення поліції за телефонами 050 484 52 80, 099 64 61 695.

Коментарі
25 Січня 2020, 01:05
На жаль самої аварії не бачив. Але саме там постійно трапляються подібні ДТП. На мою думку потрібно поставити відеоспостереження як в Княгининку. Родичам співчутяі
25 Січня 2020, 01:37
здохни ,я знаю що ти це читаєш,вона прийде до тебе у кошмарах
25 Січня 2020, 01:42
А звідки дівчина була
25 Січня 2020, 01:58
Це жах.З одного боку це пішоходи кудись спішать,переходячи той нерегульований пішохідний перехід,а з іншого боку водіям потрібно бути більш обережними їдучи повз населений пункт.
25 Січня 2020, 02:58
Потрібно швидко робити витягі з відео камер в межах 5-10 хв по Ковельській трасі, камер зараз вало як не на будинках то стовпах !!!!!
25 Січня 2020, 07:25
ПОТРІБНО ВЛАДУ БРАТИ СІЛЬСЬКУ ЗА ЗАДНІЦУ І ЩОБ СТАВИЛИ СВІТЛОФОРИ АБО ВІДО РЕЄСТРАТОРИ бонедай бог з їхніми дітьми щось сталось то міри прийнялиб бистро то нперший случай СПІВЧУТЯ РІДНИМ
25 Січня 2020, 11:02
Це просто жах
25 Січня 2020, 13:03
Світофори повинні бути обовязково і камери також.А де мають брати кошти ,то нехай думають.На територіі громади є господарство (радгосп) "Перше травня", від якого люди які все життя пропрацювали не отримали нічого,як отримали люди колгоспів(паі),ось нехай влада громади і вимагає це "невідомо "чиє" господарство яке сьогодні користується землями селян Копачівки,встановити світофори, камери і т.д.
25 Січня 2020, 13:52
Якого лисого там немає світлофорів? Це трасссссссаааа бля....ха чи ні? Ніякі забрані життя нічого і нікого не вчать. Який це жах
25 Січня 2020, 15:33
Скільки ще потрібно смертей , щоб місцева влада ініціювала встановлення світлофора?
27 Січня 2020, 01:49
Бля, ну невже Совтис не може встановити камери на цій дорозі??? Нормальні камери, які дають змогу фіксувати автомобілі, номерні знаки! Ну що за безвідповідальність? Як то з свого кармана гроші треба давати.. Як на всяку хєрню, то гроші завжди знайдуться.. А от коли мова йде про людські життя..