У Рожищі продавцям пояснили, чому не можна торгувати за межами ринку

24 Січня 2020, 12:24
3735

У Рожищі провели рейд щодо недопущення стихійної торгівлі на вулицях міста. Поки не штрафували, але провели роз'яснювальну роботу про заборону несанкціонованої торгівлі в парках, скверах на проїзних частинах та тротуарах.

У п’ятницю, 24 січня, старша інспекторка муніципальної поліції Мар'яна Демчук провела інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення стихійної торгівлі на території міста. Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

Порушникам повідомили про те, що Згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та п. 2.5.5.1.20. «Правил благоустрою міста Рожище» забороняється розташування об’єктів торгівлі на усій території міста, крім призначених для торгівлі місць (магазинів, ринку, кіосків).

Інспекторка зазначила, що робота буде провадитися надалі та згідно вимог чинного законодавства на правопорушників будуть складатися адміністративні протоколи за ст. 152 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: У Рожищі – нова муніципальна інспекторка

Коментарі
24 Січня 2020, 15:09
Дулюк теж так починав. З любов'ю до України.<br/>Зараз він теж любить Україну. Але уже із Франції. Як нелегальний заробітчанин там і не платник подптків тут.
24 Січня 2020, 16:02
Змін не видно абсолютно,як торгували так і торгують,напроти Люкс бус стоїть і заважає постійно,значить поліцію купили,і все...таке мале місто а так багато бидла і людей яким байдуже...<br/>Гнилякі,баригі,дебіли...А поліція не може вирішити проблеми у такому маленькому містечку,це смішно та прикро...україна ніколи не зміниться...
24 Січня 2020, 16:14
В патріотизмі Олександра Д. стільки ж харизми, як у всраних трусах Баби Параски з Майдану 2005 року.
24 Січня 2020, 16:22
&lt;p&gt;Тобі заважають вуличні торговці?&amp;nbsp;Люди заробляють на хліб насущний і комунальні платежі, бо після євродибіляції України у Гейропу рівень доходів населення знизився.&lt;/p&gt;
24 Січня 2020, 16:49
Просто треба мати уяву і розширяти ринки. В країні ідіотів усі всіми недовольні і половина людей - ментяри, і депутати без толку й уяви а решта - заручники першої половини, бо як шось роблять, то ментярам не по носі і вони ПРОТІВ!<br/>Поким в нас чмошники і тупорилі свині диктуватимуть правила і порядки - поти буде дебілізм і гризота між людьми й ментярами.
24 Січня 2020, 16:58
Стрімко підвищується добробут українців, економічний розвиток України перевершує всі прогнози, гривня вже незабаром стане основною валютою європейського регіону, навіть в далекому Гондурасі майорять червоно-чорні прапори... Отсос Петрович -- асоціації у Євросоюз присвячуєця.
24 Січня 2020, 17:14
Де можна торгувати вже розказала місцева влада, нехай ще розкажуть і пальцем покажуть куди піти покакати рожищанам та приїзжим жителям сіл. Де ще є громадська сральня крім території за магазинами &amp;quot;сім23&amp;quot; і &amp;quot;дункан&amp;quot;?
24 Січня 2020, 20:02
Хватить плакати,Галька Трофімчучка має їсти і пити ,а в сніг і дощ стоїть з медом,хоч би діти закрили її вдома , а то встидоба
24 Січня 2020, 21:11
стояла стою і стояти буду!!!!!!!!!!!!!
24 Січня 2020, 23:56
Перестаньте пояснювати громадянам і почніть штрафувати. Як показує практика 10 протоколів про адміністративні правопорушення зроблять свою роботу і питання стихійної торгівлі закриється саме собою.
26 Січня 2020, 12:27
Ага. ще забули про торговців самогоном (ну типу не знають де торгують), не офіційних працівників на половині рожіщенських підприемств, неналежну парковку по центральній вулиці, <br/> Хоча по самогону і працівниках вже договорились. Тут у владі патріотів немає.