Школярі Рожищенського району з'їдять 30 тисяч яєць

24 Січня 2020, 11:20
2924

Відділ освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації закупив 30 тисяч курячих яєць для потреб закладів загальної середньої освіти Рожищенського району.

Торги за тендером провели 16 січня. Про це йдеться на сервісі публічних закупівель ProZorro.

Планували купити товар за 70 500 гривень. У результаті торгів ціну вдалось знизити до 41 999 гривень.

Яйця до 31 грудня поставлятиме у навчальні заклади фізична особа-підприємець Віталій Марчук.

Коментарі
24 Січня 2020, 14:20
Віталій Марчук - то часом не той, що Буруля???<br/>Кум баби Василини???<br/>Баба Василина через свого васала Ігорьку Кузаву дуже сильно присосалась до бюджету...<br/>Ще справа з інтернетом на стадії &amp;quot;запахне жареним&amp;quot; атут вже яйця поідкотились...<br/>ну і сівмейка...
24 Січня 2020, 14:32
А що за тема з інтернетом
24 Січня 2020, 15:05
На яйцях можна нехіло підзаробити. Наприклад козак Михайло Гаврилюк лише раз показав яйця на Майдані, а тепер і гарний джип і молода жінка і дачу триповерхову будує. Нажаль стаду оленів, яких звозили звідусіль на Майдан, така разкіш не світить. Велика Матня - присвячується &amp;quot;перемозі євромайдану&amp;quot; в Україні. гіп-гіп-ура.
24 Січня 2020, 15:34
Вам немає про що писати? А якщо вже моніторите закупівлі, то робіть це чесно. В Рожищенському районі не один Замовник.
24 Січня 2020, 16:15
Так, замовник не один.<br/>Але дєрєбанщик - Кузава - один.<br/>Піде по етапу.
24 Січня 2020, 16:59
усьому своє час! взнаєте
24 Січня 2020, 23:48
То для чого було виділяти 70500 грн якщо можна було за 41999 грн купити?
24 Січня 2020, 23:52
Це мали потратити 42000 а різницею поділитися з Кузавою. В Рожищенському районі найдорожчі ціна на картоплю в Україні, наші діти їдять картошку напевно золоту так як вартує вона по 16 грн за кілограм.
25 Січня 2020, 00:01
Та про що ви говорите ковбасу котячу раз в два тиждні привозять з терміном придатності 14 діб. Коти вдома такої ковбаси не хочуть їсти, тільки ціна більше 100 гривень за кілограм. Навіщо так знущатись з чужих дітей та батьківських кошельків?
25 Січня 2020, 00:14
А на що дивиться Кузава ,,начальник‘.Йому підходить,щоб діти іли таку ковбасу,а в його від того кошельок збільшується..Бачу позбиралися в освіті придуркі,на це все дивляться і мовчать. Значить треба до перевірки підключити область,щоб їм всім відкрили очі....чекайте...
25 Січня 2020, 00:23
Кузава це найбільший хабарник і злодій..Знущання над дітьми-йому повернеться .Скажіть тоді хто такого придурка тримає в освіті???Що немає людини ,щоб була нормальна на роботі.?
25 Січня 2020, 13:25
не носіть шкільної ковбаси додому!!!!!!!!!!!
25 Січня 2020, 15:31
А ви можете тільки анонімно писати в інтернеті. А сміливості прийти і поскаржитися інспектору з харчування нема?
25 Січня 2020, 20:42
Скаржитися потрібно тільки<br/>Немає кому.Кузаві?йому все до лампочки. Інспектор скаже ,як йому скаже Кузава!!!І І пішло поіхало...
26 Січня 2020, 16:55
Та де ж ті яйця? Дитина кілька років харчується в школі і ні одного яйця не з'їла)) Ну в якусь там котлету може дають, але то треба стільки яєць? Чи працівники собі додому носять? І чого постачальником є Марчук? У нього що птахофабрика? А не дешевше було б із безпосереднім виробником такого продукту укласти договір? Шо за брєд?
26 Січня 2020, 23:56
Яйця у мене під хвостом. А ковбаса реально фуфлома, мабуть з курячих та індичих відходів зроблена і спеціями присмачена. Я такої не їм. P.S. Слава Україні! Путін фуйло!!!
27 Січня 2020, 00:03
Постачати продукти в дитячі столови напряму від виробників не можна, бо тоді всі причетні до тендерів чиновники залишаться без відкатів, тобто житимуть на одну зарплату.
27 Січня 2020, 00:13
Активісти не можуть проконтролювати шахер-махер чиновників на дитячому харчувані, тому що практично всі активісти це &amp;quot;імбіцили восємь классов&amp;quot;, тобіш одне тупіше іншого, ні дупля не шарять.
28 Січня 2020, 10:13
Ви взагалі не знаєте системи держ закупівлі. Це все не так просто. Не можна просто взяти і укласти договір з ким хочеш.