Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рожищі презентували всеукраїнський волонтерський проєкт

09:14 24.01.2020
889

У Молодіжному просторі «City Life» при Рожищенському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, говорили про те, як будувати Україну разом.

За участю місцевої молоді у Рожищі 23 січня відбулася презентація всеукраїнського волонтерського проекту «БУР». Про це повідомили на сайті міської ради.

Як розповіла волонтерка Тетяна Вілігурська, БУР – це мережа проактивних людей, яким не байдуже, які не хочуть миритися з існуючими реаліями життя і готові творити зміни на місцях, брати відповідальність за своє особисте життя, життя своєї громади та країни загалом.

Також це – майданчик комунікації між українцями з різних регіонів, завдяки можливості їздити в інші області країни, пізнавати незвідані простори, знайомитись та розвінчувати стереотипи, що існують в нашому суспільстві щодо сходу і заходу України.

«Волонтери БУРу допомагають сім’ям у скруті відновити їхні домівки, засновувати та підтримувати молодіжні платформи, змінювати оточення навколо себе. Під час таборів, які проходять у різних містах, молодь спілкується з ровесниками і бере участь в проектах, які є соціально важливим для інших», – розповідала молоді Тетяна Вілігурська.

Під час презентації волонтерка БУРу показала світлини та відео з попередніх таборів, де спільними зусиллями члени організації допомагають людям, які опинилися в скруті. Роблять різну роботу: від допомоги по дому до будівництва житла.

Тетяна Вілігурська додала, що особисто для неї БУР – це зміна. Зміна тих людей, які працюють, і зміна тих, для кого це роблять. БУР – це те, що відкриває двері, руйнує стіни між людьми, вчить любити один одного. Спікерка зауважила, що стати учасником «БУРу» можуть люди з 16 років. Але найголовніше в цій справі – мати бажання змінюватися.

Міський голова В’ячеслав Поліщук, який також був присутній на презентації волонтерського руху, закликав молодь долучатися до таких проектів та наголосив, що місцева влада готова до співпраці та співтворення, розвитку молодіжних ідей та ініціатив.

На прохання присутніх, Тетяна та її чоловік Олег Вілігурський, який є головою громадської організації «Біла Ворона», розповіли про веломандрівки та відповіли на ряд запитань щодо їх організації. Подружжя пообіцяло, що незабаром презентують для рожищан свою громадську організацію, аби залучити до веломандрівок всіх охочих.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 лютого
Вчора
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин