Оштрафували жінку, яка вкрала у рожищенському магазині шкарпетки і прокладки

22 Січня 2020, 14:20
Магазин «Ева» 7941
Магазин «Ева»

Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського відділення поліції про притягнення до адміністративної відповідальності непрацюючої жінки, яка вкрали у магазині шкарпетки та прокладки.

Слухання справи відбулось 16 січня. Про це йдеться у постанові суду.

10 січня близько 12:30 жінка у рожищенському магазині «Ева 1621» вкрала пару жіночих шкарпеток «AmiGa», вартістю 49,99 гривень, та жіночі прокладки «Always Ultra», вартістю 46,99 гривень.

У судовому засіданні підсудна свою вину у вищевказаному правопорушенні визнала та щиро розкаялася у вчиненому.

Суддя постановив визнати жінку винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 51 Адміністративного кодексу та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 340 гривень. Також вона заплатить в дохід держави судовий збір в розмірі 420 гривень.

Коментарі
22 Січня 2020, 16:40
Ніхто з доброго життя на таке не піде
22 Січня 2020, 20:19
Так подарувавби їй прокладки.А то тільки на словах герой
22 Січня 2020, 21:30
Треба ще і прізвище злодійки назвати хай би всі знали хто це
22 Січня 2020, 22:22
А чому не судили тих,хто вивіз завод Фермаш,
22 Січня 2020, 23:00
Ті хто вивезли завод "Ферммаш", тепер шановні громадяни і роботодавці, вони навіть допомагали рожищенським активістам і волонтерам.
22 Січня 2020, 23:06
Захистить кожного, захистить всіх, захистить людину, захистить Україну... Хто? Правозахисник Олександр Потапчук! Всім подивитись на ютубі відео під назвою "Рожище боротись за правду треба". А нова зимова шапочка, куплена на гумці минулої зими, надасть дяді Саші стилю, іміджу та впевненості у власних силах.
22 Січня 2020, 23:30
До чого тут фермаш і таке інше. Якщо у людини нема грошей по бідності, то могла б купити шкарпетки за 10 і прокладки за 20. Це, напевно, кращий варіант ніж ганьбитися за 100 грн. Завжди є вихід.
23 Січня 2020, 00:35
могла б жінка сміло заперечити свою кражу...і нічого вони б не доказали..а виплатили б ще тій жінці моральну компенсацію.за наклеп як що б вона подала зустрічний позов....
23 Січня 2020, 01:02
Дивно, що знаходяться люди, які виправдовують злочин. Коли це крадіжки стали нормою? А те, що безробітна - це не показник... Безробітних в нас половина міста... Робота є, навіть підлітки знаходять підзаробітки.
23 Січня 2020, 09:46
А чого ще Зеленського не згадали?
23 Січня 2020, 10:18
Ага, а Майданутим ще Сталіна згадати і Януковича. Велика Матня - привсячуїця питанню перемоги Майдану!
23 Січня 2020, 10:35
Добре що в рожищенської пенсіонерки місячні цикли замінилися менопаузою, так би щей вона ходила красти прокладки Олвейс.
24 Січня 2020, 11:08
Відвідувач що написав назвати ім’я злочинця. Загляньте кожен в своє життя і поклоніться що ні разу в житті нічого не взяли чужого а тоді обсирайте інших. Коли крадуть депутати по 1000000 доларів президенти судді то це норма тут ніхто нічого не каже а коли якась жінка вкрала щось там для себе це вже катастрофа і позор. В житті буває в людей робота і все інше але коли приходить біда в будинок і грошей на хліб не вистачає люди ідуть на крайні міри що б щось мати. Хоч обсирати людей то іди на майдан агітуй і всі разом поїдем під верховну раду і будемо знову добиватись до того що б щось змінити.
24 Січня 2020, 11:13
Я незнаю хто це написав но це дійсно правда, зазирніть кожен в своє життя та життя ваших близьких тоді сміливо можете за когось щось казати коли позаду самі гріхів немаєте!