Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Десять громад будуватимуть власні історії успіху місцевого самоврядування.
Десять громад будуватимуть власні історії успіху місцевого самоврядування.

На Волині оголосили конкурс для активних громад у сфері е-врядування та е-демократії

16:25 24.01.2020
359

Десять громад у п’яти областях України будуватимуть власні історії успіху місцевого самоврядування.

Це стане можливо завдяки підтримці швейцарсько-української Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). Про це інформує регіональна координаторка у Волинській області Оксана Киричук.

Громади обиратимуть на відкритому конкурсі у цільових регіонах Програми EGAP: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Одеській та Луганській областях. Відбір завершиться у лютому 2020 року, а заявки на участь від громад прийматимуть до кінця січня.

Підтримка громад, зокрема, здійснюватиметься шляхом впровадження у регіонах кращих практик країн ЄС у сфері електронного урядування, навчання представників органів державної влади та громадських активістів, надання програмного забезпечення та обладнання.

Серед ключових критеріїв відбору громад при цьому є готовність органу місцевого самоврядування до побудови довірливої і прозорої комунікації з громадою, інтенсивного впровадження інформаційних технологій та можливість співфінансування спільних заходів в межах проєкту.

За словами керівника Програми EGAP Олени Саєнко, головною ідеєю проєкту є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування та стимулювання розвитку громадянського суспільства на прикладі невеликих громад і забезпечення при цьому впровадження найсучасніших цифрових технологій не лише у роботу органу влади та процеси надання публічних послуг, але також і у механізми взаємодії влади із громадянами.

У комплексі все це має призвести до налагодження ефективного діалогу між владою та громадою у постійному, «щоденному» режимі

Очікують, що історії успіху пілотних громад стануть прикладами для наслідування, і вже у 2021 році кількість громад-учасників проєкту збільшиться.

Більше інформації про конкурс можна дізнатись на сайті Програми EGAP.

Реєстрація відкрита за посиланням.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 лютого
Вчора
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин