У Рожищенському районі на смітник викидають мертвих свиней

17 Січня 2020, 13:08
6872 Джерело: Фото користувача @bighmoonset

На сміттєзвалище між селами Дубище і Рудня Рожищенського району викидають туші мертвих тварин. Їх навіть не закопують, а просто залишають поверх іншого сміття.

Фото мертвої свині нещодавно опублікував у соцмережі Instagram житель села Рудня. Кореспондент Район.Рожище відправився за вказаною локацією.

За словами чоловіка, якого зустріли на сміттєзвалищі, тут часто можна побачити туші мертвих тварин. Викидають не лише свиней. На підтвердження своїх слів чоловік показав на мертву свиню, яка лежала за кілька метрів.

Читайте також:


Фото користувача @bighmoonset
Фото користувача @bighmoonset

Коментарі
17 Січня 2020, 16:20
яке точне місце локації , щоб знайти і відібрати проби на дослідження АЧС
17 Січня 2020, 16:34
Це випадково не свині, які вивозилися на різдво з вишенецького господарства Безвехого ???????? може випала з фури?
17 Січня 2020, 17:04
Жесть от вже людини придуріли,так це ж небезпечно,невже так важко закопати.
17 Січня 2020, 17:07
То певно там на Дубищі кінець Піонерської вулиці що ближче до Рудні.Там стихійні смітники туди все ж звозять.
17 Січня 2020, 17:40
У Безверхого свині білі, а не рябі.
17 Січня 2020, 18:51
Ну і що що вивозили? Чи Безверхий має у вас особисто дозволу питати чи продавати йому свині чи ні?
17 Січня 2020, 19:45
Чув що на Рудні в одного фермера, що вирощує свиней, завелась чума. Чи це не його рук діло?Хто з місцевих може щось точніше сказати?
17 Січня 2020, 20:32
В сусідньому районі від пташиного вірусу масово дохнуть домашні кури. Так що мор свиней це лише початок.
17 Січня 2020, 23:33
Безверхий за своїм свинокомплексом викидає та зариває мертві туші у с. Вишеньки. Фото скоро підуть куди слід.
18 Січня 2020, 00:34
Підранок.
18 Січня 2020, 11:22
Дозволу безверхий не питає звичайно у нас, свині всі дохнуть і він їх напівживих в крові грузить на фури, а ви "до селянина" скоро ковбаску з них їсти будете... отака історія. Нічого людського. А де ветслужба????? Може барвінський не знає?????? Чи вже взяв своє і мовчить?
18 Січня 2020, 22:41
Фермери...в тому числі й Безверхий мають трохи клепки в голові...а то люди возом вивезли бо на городі в себе не хотіли закопувати...