Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Ольганівці створять прийомну сім'ю

14:19 16.01.2020
1828

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

15 січня роботою комісії керувала голова районної державної адміністрації Інна Гайворонська. Про це повідомили у Рожищенській РДА.

На порядок денний винесли два питання: про створення в районі нової прийомної сім’ї та влаштування на спільне проживання та виховання дітей, позбавлених батьківського піклування; про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, де зареєстрована малолітня дитина.

Секретарка комісії проінформувала членів комісії про те, що громадянка, яка проживає в селі Ольганівка Рожищенського району, виявила бажання створити прийомну сім’ю та взяти на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Потенційна прийомна мама ознайомлена із законодавством щодо сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пройшла спеціальну програму підготовки при Волинському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молод. У центрі рекомендували її для включення до Єдиного електронного банку даних про сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

Під час роботи комісії прийняли рішення підготувати проекти розпоряджень голови райдержадміністрації про створення прийомної сім’ї та надання дозволу на укладення договору дарування.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

111

19:18 17.01.2020

Для чого друкувати таке тупе повідомлення, яке не містить конкретної інформації? Чому б не назвати прізвище людини, яка хоче створити прийомну родину? Дуже тупо!

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
18.02.2020
17.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин