Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 5

20 Січня 2017, 09:00
9715

Район.Рожище продовжує рубрику «Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ».  

Ця рубрика започаткована для того, аби допомогти кожному відчути дихання далеких часів, зрозуміти логіку подій, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників, відкрити нові грані їхнього життя, побачити життя нашого району, його розвиток, або просто пригадати, свою молодість, чи дитинство.

Якщо ви ще не переглядали наших попередніх випусків Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 1Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 2. та Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 3., то неодмінно радимо це зробити!

Цього разу ми публікуємо добірку світлин з параду 80-х років, яку надіслав нам Микола Катеринюк. За що ми йому безмежно вдячні!

Подивіться уважно, можливо на цих чорно-білих світлинах побачите себе, або друзів чи знайомих! І не забувайте надсилати нам свої ретро-фото на пошту  [email protected].  

Приємного перегляду і вдалого вам дня!

















3





1

2

1

4

1

1


1

2

1

2

5

 

Коментарі
20 Січня 2017, 11:07
Риторичне запитання ні до кого і в нікуди: коли простий люд був щасливіший - тоді чи зараз?
20 Січня 2017, 11:31
Фото де з зірками ідуть : це демонів викликали пентаграмами ?)
20 Січня 2017, 11:38
Беззаперечно, ті люди, які в той час були молодими - щасливіші тоді. Бо молодість згладжує все! Нині старше покоління ностальгує не за минулими роками, комунізмом і т.п, а за молодістю, коли здавалося й гори звернути можна було. Молодь сьогоднішня - цінує період в який вона живе. І тому такі суперечності виникають, між молодшим і старшим покоління. Хоча чи варто піднімати цю тему? Маємо знати історію, аби мати майбутнє. Яке залежить нині й від молодого, і від старшого покоління! Єднаймося!
20 Січня 2017, 11:49
Дуже цікава рубрика без політика МОЛОДЦІ...................Є що згадати історія розсудить хто є хто .
20 Січня 2017, 12:57
Зверніть увагу та 5-ту з низу фото, а ще говорять що колись в СССР не було модниць всі були однакові) малий і той зі смаком одягнутий)
20 Січня 2017, 13:37
А потім вся ця братва чоловічого роду йшла до "Левади", "Вареничної", "Колосу", "Українських страв" пропивати чесно зароблену десятку, яку видали на премію до свята. Ото було життя.
20 Січня 2017, 13:44
Як гарно втягнуті жіночки!якось по жіночому... А зараз джинси найкращий одяг..
20 Січня 2017, 14:06
По перше, могли б тоді всі дозволити собі і не просто за гроші, а ще й "дістати" джинси, то вдягали б. По друге, на демонстрацію в джинсах не можна було. А по третє, ну як на такі, вибачте ж...пи, їх можна було натягнути?
20 Січня 2017, 20:45
тоді були щасливі!!!!!!!...зараз ми в повній жопі...
20 Січня 2017, 20:46
не..то для тебе дебіла
20 Січня 2017, 21:11
Класна рубрика!
20 Січня 2017, 21:11
Класна рубрика!
20 Січня 2017, 21:44
ТЕПЕР З НАС ДЯДЯ СЕМ І СРАНА ЄВРОПА ЗРОБИЛИ ЛАКЄЯМИ---СТАВЛЯТЬ НАМ ПОРОХІВ І ІМ ПОДІБНИХ----ЯКІ ПІДВІШЕНІ ЗА ОДНЕ МІСЦЕ----І ВИКОНУЮТЬ ЇХНІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ-----1ДОЛАР НА РИЛО В ДЕНЬ ПРОЖИТКУ....
21 Січня 2017, 00:44
яка я рада, що народилася і не бачила Леніна у центрі міста)) і цікаво і страшно дивитися) я думаю ніхто з молодого покоління не хотів би жити....навіть не знаю як сказати...ну ось так як на фото)
21 Січня 2017, 02:02
таких жовтих курток як зараз нема. У більшості однакові шапки типу ковбойські)))
21 Січня 2017, 11:42
Я теж не застала пам'ятника Леніну. І чесно кажучи, переглядаючи фото зробилось навіть моторошно( не хотіла б потрапити в ті часи...
21 Січня 2017, 11:42
Я теж не застала пам'ятника Леніну. І чесно кажучи, переглядаючи фото зробилось навіть моторошно( не хотіла б потрапити в ті часи...
21 Січня 2017, 15:11
Влучно написала Ірина. Щасливі люди тоді, коли молоді і здорові. Проте мою маму й досі передьоргує при згадці про ці паради. Бо надворі було дуже холодно, а їх-гімнасток виганяли в купальниках йти у цій колоні. Бо ж треба шоб було гарно! А якби тепер ваших дітей так гнали на парад? Я б побачив шо ви всі заспівали
21 Січня 2017, 17:38
Читаючи коментарі, які всі тоді були щасливі, а тепер ні робиться якось дивно. Задумайтесь, як жили і що мали ваші батьки і що тепер є у вас. Як не крути, але тепер жити стало цивілізованіше та простіше, хоч боротьбу під сонцем ніхто не відміняв. <br/>По фото з параду де всі усміхнені не можна робити висновків. Посміхалися бо треба було посміхатися, несли ці дурні прапори та фотографіі' бо того вимагав той час. Я щаслива, що зараз ніхто не заставляє в холод виступати в купальниках дітей( як писав попепедній дописувач) чи нести чиі'сь фотографіі'. Ми зробили величезний крок вперед! А тим хто цього не помітив і марить щасливими днями радянського союзу можу дати пораду придбати квиток в одну сторону в сусідню &quot;щасливу&quot; й досі краі'ну;)
22 Січня 2017, 02:23
Пам*ятаю ті паради..., то правда, що всіх туди виганяли. Не прийти не можна, бо в школі чи на роботі буде п***ць. А квіти бачите на фото? Такі біленькі на гілочках? Такі ми в школі робили з паперу спеціально для параду. Їх багато треба було зробити. А ностальгія дійсно за дитинством і молодістю, за друзями, яких давно не бачила.
23 Січня 2017, 09:44
Час змінює все.Суспльство міняється і це природно.Колись,років через 30,ми також на світлинах будемо дивно виглядати.А фото дуже класні.Дякуємо
26 Січня 2017, 00:42
Пам&quot;ятаю ті остогидлі паради, для нас старшокласників це св&quot;ятом назвати якось язик не повертається. Це була справжня примусово-добровільна каторга. Де ви бачили посмішки на обличчях? Ми сміялися не від святкового настрою, а від безглуздого дебілізму, в якому нас примушували брати участь. Найбільшим шиком вважалося втекти з колони перед самим проходом повз трибуну. А потім ми збиралися в парку біля ставка і ділилися враженнями - хто зміг втекти, а кому не пощастило, бо йому дали нести прапор або портрет вождя. Оце було весело!