Переспа: у Будинку культури відбулося театралізоване дійство «Добрий вечір, щедрий вечір»

19 Січня 2017, 07:05
4294

Нещодавно переспівський щедрувальний гурт показав для односельчан гарне театралізоване дійство.

В народі говорять: «Зима прийшла і празники привела».  І дійсно,  взимку майже щодня – свято.

14 січня, в день, котрому сама природа додала краси та загадковості, оповивши дерева та кущі срібним  інеєм, що під яскравими сонячними променями вигравав та посміхався,  громада села Переспа зібралась у Будинку культури на театралізоване дійство «Добрий вечір, щедрий вечір».


І хоча в приміщенні доволі прохолодно (відсутність опалення таки дається взнаки), гостей зігрівав чай з чебрецем та тепла дружня  атмосфера. Фойє було оригінально декороване в’язками соломи, а гостей зустрічали колядками.



І ось щедрувальний гурт Будинку культури розпочинає свято – пісні, віншування, веселі приповідки підіймають настрій, а ноги самі просяться до танцю, адже справді не можливо всидіти, коли акомпанує Петро Сітовський.


Та одними співами  свято не обмежилося, адже сюди завітали усіма улюблені персонажі: Меланка, коза, медсестра, чорт, дід, стрілець, цигани та Св. Василь. Вони тішили гостей танцями та святковими привітаннями.


Але все мало не завершилося  «криміналом» - на самому початку театралізованого дійства цигани хотіли вкрасти в старого діда козу. Далі в цю багатостраждальну «тварину»  поцілив стрілець. Спроби її  вилікувати зазнали краху і цією ситуацією намірився скористатися чорт. Капосник хотів купити душу нещасної.  Але казка є казкою і сам Св. Василь рятує козу.



Коли свято підійшло до завершення, то як годиться в ці, попрощалися спільним виконанням щедрівки, яка дарує віру та сподівання у хороші прийдешні часи.





 

Коментарі
19 Січня 2017, 11:53
Цiкаво,коли ж це таке дiйство вiдбувалось?Чому нiхто не знав?
19 Січня 2017, 12:58
Здається в замітці сказано, що 14 січня! А щоб знати треба цікавитися, що відбувається, чи вам завклуб мала в хату прийти сказати?
19 Січня 2017, 14:12
Це мабуть завклуб, особистою "персоною"коментуЕ. Як мiнiмум, оголошення в центрi,щоб бабуся могла прочитати,а не замiтка в комп.Тому i вiдвiдування, вiдповiдне.А в кожну хату,взагалi хороша iдея,чому б нi? Видно було б роботу,а не аби як би!!!!
19 Січня 2017, 15:14
А чому будинок культури не колядував по селу,що не потрiбнi кошти?
19 Січня 2017, 15:17
Ні, я не завклуб, я навіть не з Переспи. Просто не люблю коментаторів-тролів.
19 Січня 2017, 16:14
Невиправданi сподiвання,та ще й амбiцii.
19 Січня 2017, 18:35
По фото видно, що дійство було цікаве
20 Січня 2017, 02:16
В центрі села висіло шикарне оголошення хто поцікавився то й глянув і прийшов))
20 Січня 2017, 02:21
Завклуб в нас шикарний))
20 Січня 2017, 10:53
iЗ САМООЦIНКОЮ ВСЕ ДОБРЕ!!!!
24 Січня 2017, 19:22
Наш завклуб просто чудовий, за цей час як вона працює все змінилось в клубі, скільки всього нового з'явилось!Наш завклуб просто СУПЕР!!!
25 Січня 2017, 00:05
Що особисто змiнила сама?!?!Всi cвята молодь в армяна товчеться,
25 Січня 2017, 01:11
А раніш що краще було? Зараз на кожне свято концерт
25 Січня 2017, 01:12
Які гуртки цікаві доя дітей є, все вона робила аби зацікавити молодь
25 Січня 2017, 01:13
Вона все робила для клубу, скільки в неї ідей цікавих багато є
25 Січня 2017, 11:48
коментуЕте,нiби працюЕ вiчнicть! Для звiтностi,може i працюЕ,а молодь ,куди на дискотеку? Як писали,по ларьках?Робила....,то нехай робить,це робота,за яку отримуЕ грошi!!!!!!!!
25 Січня 2017, 12:54
В молоді немає бажання ходити на дискотеку, томущо немає відповідної апаратури, диму, робота...
25 Січня 2017, 14:28
Немае бажаня в першу чергу у завклуба. Хочеться багато чого,чекай поки принесуть на блюдечку.Молода дiвчина,запали молодь,щось зроби сама. Потрiбно було грошей трохи наколядувати,щоб було видно, <br/> самi трохи зусилля прикладаете(а не апаратуру зразу подавай))))!
30 Січня 2017, 14:49
Ну куди ж без критики))) дякую навіть за те!!! Усі мінуси та побажання уважно прочитала, постараюсь виправитись))
30 Січня 2017, 17:07
Вчепились до дівчини!!! Тільки глухі та сліпі будуть говорити, що вона нічого не робить!!! Дівчина молодець, працює на всі 100!!! Має повагу у молоді та старших!!! Повезло Переспі, просто заздрість декому в очі коле, бо звикли самі сидіти дупи гріти і тільки про інших говорити!!! Щось не подобається чи маєш ідею то скажи в очі!!!