У Рожищенській ЦРЛ відкрили дитяче відділення після довготривалого ремонту

14 Січня 2017, 08:10
9673

У п'ятницю, 13 січня, в Рожищенській центральній лікарні відбулося відкриття дитячого відділення після капітального ремонту.

Головний лікар Рожищенської ЦРЛ Віктор Редзій і завідувач дитячого відділення Святослав Соловей подякували всім, хто долучився до оновлення дитячого відділення, і всім тим, хто приклав свої зусилля, аби відділення стало не просто гарним, а комфортним для найвибагливіших пацієнтів - рожищенських діточок.

Віктор Степанович зазначив, що ремонт був дуже серйозний, тривав півроку, через великий об'єм роботи: повністю міняли електрику, сантехніку, зробили перепланування. Підрядником виконаних робіт був Давидюк Анатолій Миколайович. 

«Кошти на ремонт виділив Фонд регіонального розвитку (місто Київ) за сприяння Рожищенської райдержадміністрації, обласної адміністрації. По проекту виділили 1 млн 800 тис гривень», – зазначив він.

«Художник Віталій Шевченко розфарбував стіни. Процес творення ще не завершився, адже на меті розписати казковими персонажами стіни їдальні та коридору. Маємо закупити дитячий басейн із кульками, щоб дітки мали де бавитись та поставити великий телевізор. Це все робиться для того, щоб найменші пацієнти почували себе, ніби в садочку, а не в лікарні. Щоб лікувальний процес переплітався з приємними враженнями», – прокоментував Святослав Соловей.

Завідувач відділення зазначив, що діток планують повністю заселити уже з понеділка, щоб всі були на одному місці. 

Дійсно, ремонт зроблений добротно, в кожній кімнаті, окрім боксів для новонароджених, є телевізор, аби дітки могли  подивитися мультики та розважитися.

Безумовно обстановка, медикаментозне лікування, а особливо інтер'єр схожий на казку сприятиме швидшому одужанню хворих дітей. 

14

15

15

15

16

15

15

14

15

16

16

15


16

15


16

17

14

15

17

15

14

16

15

14

15

14

14

15

15

17

15

19

 

 

 

Коментарі
14 Січня 2017, 13:11
Дуже класно!
14 Січня 2017, 13:26
а чому комісія із серйозних людей не спустилась на поверх нижче і не оглянула лабораторію там скоро старі вікна повилітають на вулицю мабуть такого приміщення лабораторіі немає не в одній лікарні області і всім байдуже!
14 Січня 2017, 13:28
Нам приэмно до Рожище розвиваэться та й црл також .Зичимо вам добра та здоров'я. <br/><br/><br/> <br/>Зичимо здоров'я вам та добра
14 Січня 2017, 15:02
Так, класно. Було б добре коли б кожне відділення було таке.
14 Січня 2017, 15:29
Дуже гарне відділення стало. І працівники видно задоволені,що в таких умовах працюватимуть. Рік тому назад сталось так, що мій син оперувався у районній лікарні м. Луцька( що в Теремно). Звернула увагу, що вона така ж точно, як наша за проектом. Було легко орієнтуватись у розміщенні відділень і шукати бухгалтерію,лабораторію, тощо. Але , шановні моі, який там ремонт у відділеннях, в палатах шикарний!!! Подумалось: от би нам такий! P.S. У бухгалтеріі та на коридорі де знаходиться кабінети лікарняних чиновників ремонт ще той, коли здавалась лікарня, тобто ніякого ремонту: накат на стінах. Правда правда. От що значить думають про комфорт хворих, а не красу у своіх кабінетах. Може і на нашій вулиці буде свято?
14 Січня 2017, 16:07
краще рівень свій би підвищували кваліфікаційний, а тільки людей калічать
14 Січня 2017, 16:10
Дуже гарно! Тільки страшно і шкода уявити, в що перетвориться ця краса після першого ж нашестя циганського табору
14 Січня 2017, 16:10
сподіваємося, що такий же ремонт зроблять з часом і в інших відділеннях. ну а цю красу треба навчитися берегти - і працівникам лікарні, і пацієнтам. бо зробити щось дуже і дуже непросто в цей час, а зруйнувати все можна і за декілька місяців.
14 Січня 2017, 16:35
цікаво дуже скільки тепер буде коштувати добровільно_примусовий внесок?!
14 Січня 2017, 16:54
В Луцькій дитячій лікарні є електричний чайник і мікрохвильова піч. Для мам хворих діток - це дуже необхідні речі. Добре , щоб і в нас на дитячому вони були.
14 Січня 2017, 17:10
Дуже гарно!Міцного здоров&quot;я нашій малечі,батькам та медичному персоналу.
14 Січня 2017, 18:11
ти безтолоч
14 Січня 2017, 18:50
А навіщо робити такий ремонт якщо лікарню планують закривати?
14 Січня 2017, 18:55
а коли такий ремонт зроблять в поліклініці???????..
14 Січня 2017, 20:31
Сподіваємось, що у 2017 році і в лабораторії замінять старі дерев'яні вікна на енергозберігаючі. Адже лікування починається з правильності проведеного аналізу.
14 Січня 2017, 21:09
вже всі добре знають, що в Рожищах не вилікують а тільки покалічать
15 Січня 2017, 00:45
ти за всіх не розписуйся !!!! Я завжди іду в нашу районну лікарню!!!
15 Січня 2017, 15:34
то певно ти там нічого крім поносу не лікуеш
15 Січня 2017, 19:25
За весь час, це одна iз найпозитивнiших статей, про реально зроблену роботу. Особисто не хотiв би щоб рожищенськi дiти на власнi очi бачили цю красу. Але життя це життя!
16 Січня 2017, 02:30
Зате чиновники руки &quot;погріли&quot;..як не як)
16 Січня 2017, 20:43
Чиновники красивий ремонт для мам і йіх дітей зробили а ви тільки красиво говорите