Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Можливості Master911: що пропонує популярний онлайн-сервіс

11:18 19.12.2019
366

Система сервісів оснащена простими функційними можливостями, які допомагають кожному відвідувачу легко знайти потрібну річ чи послугу.

Зараз це є альтернативою для підвищення ефективності роботи будь-якого сервісу, а відтак і поліпшення самого результату. Завдяки такому підходу робочі процеси проходять швидше, бо не потребують додаткових зусиль. Прикладом сервісу з простим інтерфейсом є Master911, де перелік послуг постійно зростає.

Яка користь від сервісу Master911?

За посередництва цієї онлайн-платформи між майстрами та клієнтами організована широка співпраця. Сервіс дає можливість протягом лічених хвилин знайти відповідного спеціаліста через менеджера. На його сайті є універсальний підбір категорій, де можна підшукати майстра для побутових, сантехнічних, клінінгових, комп’ютерних послуг. Окрім цього, сервіс пропонує спеціалістів для меблевих, оздоблювальних та будівельних робіт.

Сервіс Master911 дає чудові можливості для клієнтів, яким потрібен кваліфікований майстер:

  • оперативна відповідь від менеджера та оформлення заявки;

  • приїзд перевіреного спеціаліста для обслуговування побутових приладів;

  • надання акту виконаних робіт після завершення ремонту майстром;

  • прозора і відкрита система роботи маркетплейсу;

  • дія накопичувальної системи балів з метою економії для наступних замовлень.

Це дуже зручний сервіс, якщо поламалась електрична духовка Ariston чи електрична плита Gorenje і терміново потрібен майстер. Для цього достатньо оформити заявку на сайті m911.com.ua або безпосередньо зателефонувати для роз’яснення всіх питань.

Для того і створена онлайн-платформа Master911, де швидке замовлення спеціаліста, узгодження усіх питань, можливість для вибору комунікації, оплати є звичними справами. Важливо, що клієнтові не доведеться довго чекати майстра, адже він переважно приїжджає за 3 години. Та хоча із сервісом Master911 і співпрацює близько 4000 спеціалістів, але бувають винятки, коли виконавець завантажений або знаходиться на далекій відстані.

У чому актуальність сервісу?

Сервіс дозволяє заявити про кваліфікованих спеціалістів, які приймають роботу не тільки для обслуговування побутової техніки, а й в інших напрямках – будівельні, оздоблювальні, меблеві роботи. Сам же клієнт може обирати зручний час приїзду майстра, узгоджувати вартість роботи і працювати за договором.

У відповідь виконавець гарантує якісне виконання, покупку розхідних матеріалів за додаткову плату, чистоту та порядок. Також у разі поломки приладу після ремонту, сервіс Master911 полагодить його за свій рахунок.

Поза тим адміністрація сайту контролює увесь процес завдяки особистому помічнику, щоб клієнт був впевнений у безпечній співпраці. Після виконання робіт сервіс залишає право ставити оцінку та відгук майстру, щоб це наочно показувало відкритість системи сервісу. Крім цього, про популярність сервісу домашнього ремонту як такого свідчить і той факт, що Master911 є не тільки в обласних центрах, а й і в інших містах.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2020
14.01.2020
13.01.2020
12.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин