Депутати надали районному фінуправлінню в користування принтер

11 Січня 2017, 20:42
1771 Джерело: ncsv.ru

Під час сесії Рожищенської районної ради депутати розглянули питання щодо надання в безкоштовне користування оргтехніки управлінню фінансів райдержадміністрації.

Як зауважив начальник відділу з питань організаційного забезпечення діяльності районної ради Олександр Івашин, ще у вересні, сесією районної ради було погоджено та виділено кошти на придбання принтера.

Оскільки потрібна оргтехніка закуплена, то депутатам лишилося лише погодити передачу принтера в користування працівникам Рожищенського районного фінуправління.

Що й зробили народні обранці позитивно проголосувавши за дане питання.

 

Коментарі
11 Січня 2017, 23:53
Глобальна професійна стаття. Дуже цікава і корисна....
12 Січня 2017, 00:45
Ну перш, ніж коментувати треба для себе зрозуміти, що таке стаття, а що таке новина написана на основі одного з питань сесії! Тому ваш сарказм, в даному випадку, просто недоречний!!!
12 Січня 2017, 09:01
оце так новина!!!!!!!!!....
12 Січня 2017, 10:42
Напишіть, будь-ласка, статтю чи новину про простих людей-трудяг, а не тупо передираєте казна-що із невідомо звідки.
12 Січня 2017, 12:13
Скажіть, будь ласка, що тут ПЕРЕДЕРТО????
12 Січня 2017, 12:22
Порада - зробіть собі особисте псевдо, щоб кожного разу не видумувати нове! Так простіше))))) А наш власник дивиться на те, що ви, як в'юн на пательні вертитеся, аби висвітлити свої "добре" і "чесне" ім'я!!!!
12 Січня 2017, 17:54
Кажіть, як вас звати, трудяго, і все буде написано! Про досягнення і здобутки, життєвий і творчий шлях ( бо ваші дописи тут, то ціле мистецтво), про руки роботящі і пальці на клавіатурі збиті до крові, про язик роздвоєний, змііний ( це взагалі варте уваги науковців-зоологів)!!! <br/>Будете жити і купатися в променях слави))))
13 Січня 2017, 17:04
Всі коменти насправді не про що. Так собі. А от &quot;стаття&quot; це реально - вершина журналістики. Як на мене, можна подавати на здобуття Пулітцерівської премії, не більше і не менше.
13 Січня 2017, 18:12
Яка там нафіг перемія, ніхто навіть не чув про існування такої
14 Січня 2017, 01:59
Фото прінтера передерли з якогось москальського сайту ncsv.ru.
16 Січня 2017, 13:59
Пулітцерівська премія - це загальновідома премія у галузі журналістики і не тільки. Але що тобі примітивному може про це бути відомо.