Рожищенські поліцейські знайшли мотоцикліста, який їхав містом на великій швидкості

18 Грудня 2019, 11:18
7016

На вулиці Незалежності у Рожищі зафіксували мотоцикліста, який рухався із великою швидкістю.

Він промчав вулицею 17 грудня у обідню пору. Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському відділенні поліції.

За словами правоохоронців, до них надійшла інформація про правопорушення, вчинене мотоциклістом. Поліцейським вдалося оперативно встановити особу водія мотоцикла. Ним виявився житель селища Дубище Рожищенського району.

Оскільки перевищення швидкості не було зафіксоване відповідними пристроями, порушника, на жаль, не вдасться притягнути до відповідальності. Однак поліцейські провели з ним виховну бесіду.

Коментарі
18 Грудня 2019, 13:47
та сука доки когось не вб'є,не допоможе.ще й біля школи на одному колесі літати це нормально?шкода батьків
18 Грудня 2019, 14:18
Поліція з народом!
18 Грудня 2019, 16:34
Погана була бесіда бо ж зараз знову літаю по селу і Промисловій.І їх взагалі то двоє там модних гонщиків.А зараз саме діти повертаються зі школи.То на тих дітей на срати вони ж не їхні....В нас же ш так,моя хата з краю.До біди не довго,а потім лиш ой ой ой....
18 Грудня 2019, 16:54
Люди дивіться за своїми проблемами. Те що автомобілі літають по Промисловій 100км/год і більше то нічого, а як мотоцикліст їде 50-60, чи двоє то це вже БіДа Велика. Да, нарахунок гучності вихлопу згідний, дуже гучно! Хлопці мотоциклісти катайтеся полями, бо в нас люди тугі. Поліцейські молодці що так швидко знайшли!
18 Грудня 2019, 17:20
Мотоциклісти то звісно ... біда... А те що машини летять під 100, навіть це ще пів біди... А камазів, від яких меблі в будинку рухаються, ну ніхто не бачить... маленький мотоцикліст наробить біди , а перевантажений камаз, від якого не знаєш куди втікати ( бо тротуарів нема) нехай літає. Ну закрили кому треба рот і очі. Але ж мусить бути якась межа
18 Грудня 2019, 17:21
Люди, ті мотоциклісти вже давно ганяють, а поліція молодці? Раніше не бачили? І не їздять вони 50-60! Гасають вони добряче. І всім пофіг! А загалом в місті треба їхати 40 км. Але так, поліції медаль, молодці!
18 Грудня 2019, 17:23
То по вашій логіці хай всі ганяють! А що ви, як мешканка зробили, аби не ганяли по вашій вулиці? Куди писали скарги? Поліцію викликали? Що зробили ви особисто?
18 Грудня 2019, 20:41
Ой
19 Грудня 2019, 02:00
Покатаєш?
19 Грудня 2019, 02:18
Одномісний звір
19 Грудня 2019, 10:22
Мотоцикл-це також транспорт і звук мотоцикла залежить від того,чи це звичайний чи спортивний вид <br/>За містом і в місті мотоцикліст має право на швидкісний режим, як легковий автомобіль. А ось мопед (скутер) не має права розвивати більше 60 км/год.<br/>Згідна на рахунок вибриків посеред міста,але звучання мотоцикла це є нормально!навіть якщо надто голосний і вночі
19 Грудня 2019, 12:33
Помимо цих гонщиків в Рожищі вистачає інших... І на машинах і на мотоциклах... І літають вони мимо відділку поліції як орли, і ніхто їх не бачить і не чує.... Яка поліція 'толкова'???? оперативно встановила особу, провела бесіду... Та вони давним давно вже поіменно знають кожного літуна!!! Тільки ж людям треба петиції писати шоб поліцейські рухнулись... Насправді сумно....
19 Грудня 2019, 18:09
&lt;p&gt;Себе пожалій.&lt;br /&gt; А шизотронікі які тут пишуть всякій брєд, впевнений більше як велосипеда нічого собі не змогли за все життя позволити купити&lt;br /&gt; Ти зароби на того самого мотоцикла 5к долл, тоді будеш шось говорити, але ж да, діванним войскам які пишуть анонімно бред, гроші не платять.&lt;/p&gt;
19 Грудня 2019, 21:10
Та перестаньте, хай літають - чим швидше, тим краще. Органи на пересадку, завжди актуальна річ.
19 Грудня 2019, 21:30
Краще б тобі в роддомі мізки пересадили..
19 Грудня 2019, 23:23
Багато хто знає тих хлопців...вони й до магазину за хлібом так підїзджають...Хлопці хороші...виховані ...але мають собі таку ,,цяцьку'' (на яку заробили самі)...і трохи хворобливо до неї ставляться...без адреналіну вже не можуть жити...літом після 12 ночі без світла на шаленій швидкості наперегони...а сьогодні в туман вилітають і балдєють від небезпеки...Це просто вік такий...хоббі...але все ж хотілося б...щоб на спец. трассі так виробляли...вони майже завжди на одному колесі...мені подобається..круто...хоч я вже зовсім не молода...
19 Грудня 2019, 23:35
Таких як ви, побільше б.. <br/>Ну хоть ви нас розумієте
20 Грудня 2019, 03:03
Мізки?)) хахаха<br/>Школу ти тоже пропустив видно. Мозок один. А підтримка серед розуміючих тебе пенсіонерів це сильно))....<br/>До магазину за хлібом підїжджають пхах.. шооо?
20 Грудня 2019, 21:32
яка бесіда, не можна даний т.з використовуватись на дорогах загального призначення. Є адмінвідповідальність.
20 Грудня 2019, 22:18