На щойно відремонтованій рожищенській вулиці утворились вибоїни

18 Грудня 2019, 10:14
4030

Нещодавно у Рожищі відремонтували дорогу на частині вулиці Промислова. Вона увійшла до переліку вулиць, де дороги ремонтують за гроші з державного бюджету.

На новому покритті уже утворились вибоїни. Про це Район.Рожище повідомив житель селища Дубище, читач видання Сергій.

«Зробили двісті метрів, і на сьоднішній день вже є вибоїни на новому асфальті!» – обурено розповідає чоловік.






Коментарі
18 Грудня 2019, 13:43
Береш купу тіста-розкачуєш на столі,отримуєш великий,тонкий пляцок і ліпиш вареники.Приблизно так в нас ремонтують дороги)))
18 Грудня 2019, 14:12
Наш дорогий мер, який так хвалився відремонтованою вулицею, нехай прокоментує дані вибоїни, та покаже кошторис робіт від а до я
18 Грудня 2019, 14:36
Нащо вам ті дороги,подивіться в фейсбуці дописи від Ореста Ласкавого,квартал відпочиває.Назріла важлива проблема нашого міста ,де взяти незайману дівку для Ореста.Ото біда всі перейшли через чебені ,немає целок,а вам дороги давай
18 Грудня 2019, 14:55
Ти видно на всю голову Вася! Коли мер хвалився даною дорогою? Це взагалі дорога, яку обслуговує Облавтодор! Але хоча й це не міська дорога, проте за її ремонт саме міська рада добивалася, зробила проект за кошти міської ради!!! виїздила, аби почали ремонтувати, писали до нардепа листи, бо її б взагілі ніхто не почав ремонтувати! Чого не спитаєте що зробила райрада, РДА? Хоча це вони мали опікуватися і добиватися! Але ж простіше сперти на тих хто щось робить. Мер мав і асфальт сам класти, так? Таким людям як ви взагалі нічого не треба робити! Бо тільки замість дяки маєш прокльони!
18 Грудня 2019, 16:26
"Але хоча й це не міська дорога..."- питання наступне- ти їбанько чи притворяєшся, чи може сраколиз Поліщука? Дорога де знаходиться, поза містом? Таке враження що міська рада ні до чого не має відношення крім того як гроші ділити бюджету.
18 Грудня 2019, 16:41
Зі всього написаного, ти тільки на одне речення звернув увагу? Значить ти клінічний дибіл, йди в лікарню, перевірся.
18 Грудня 2019, 17:05
Пишіть інформацію правильно. Із зазначенням чия дорога, хто за неї відповідає, і хто обслуговує.
18 Грудня 2019, 17:38
Дорога на балансі Департаменту регіонального розвитку Волинської ОДА. Будівництво здійснюється за гроші субвенцій державного бюджету. Міська рада тільки замовляла проектну документацію та оплачувала її з міського бюджету. Будівництво виконує фірма ПБС з івано-франківська. І на даний час було влаштовано тільки невеличку частину вирівнюючого шару.верхній шар покриття і всі інші роботи будуть виконуватись в наступному році.
18 Грудня 2019, 17:39
Що ви вічно прете поперед батька в пекло! Аби тільки обгадити!
18 Грудня 2019, 17:57
Хай пісок не возять
18 Грудня 2019, 22:13
Чи можна дізнатись авторів Ваших статей???
19 Грудня 2019, 01:34
А КОЛИ РОЖИЩЕНСЬКА СПІЛЬНОТА ГЛЯНЕ НА СЕБЕ З БОКУ .....СКІЛЬКІ ЦЯ НАВОЛОЧ ЩО НАЗИВАЄЦЯ РАЙОНА РАДА І З ЇЇ ОЧІЛЬНИКОМ ЗВІЛЬНЯТЬ МІСЦЯ .....ВОНИ НЕ НА ЗЛАМАНИЙ НЬОГОТЬ НІЧОГО НЕЗРОБИЛИ ДЛЯ РАЙОНУ ЯК ЦЕ БИДЛО МОЖНА ТЕРПІТИ......