Чому деякі рожищани не платять за вивіз сміття?

10 Січня 2017, 10:53
3721

Про те, що деякі рожищани не платять за вивіз сміття, написала користувачка соцмережі.

«Найдовша вулиця Рожища – вулиця Шевченка. Більшість людей, які там живуть, мало не святі. Вони , виявляється, не смітять. Платити за вивіз сміття не хочуть. Серед них і депутат обласної ради Сергій Котюк», – ідеться у дописі Віри Шварцкоп.

«Де дівають сміття? Цікаво. Є там і інші герої. Дивіться: порожні клітинки – це несплата, сіренькі – оплачено», – пояснює дописувачка викладені фото.





 

Коментарі
10 Січня 2017, 13:29
<p>Якщо хочете знати де вони дівають сміття,то ввечері прийдіть до нашого будинку і побачите як вони зносять все своє до нашого будинку,де стоїть одна урна.Також вивозять на початок вул.Шевченка. Ні стида в людей ні совісті.</p>
10 Січня 2017, 14:39
Котюк не платить? Що.бідний?
10 Січня 2017, 14:42
Якщо аналізуєте, то дивіться колонку кількість людей, що проживають - і не приставайте вже до Котюка??? По його адресі ніхто не проживає!!! А загалом тема піднята актуальна - чому громадяни не платять за вивіз сміття - я думаю, тому що в нас ніхто не притягує їх до адмінвідповідальності (це моя суб"єктивна думка) .
10 Січня 2017, 14:51
а нащо платити якщо можна на халяву винести до будинку14 і ще й нагло визвіритись на зауваження
10 Січня 2017, 16:41
Сміття сусідні вулиці зносять у котловани по вул.Тітова (прибирає це все сім'я що живе напроти) або до вишки.Особливо на це все "звертає"увагу міська влада ,байдуже аби далі від своєї хати ,комунальна служба бачила,чула-проігнорувала!
10 Січня 2017, 21:29
А влада впливу не має)
10 Січня 2017, 22:23
А що то правозахисник Гаврук не платить за вивіз сміття.
10 Січня 2017, 22:58
А хто платить за сміття з Вашого торгового комплексу.Певно орендарі.Чи можливо обект не зданий в експлуатацію.
10 Січня 2017, 23:45
Привіт! Вибачте, але в нашому місті лише одна вулиця?
11 Січня 2017, 00:06
В нас пів Рожищ за вивезення сміття не платить. Вони просто його не мають. Але все їхнє сміття оказується на різних стихійних сміттєзвалищах в посадках.
11 Січня 2017, 00:48
Половина рожищан, які не платять за вивіз сміття бики і жлоби. Але де мер і його заступники, міська рада, ЖКГ, Дільниця благоустрою? Де статистика притягнутих до відповідальності за вивіз сміття в невстановлені місця? Агов шановні, за що ви гроші утримуєте?
11 Січня 2017, 00:53
А нащо Гавруку платити коли він під 55 будинок виносить по вулиці Незалежності.
11 Січня 2017, 01:16
Просто цікаво. Я на рахунок Гаврука. Людина ходить по різних організаціях добивається правди, хоче щоб все було по закону, а сам не хоче виконувати елементарні вимоги суспільства, не хоче платити за вивезення сміття. Якось прикольно.
11 Січня 2017, 01:35
тих що підкидають сміття іншим зніміть на телефон і в ютуб в рожищенські новини і більше ніхто не викине я впевнена
11 Січня 2017, 01:46
До нашого будинку приїзджають машинами і викидають сміття і смітники
11 Січня 2017, 11:06
Ви пофотографуйте ковбасню як бідні домікі не платять
11 Січня 2017, 13:46
Нащо по Шевченка платити? Там є посадка!!!
11 Січня 2017, 14:23
Треба Віру притягнути до відповідальності за розголошення особистих даних, тоді буде знати, це їй не по партіях бігати!
11 Січня 2017, 15:51
До гаврука<br/>А заплатити що складно, а ще справедливості добиваєтесь
11 Січня 2017, 17:47
НА ЖАЛОБОВО ЗРОБИЛИ СМІТНИК ПІД СТИРОМ . ВИКИДАЮТЬ ДАЖЕ ПЛЬОНКУ З ФОТОГРАФІЯМИ .МОЖНА ЗРОБИТИ ФОТО.
11 Січня 2017, 18:58
Навіщо платити якщо я можу підкинути сміття сусіду? Хай дурні платять
12 Січня 2017, 09:04
в людей грошей немае..так довели тих людей до бідності..хай та держава платить...ато все на людей звалили...
12 Січня 2017, 13:18
&lt;p&gt;___________ви такі та як вам несоромно таке писати сабаки!!!&lt;/p&gt;
12 Січня 2017, 13:24
Нехай в міській раді не видають довідок про склад сім'ї тому хто не платив за сміття.<br/>Але ж є такі хто працює в адміністрації,пенсійному чи на інших державних роботах які не платять.