2 880 000 гривень наклали на замовника будівництва автозаправної станції у місті Рожище

06 Січня 2017, 15:10
2362 Джерело: hyser-40.cdn.pjtsu.com

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області протягом 2016 року провело 682 перевірки об’єктів будівництва. З них 633 позапланових та 49 планових перевірок. Загальна сума накладених штрафів становить 8 553 169 гривень.

Йдеться на Волинському інформаційному порталі.

Найбільші штрафні санкції обсягом у 2 880 000 гривень наклали на замовника будівництва автозаправної станції у місті Рожище – за виконання будівельних робіт без відповідних дозвільних документів.

Загалом за 11 місяців 2016 року Держархбудінспекція провела 21987 перевірок об’єктів будівництва. З них 20 835 позапланових та 1152 планові перевірки. На підставі виявлених порушень містобудівного законодавства накладено штрафів на суму 273,3 мільйона гривень.

Коментарі
06 Січня 2017, 22:10
А той замовник на всіх накладе......і платити не буде
06 Січня 2017, 22:38
це точно..
07 Січня 2017, 08:35
Називається в Україні мараторій на перевірки .
07 Січня 2017, 15:19
Начальник інспекції Дабі пан Шемейко нагріб хабарів набагато більше ніж всі штрафи разом взяті.
07 Січня 2017, 15:24
В нас все по чесному, хто не хоче домовлятись, то тому виписуємо штраф. І наш начальник самий чесний, просто перейшов комусь дорогу, та й взяли його з таким великим хабарем. А в статті все правильно написано -ми працюємо.
07 Січня 2017, 18:55
а якби не перейшов то брав би далі ось так ви працюете. Треба домовлятись це так тепер називаеться
08 Січня 2017, 05:47
Контора Держархбудконтролю працює не для забудовника тобто йому допомогти ,вчасно порушення виправити,а як караючий орган НКВС грьобане часів сталінізму.Тільки і ждуть стервятники щоб хтось з забудовників проколовся на дрібницях щоб поімєть на касу .А ще кажуть що норми упростили будівництва козли брехливі і саботажніки.
08 Січня 2017, 13:28
Це-паразити на тілі трудового народу
08 Січня 2017, 16:10
Я не паразит, ми теж жити по -новому хочемо. І вся наша інспекція теж.
10 Січня 2017, 21:17
якщо ти рахуеш свого начальника самим чесним то по-новому ти точно жити не будеш