Вітали обдарованих дітей району

06 Січня 2017, 10:00
2762 Джерело: rozhadm.gov.ua

Районне свято вшанування обдарованих дітей завжди проходить урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за наших учнів.

За доброю традицією 5 січня у Будинку дитячої творчості вшановували обдарованих дітей. Йдеться на офіційному сайті Рожищенської РДА.

Вітали та вручали учням подарунки, грамоти відділу освіти та молоді райдержадміністрації заступник голови РДА Інна Сергійчук та заступник начальника відділу освіти та молоді РДА Василь Масюк, які зазначили, що учні за високі показники у навчанні, а також їхні наставники, будуть обов’язково заохочуватися.

Після закінчення урочистої частини заходу, всі присутні переглянули концерт, підготовлений вихованцями Будинку дитячої творчості.  


 

 

Коментарі
06 Січня 2017, 19:43
Змініть заголовок, він не відповідає змісту
06 Січня 2017, 23:42
І як іх вшанували? Нагородили я б сказала! І взагалі вшанували не дуже влучний заголовок! Вшановують пам'ять і т д
07 Січня 2017, 00:02
І не вихованців БДТ а обдарованих дітей району. Ось як.
07 Січня 2017, 00:06
Дай Бог вам, критики, в цей Святий вечір всього найкращого!!!! І здоров'я! Правильно написала???
07 Січня 2017, 00:36
Все як завжди, хто вшанував ми зрозуміли. А чого немає кого вшанували?
08 Січня 2017, 21:54
Шановна редакція. Дійсно, змініть назву. Свято для обдарованих вихованців БДТ було 6 січня, а 5 січня - для обдарованих дітей району, переможців районних олімпіад і т.д. Перед тим як друкувати інформацію - перевіряйте її!!!!
23 Березня 2017, 10:05
Нагороджуйте навіть будь коли. Аби діткам було приємно. А стара добровольська лопає від злості. Виганяйте її хватить там марнувати дітей . Що вона заслужила? Повагу? Авторитет? якусть Шану? <br/>Скандалістка та усе. яку не перевершить ніхто. Женіть ви її з того будинку хай спочиває вже пора.