Канікули рожищенських школярів розпочалися зі свята

04 Січня 2017, 19:00
2354

У переддень Нового року учні 5-7-х класів, Рожищенського  НВК №4 забажали стати учасниками «незвичайних пригод у новорічному лісі» разом з акторами Волинського академічного обласного театру ляльок.

І затишна, привітна святкова зала, і чудова гра акторів, і музичне оформлення, і світлові ефекти – все чарувало глядачів, творило атмосферу казковості і новорічної піднесеності. Настав час хороводів і розваг.


Та коли глядачі у черговий раз піднімались на сцену і ставали  учасниками дійства разом з Дідом Морозом і Снігуронькою, зал вибухав оваціями, танцював і підспівував.

Вистава закінчилася. Результат – новорічний настрій, душевне піднесення – і ніякого бажання повертатися додому. Відтак семикласники разом із класними керівниками Марією Ковальчук та Марією Демчук, рушили на центральну площу до красуні ялинки помилуватися її красою, вдихнути новорічної снаги.



Згодом пройшлися вулицями старого міста, постояли біля Лесиного дуба, де так любила сидіти маленька українка, пройшлися повз будинок-музей, у якому проживала родина Косачів. А потім завітали до Старого замку.

Загадковий, сумний, задуманий замок враз ожив, наповнюючись дитячим сміхом і голосами, а старі стіни випромінювали тепло і гостинність.


Учні послухали цікаву і захоплюючу історію древнього Лучеська від Валентини Степанюк та пройшлися площею замку, подивилися експонати, розміщені там, і дружно, гуртом направилися до автобуса.


Піднесений новорічний настрій перелився у новорічні пісні, які співали учні, повертаючись додому.

Надіємось, що новорічний запал, яким сповнилися серця семикласників, зігріватиме їх упродовж усіх новорічних свят і зимових канікул.

Коментарі
04 Січня 2017, 22:23
Скільки вже те НВК буде хвалитися. Дуже багато класів з інших шкіл їздили на ялинку в Луцьк та в резиденцію Діда Мороза і не пишуть на весь світ.
04 Січня 2017, 22:52
так так цілком згідна з Т!!!!!!!!!!!
05 Січня 2017, 00:11
Скільки можна заздрити? Хто кому не дає розмістити подібні статті на сайті? Пишіть і ваші новини поставлять. Діти поїхали, написали. Нє прийдуть і обгадять. Молодці і педагоги і учні! Так тримати! І пишіть не дивіться на ось таких коментаторів! Показуйте людям, що ви реально робите роботу, а не просто отримуєте гроші! І нормальні люди це знають!
05 Січня 2017, 00:13
нема шо робити - чіпляються до дітей. Хоч себе поважайте, не будьте ганчірками
05 Січня 2017, 00:13
Нехай інші школи організують культурні програми, напишуть, також похваляться, поділяться враженнями. Ніхто не забороняє. Організаторам похвала.<br/>Приємніше читати про те, як дітям організовують екскурсії, ніж коли нічим не зайняті діти розмальовують стіни, чи руйнують новорічні плакати.
05 Січня 2017, 01:54
Район Рожище за останніх півроку став набагато нуднішим ніж газета Наш край. Поверніть Ожиєвську!
05 Січня 2017, 02:02
Їдь за Ожиєвською в Польщу і буде тобі щастя! Будете разом обгаджувати комунальників і працювати на Гайворонську. А може ти й є Гайворонська? Там задача була поставлена проста - мочити мера! Тож флаг в руки! Або ж просто створи свій сайт і пиши в ньому про все шо тобі вельмишановному критику вздумається!!!!
05 Січня 2017, 02:06
Знаємо чого вам так нудно, мало какашок виливають щоб було де порпатися какашколюбам)))
05 Січня 2017, 03:28
хто така Ожієвська?
05 Січня 2017, 12:03
Тоді мочили мера, а тепер ода Марценюк і Ко.
05 Січня 2017, 16:43
Який дибілізм,ну наш народ у всьому знайде бруд.Ви ж як паршива свекруха Прийшла свекруха до невістки в гості, і десь знайшла пил, провела по пилу пальцем і питає в невістки ’Це що значить?’, а невістка їй на те відповідає ’Це значить, що свиня скізь бруд знайде!’Та ,навчіться вже врешті решт радіти один за одного.а не гадити.Відчепіться вже від мера,Марценюк і т.д.Держава починається з кожного з нас...А не з того скільки ви бруду випустите назовні.Стаття про діток,а брудом облили всіх..Гидко(Ви люди чи......
05 Січня 2017, 20:12
Та наша третя школа все одно найкраща!!! І їздимо ми по країні не менше,як інші!!!ПРОСТО МИ СКРОМНІ, БО СІЛЬСЬКІ!
05 Січня 2017, 20:12
Та наша третя школа все одно найкраща!!! І їздимо ми по країні не менше,як інші!!!ПРОСТО МИ СКРОМНІ, БО СІЛЬСЬКІ!
05 Січня 2017, 20:12
Та наша третя школа все одно найкраща!!! І їздимо ми по країні не менше,як інші!!!ПРОСТО МИ СКРОМНІ, БО СІЛЬСЬКІ!