Водій маршрутки «Луцьк–Дубище» висадив дитину посеред дороги

02 Грудня 2019, 13:28
10020

Водій маршрутного таксі «Луцьк–Дубище» не підвіз 9-річну дитину до Рожища, бо дівчина не додала 6 гривень за проїзд.

Про це пише Волинь24.

За словами рожищанки, мами дівчини, її 9-річна донька їхала від бабусі з Луцька додому в Рожище. Як завжди дала 10 гривень. Водії, за словами жінки, останнім часом саме стільки брали з дитини за проїзд. Дівчина пройшла через увесь салон, сіла на заднє сидіння. Але водій, який вже від'їхав від зупинки, покликав дитину та сказав, що треба доплатити ще 6 гривень, аби заїхати в Рожище.

Жінка зауважила, що водій віддав дитині 10 гривень, давши зрозуміти, щоб їхати до Рожища, треба оплатити всю суму. При цьому він зупинив маршрутку та відчинив двері. Тому дитина змушена була вийти.

«Донька розгубилася, розплакалася й забула, що має гроші, тому вийшла з маршрутки. Моя мама, яка проводжала її, вже пішла додому, повідомивши мене телефоном, якою маршруткою їде донька. Добре, що мама живе неподалік. Уявіть її здивування, коли донька заплакана, трясучись, наздогнала її біля під'їзду! Тому наголошую, справа не в грошах, які б я обов’язково доплатила у Рожищі. Справа у відношенні до дитини. Як можна відпустити дитину з маршрутки на мороз, знаючи, що вже від’їхав від зупинки? А якби той, хто супроводжував дитину, жив у іншому кінці міста? Якби вона не знала куди йти й що робити? Невже так важко бути людяним?», – риторично запитує мама дівчинки, пані Оксана.

Також жінка каже, що в Рожищі підійшла до водія маршрутки «Луцьк–Дубище», аби прояснити ситуацію.

«Хотіла запитати його, чи б він вчинив так зі своєю дитиною: висадив з маршрутки. Натомість не побачила в його очах якогось каяття. Я лишила йому 20 гривень на випадок якщо ще колись якійсь дитині не вистачатиме на проїзд. Прикро, що нині все побудоване на грошах, а от людські якості відходять на другий план», – зазначила рожищанка.

Коментарі
02 Грудня 2019, 15:37
То походу той к..зел (поганий водій), який не спиняється біля війскового комісаріату в Рожищі, бо там сідають переважно пільговики (УБД)
02 Грудня 2019, 15:44
Що то за мудак? Номер авто в студію! І до власника зі скаргами потрібно, вже!
02 Грудня 2019, 15:48
А пасажири де були? Що всім було пофіг?
02 Грудня 2019, 15:53
Я в дупі маю всіх. Мені гроші треба а не ваші посвідченя убд. Нічого мені небуде. Нехей ахтивісти з рожища їдут в ківерці суддю виганяти. А я рожищі всіх в ср*ци маю.
02 Грудня 2019, 16:27
Дивись,щоб в тій сраці ще щось не застряло
02 Грудня 2019, 16:28
Якби мамаша трошки думала то б давала дитині суто 10 грн на проїзд а з запасом. <br/>І так суто для інформації мамаші- проїзд дітей шкільного віку 75% від повної вартості, тобто 22*0.75=16.5 грн. як і сказав водій. <br/>Цікаво було б якби такій &amp;quot;мамі&amp;quot; не додали до зарплати на роботі який би скандал тоді був. Навчіться трошки думати а не відразу обсирати людей.
02 Грудня 2019, 17:00
А якби ви трошки вміли читати, то прочитали б, що дитина мала гроші. Але коли дятько зупиняє машину й натякає, типу виходь, то кожен би розгубився в такій ситуації.
02 Грудня 2019, 17:02
Ви б уважно прочитали б поста,мама написала що дитина мала &amp;quot; зайві&amp;quot; гроші,але дівчинка розгубилася,на всякий випадок якби й немала то мама доплатила... водій БИДЛО,по відношенню до дітей,людей...але треба розповісти про конфлікт власнику маршруту,я не думаю що він також &amp;quot;Б....О&amp;quot; такий як воділа,(знаю що власник маршруту з власної ініціативи безкоштовно возив- возить людей з АТО) але у водіїв власні правила ,про які нам з Вами незрозуміти
02 Грудня 2019, 17:33
Ситуація неоднозначна. Якоїсь важливої деталі не вистачає в цій розповіді. Шукайте свідків, хто тоді їхав, вони знають реальну причину. А судити водія чи маму зі слів ЗМІ вважаю некоректним. Вони надають інформацію, яка вигідна їм для хайпу в першу чергу. А очорнити людину без вагомої причини може кожен
02 Грудня 2019, 17:33
По фото впізнаю це Юрій,питання а якби дитя пішло через дорогу в невстановленому місці,могла б дитина загинути,ти бидло подумав куди дівчинка пішла,сучару треба гнати
02 Грудня 2019, 17:37
9років це десь третій клас ,могла і розгубитись,якщо перевізник возить атошників не означає ,що водії його порядні,водія потрібно провчити уявіть кожен свою дитину на місці цієї,а тепер уявіть свою реакцію по відношенню до водили
02 Грудня 2019, 17:49
Тут вже одна писала про станцію Піца в Рожищах, дитина отравилась.. а як виявилося хотіла випити зі своїм алкоголем в кафе. <br/>Якщо мамка має якісь претензії мабуть варто вирішити в правовому полі це питання а не скоріш писати всілякі гнівні пости і очорнити людину. <br/>І ще одне якщо дитина настільки мала і не самостійна то чому бабуся не могла зайти і заплатити за внучку, якщо дитина досить доросла щоб сама їздити тоді саме батьки беруть відповідальність за те що відправляють її саму. <br/>А то вічно в маршрутці водії винні, в школі вчителі винні, вічно всі винні а ми білі і пухнасті.<br/> Не може дитина сама їхати - , будь ласка, супроводжуйте її а не спихайте на когось свою відповідальність.
02 Грудня 2019, 17:54
інформація для КУСА дитина взагалі з багатодітної сімї Закон про безкоштовний проїзд таких дітей ніхто не відміняв але держава перевізникам не повертає кошти от і платять діти за проїзд хоча не повинні
02 Грудня 2019, 17:58
ЦЯ СТАТТЯ БУЛА НАПИСАНА ЗІ СЛІВ БАБУСІ ЯКА БУЛА СВІДКОМ
02 Грудня 2019, 18:11
Що тут скажеш.. Нелюд!
02 Грудня 2019, 18:14
Це той самий маршрутчик, який і добровольців не возить, бо вони не заслужили, так? https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/174597-dobrovoltsiv-ne-vozimo-vodii-avtobusa-rozhishche-dubishche?fbclid=IwAR2aQO3UGxMHCQMZ4EZDZAhUb-WibNs_rZ_M3PBqYKBCVT_YtUcFH_flcmo
02 Грудня 2019, 18:33
Номер реєстрації автобуса скиньте.
02 Грудня 2019, 19:06
Згадайте себе в 9 років,кожен би заплакав чи запанікував,а якби сталась трагедія,хто був би винен,коли вже наситяться водії.Дітей з багатодітних сімей називають водії дєті ночі,а хто ж перевізник може пан Аршулік,дайте свій коментар,
02 Грудня 2019, 19:19
Ну так що водій повинен возити за свій кошт всіх пільговиків? Якщо це багатодітна сім'я і водій не завіз за пільговою ціною це юридичне питання і потрібно звертатись у відповідні органи.
02 Грудня 2019, 19:34
А якби водій завіз дитину ,а на кінцевій здерти з мами тих шість гривень,а якби з дитиною сталась біда,хто був би винен,от якби за справу взялась Вікторія Гурська,перевізник послухав би одне місце
02 Грудня 2019, 19:51
Це проблеми водія? Батьки не думають за дитину а водій має думати? Коли ти в магазин приходиш і кажеш я потім частину грошей принесу за покупки, тобі хтось дасть в борг?
02 Грудня 2019, 20:39
батьки за дитину думають вона мала гроші тільки водій неадекватний в спілкуванні І до речі в магазині в борг дають ВИ НЕ В КУРСІ ТОЙ ДО ДО КОМЕНТАРЯ НАЗВАВСЯ
02 Грудня 2019, 20:39
Ти олігофрен,якби дівчинка заблукала ,а якби висадив під лісом,є безліч трагічних прикладів.Водій бидло ,це факт
02 Грудня 2019, 20:41
Ти так захищаєш те бидло, що здається ти і є тим бидлом, яке висадило дитину з маршрутки! Інакше я не розумію твого захисту! Адекватна людина такого не зробить!
02 Грудня 2019, 20:46
Не відмазуйся скотиняко. Накричав на дитину і поїхав далі.
02 Грудня 2019, 20:48
Бідненький! Очорнили водія! Та він злочинець! Стріляти таких треба! Нелюд! Тут і Путіна не треба! Гамно з під себе згоден їсти, якби заплатили!
02 Грудня 2019, 20:55
АС 75-38 ВА <br/>ЛУЦЬК- ДУБИЩЕ <br/>ТУТ ШУКАТИ ХЕРОЯ
02 Грудня 2019, 21:07
Такт, це наші місцеві герої, які воють з дітьми і немічними бабусями і дідусями. В інших випадках ховаються за спинами інших людей.
02 Грудня 2019, 22:31
Перевізник Варшава В. М. має багато маршрутів по області. Водій Юрік. Сам має дітей. Я в шоці з його поступку. Я б так не залишив цей випадок, якби не дай Бог поступив би з моєю дитиною
02 Грудня 2019, 23:14
От якби твою дев,ятирічну дитину висадили в чужому місті,мабуть натовк би пику,ти хоч би вибачився перед батьками
03 Грудня 2019, 00:08
Мабуть не дарма Бог такій людині не дав дітей.Це точно перевізник Варшава?
03 Грудня 2019, 00:17
Ой... Водій правильно вчинив. Яж Матері та &amp;quot;яжтато&amp;quot;, так кричать шо аж пір'я літає.<br/>Всі рівні і маршручик не мав там ублагати заплатити дитину. Це суто її проблеми розгубилась чи ше шось. треба дивитись за своїми дітьми а не відправляти самих по маршруткам.
03 Грудня 2019, 00:24
чому не заступились за дитину.ще в европу хоче бидлоття.дати добре іздуну щоб дальше його на швидкій повезли
03 Грудня 2019, 00:35
А якби так зробили б з вашою дитиною вам це сподобалося б??І ви сказали б що водій правий?
03 Грудня 2019, 01:13
Я свою дитину не пускав би саму по маршруткам, а завіз би машиною, або разом з нею їздив по маршрутках. А відпускати дітей самих по маршруткам це без відповідальність.
03 Грудня 2019, 02:00
Ніхто ніколи не приєднає Україну до ЄС. Кому потрібна злидена, корумпована держава в якій живе стадо скотохохлів. Батраками ви, скоти, потрібні Європі. Жодна худобина з пасажирів маршрутки не захистила дитину.
03 Грудня 2019, 02:21
В Європу арабів придурочних понаїхало на запрошення старої куріци Меркель, яка америкосів слухається, тепер незнають як їх, тих арабів здихатися. Так що хохлоскотин євросоюз точно не хоче в себе бачити. Президент Франції вже сказав про хохлів все що думає. Навіть Путлєру скотохохли не потрібні, він всім великим політикам сказав, що &amp;quot;про Україну взагалі треба менше думати, а свої питання рішати&amp;quot;.
03 Грудня 2019, 07:26
Слабо написати, що ти падло,той самий водій, а прикриваєшся під різними псевдами! Я б тобі бувши на місці батьків цього не подарувала. Ти розумієш, що через тебе, гада паршивого, могла пропасти дитина!
03 Грудня 2019, 07:36
Совість в тебе є? Покайся. Невже тобі не хочеться вибачитися? Чи ти так впевнений, що зробив правильно і дальше будеш так само робити? Невже в тобі немає нічого людського? Подивися на своїх діточок...А їх тобі шкода? Чи так само байдуже, як до тієї дівчинки, яку висадив на мороз? Закон бумеранга ще ніхто не відміняв....
03 Грудня 2019, 10:45
Ви маєте самі переживати за своїх дітей, а не чужі. Люди, хай би даже і пропала ваша дитина це виключно ваші проблеми! Водій тут не при чом. Ніхто нікому нічого не винен. Як і водій дитині.
03 Грудня 2019, 13:18
Чого це через водія могла пропасти дитина? Через безвідповідальність батьків могла б. Батькам завжди хтось винний, чи вихователі погані в дитсадку, потім школа не навчила, маршрутчики погані, офіціанти в піцеріях. Шукаєте винних всіх крім себе. Я нікого не захищаю, але треба самим правильно виховувати дітей і не запихувати вночі самих без супроводу в міжміські маршрутки. А людішки, які сиділи в маршрутці могли б по гривні скинутися дитині, не збідніли б.
03 Грудня 2019, 14:09
водій валік . хам ще той .щодня їжджу на роботу то бачу його ,, адекватність &amp;quot;
03 Грудня 2019, 14:46
таких водіив потрібно наказувати і дуже суворо
03 Грудня 2019, 16:30
Він краще коханку посадить біля себе і буде всю дорогу щебетати з кур.ою
03 Грудня 2019, 17:44
Чому дитина їхала сама? Чому бабуся не прослідкувала чи дитина оплатила і не повідомила водію де виходитиме дитина? Чому завжди винні водії? А якби внучка вийшла посеред дороги і взагалі згубилася. Не варто неналежний догляд за дитиною перекладати на водія.
03 Грудня 2019, 19:59
А я скажу це не маршрутчик винен....де батьки?чому дитина їде сама..Не варто неналежний догляд за дитиною перекладати на водія.
03 Грудня 2019, 20:08
Ти бидло неварте такої країни в якій ти живеш..Ні пенсії ні субсидії...тобі ніхто нічого не винен безплатний хліб дають тільки рабам
03 Грудня 2019, 20:11
Якщо дитина їде сама, то значить її можна вигнати з маршрутки? Бидлом ти було, є і залишишся бидлом!
03 Грудня 2019, 20:37
Я в Луцьку працюю на заводі. А де ти працюєш, жабо май/ даунута? Чого гнида, захищаєш водія-гниду. Він мабуть друг твій?
07 Грудня 2019, 02:38
Дуже уважне панство, прошу звернути увагу на те, що це фото з автобусом було зроблено у літню пору року (стосується тих професіоналів, які провели ретельну експертизу по цьому фото опізнали водія та полили його брудом). Перш ніж поливати людину брудом, для початку було б добре впевнитись, що це саме він.