У Рожищі сталась аварія: від удару машина перекинулась

01 Грудня 2019, 09:00
10285

У Рожищі, в районі Вовнянки, сталась дорожньо-транспортна пригода. На вулиці Коте Шилокадзе від удару об бордюр перекинулось авто «Subaru».

Аварія сталась ввечері 30 листопада. Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

За словами свідків, за кермом автомобіля перебував чоловік. У салоні машини був також його неповнолітній син. Водій відмовився проходити тест на вміст алкоголю. Він телефоном з'ясовував, які покази йому краще давати: звинувачувати сина, чи зізнатись, що за кермом був він.

На місці події працювала швидка та поліція.







Коментарі
01 Грудня 2019, 11:12
Пєня візьме зятя на поруки.Порішає усе з Басаликом і Сілічом.
01 Грудня 2019, 11:43
Ми за ніч вже все порєшали.
01 Грудня 2019, 12:14
Тисяч на 8 доларів.
01 Грудня 2019, 12:45
а звідки кров на бампері тоді?
01 Грудня 2019, 13:20
це не кров, це шоколад
01 Грудня 2019, 15:10
Це Богдан Володимир Антонович
01 Грудня 2019, 15:44
а шофер пяний
01 Грудня 2019, 16:15
Де реакція рожищенських активістів і міських депутатів? Де акція Рожище - місто тверезих водіїв? Зберіться з лампадками у своєму скверику і розбитого автомобіля помяніть, а рожищани будуть чекати наступного нетверезого водія, яких вже по людях пролетить. автомобілем.
01 Грудня 2019, 16:19
Як це так водій відмовився????Є ДТП, а водій відмовились. З фото видно, що п'яний.!!
01 Грудня 2019, 17:49
Мер покажи відео "польоту орла"
01 Грудня 2019, 18:14
Придурок,хоча б про свого сина подумав,лізе п'яне за кермо і перехожих теж на небезпеку наражає.Все до пори до часу.
01 Грудня 2019, 18:35
Там в салоні автомобіля ще мінєтчиця була, вона с*ка і відволікла водія від управління. А те що відмовився від проходження тесту на предмет вживання, свідчить що крім горілки ще і цікаві пігулки тепер модно вживати. Беріть його на поруки, йому штраф 10200 гривень всеодно не гроші.
01 Грудня 2019, 21:00
Мінєтчіци не було,таблеток не їв,трохи віскі випив.Штраф платити не буду.Реакції деутатів,акцій теж не буде.Тато мій там не остання людина.На капоті масло а не кров,кого так цікавить.І взагалі,чо ви всі до мене д...лись?
02 Грудня 2019, 11:06
Водієві здалося, що до бордюри привязана георгієвська стрічка, ось він і в'їхав в бордюр, щоб знищити символ руского міра. Він не говорив: "НІ перевірці на вживання алкоголю" , він говорив:" НІ, НІ ! рускому міру". Рожищенські свідомі, активісти і міська влада просто забовязані борцю з рускім міром купити новий автомобіль.
06 Грудня 2019, 08:10
Коли у ФБ коментатор Олег Кочкін спитав хто це то Оксана Петрук сказала що не знає і що він живе десь недалеко. Сцикля)