Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищенські школярі прощалися з осінню у бібліотеці

15:21 29.11.2019
543

Учні 4-А класу Загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 міста Рожище попрощалися з осінню у стінах Рожищенської районної бібліотеки для дітей.

Про це розповіли на сторінці книгозбірні у Facebook.

Бібліотекарка Неля Ченчевик підготувала для школярів осінній ігровий мікс. Діти зі задоволенням розгадували сканводи та кросворди, відповідали на заплутані питання вікторини, дивились цікаві мультики про великі пригоди маленьких тварин.

Бібліотекарка розпитала дітей про те, якою вони запам'ятають цьогорічну осінь. Школярі розповіли про перший знайдений гриб, про журавлині ключі, про білочку, яка робила зимові запаси...

Насамкінець маленькі розумники та розумниці отримали рум'яні яблучка від Їжачка-лісовичка, який мешкає разом з книжечками у Рожищенській районній бібліотеці для дітей.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

покривання злочинів теж злочин

21:52 29.11.2019

У Волинському центрі зайнятості розповіли про працевлаштування людей з інвалідністю Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів про працевлаштування людей з інвалідністю, 7 листопада 2019р. інвалід 2-ї групи Білоус В.Г. був на особистому прийомі в блазня романюка ( на словах і на ділі ) , в присутності *свого заступника * та *свого юриста чито консульта * . Були в усній формі підняті ряд питань : ! 1 ) Про використання коштів Державного ЦЗ за нецільовим призначенням . 2 ) Розкрадання підтверджені актом перевірки КРУ сумісно з СБеЗ , КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ з вказаними ревізорами прізвищами з чиєї вини ... і кому виплачувались заробітні виплати / заробив один - виплатили іншому /...і тд. і таке інше . Вячеславович з його слів , занятий більш важливим каво-чаєпітієм ... Мою просьбу надати обгрунтовану письмову відповідь - ІГНОРУЄ !? За направленням Луцького міського центру зайнятості ,- інв . 2групи Білоус В . Г . 18.03.2019р . НА ВІЛЬНУ ВАКАНСІЮ ! ! ! направлений для працевлаштування в ЛВПУ . ВОДА , управління ОіН , в компетентних і правоохоронних органах ... чудово знають і не хочуть вирішувати , про трудовий спір який вдумайтесь ТРИВАЄ З 2010 РОКУ ! ! ! РУКА РУКУ МИЄ - не в компетенції БАЙКАРЯ - КАЗКАРЯ романюка романчика вжити міри до романюка вовочки ... , а чиє личко вмивають ті ручки шаловлівиє ? Як ви вже задовбали куми , свати , клєрки , - ваші схеми впеченились , як ви харите , ваша видимість виконання роботи - на віпочинок , або на ### дорогі ви наші ... ну ДУЖЕ ви НАМ дорогі . Поляк на те що задорого каже : * ЩО за барзо то не здрово ! * Пресконференція за пресконферецією ... та харош пресувати ... Про це стало відомо у четвер, 28 листопада, на пресконференції щодо роботи служби зайнятості з працевлаштування громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці... Скажи Гена батов в базарний день за відро таких ...уїв і п13... рубель рускими дадуть ?!

Сьогодні, 20:00 Відповісти
ЗЕКи в освіті
ЗЕКи в освіті
...товіт, Гунчик , Мишковець, Плахотна , К* та інші в корупційній схемі , покриває крадіїв , стара дружба - доля... , а щоб (було слово дане губернатором пустоцвітом допомогти *слово дав ,слово забрав * по справедливості слабо ... А як будуть долати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом в ЛВПУ? Неугодного майстра зварювальників батов за ПРАВДУ звільнив- вигнав, не дивлячись на те, що саме зварювальна майстерня давала основний прибуток училищу від виробничої діяльності. Ключі від майстерні перейшли до старшого майстра, який успішно її розікрав. З приходом в училище директора Романюка, максимчук списав новий фрезерний верстат токарної майстерні і відправив його за вказаною директором адресою....на даному етапі крадії під чутким *кришуванням* владців і правоохоронців "приробили ноги" КАЛОРИФЕРНІЙ ! ! ! Після цієї оборудки максимчук став управляючим романюком і постійно "спускав на тормозах" питання набору групи зварювальників.... 17 січня 2019р. Білоус написав заяву на поновлення його на роботі. Дирекція якби не проти поновлення Білоуса, але проти управляючий директором, який прекрасно розуміє, що повернення незаконно звільненого майстра може закінчитись "каталажкою" для управляючого.... 18.03.2019 за направлення центру зайнятості на вакансію ( більше 20 років Білоус підходив - випускав так звані середні групи ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИКІВ , ЗВАРЮВАЛЬКИКІВ НА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ І АВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ , КОНТРОЛЕРІВ ЗВАРЮВАЛИНИХ РОБІТ ; ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ і перепідготовку ЦЗ - центрами зайнятості) , а от рагульсько-колгоспний парадокс для підготовки низької навіть можна назвати НАЙНИЖЧОЇ кваліфікаційної категорії складності " ЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ " _ не підходить ??? ! ! ! От і товчуть воду в ступі й по сьогодні і невідомо, як і коли це все закінчиться. Якби управління освіти думало про навчальний процес в училищі, то вже давно звільнило б і свого директора, його управляючого і засудженого злочинця батова. На разі чомусь чекають з моря погоди . Ймовірна причина "чекання" - залежність управління від всіх трьох хероїв

10 грудня
Вчора
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин